Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Баннер сайт RGB 01

 

Стрічка новин

28 листопада 2021, 10:05

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

 

Цієї неділі у Каневі відбувся Міжнародний конкурс мистецтв «ШТУРМ-2021», який збирає талановитих молодих учасників різних жанрів мистецтва віком 5-26 років з України та різних країн світу.
Міжнародний конкурс мистецтв «ШТУРМ» вже сьомий раз поспіль розкриває нові таланти, даючи можливість обдарованим дітям засяяти на великій сцені Черкащини та представити свої здібності на розсуд професійного та поважного журі, що складається з видатних діячів мистецтва та високопрофесійних педагогів.
Кожен конкурс - це яскраве шоу, яке дарують організатори і учасники своїм шанувальникам і глядачам.
Цього року конкурс проводили в Каневі. Тож цієї неділі всі юні смілянські зірочки із міста і навколишніх сіл вирушили до Канівського центрального будинку культури.
Щорічно у Міжнародному дитячому конкурсі бере участь Центр дитячої та юнацької творчості (директор – Таїса Богатирьова) і щоразу отримує призові місця.

 

 

Цього року на великій сцені дебютували вихованці театрального гуртка «Дзеркало» ЦДЮТ Березняківської сільської ради (керівник – Таїса Богатирьова). У номінації «Театральне мистецтво. Читці» вони представили сценічну композицію «Натхненна осінь», у якій були використані уривки із поезій Ліни Костенко. Діти обіграли образи долі, поета, Осені. Юні театрали - Іуліанія Ковтун, Вікторія Ковтун, Діана Шандра, Поліна Лазаренко і Дар’я Бордій – посіли ІІ місце у своїй номінації.

 


У розділі «Вокал» маленька тендітна співачка Вікторія Догокер – вихованка гуртка «Пісня солов’їна» ЦДЮТ Березняківської сільської ради (керівник – Олена Котович) також посіла ІІ місце у своїй віковій категорії.

 


Від міста Сміла на конкурс з вокалу їздили вихованки Олени Пітенко: Аня Гарагай - посіла 3 місце, а Оксана Майборода - 1 місце!

 


Від Балаклеївської громади на конкурсі виступали вихованці хореографічного гуртка "Like" (керівник Анна Гладун) КПНЗ "Будинок дитячої та юнацької творчості", дівчатка також повернулися з призовим першим місцем!
Усі переможці та їхні керівники отримали дипломи, грамоти і подяки від журі й організаторів конкурсу як визнання їхнього таланту та великої працездатності, без якої неможливо здобути жодної перемоги.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Сергій АНАНКО

Про те, що на місці сміттєзвалищ треба садити квітники

 

 

Анатолій ТЕРЕЩЕНКО

 

 

Про День Гідності

 

 

Анатолій СЕМИНОГА

Щиро вітаю працівників сільського господарства!