Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

25 жовтня 2021, 08:32

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

 

З нагоди прийдешніх великих свят – Покрови, Українського Козацтва, Дня Захисників та Захисниць України – у Тернівській сільській раді та Тернівському ліцеї провели ряд патріотичних заходів. Найбільшим з них було відкриття пам’ятного знаку Славному козакові Іванові Сірку.

 


Завдяки директорові ліцею Анатолію Шулежку і його команді педагогів та активістів у Тернівській громаді високо організовано патріотичний рух, співпраця з українським козацтвом, вивчення та вшанування історії нашого краю.
Тернавські краєзнавці дослідили, що у далекому 1664 році на території Тернівки, а саме у Капустяній долині, відбулася переможна битва запорожців на чолі з отаманом Іваном Сірком з польсько-татарським військом.
На честь цієї події тернівчани відкрили пам’ятний знак у вигляді козацького хреста, каменю і пам’ятної дошки. До знаку виклали кам’яні східці, висадили алею з дубів та інших дерев. Поставили козацьку вежу і провели урочистий захід, запросивши всю громаду, черкаське козацтво та багатьох гостей.

 

 

2021 10 14 znak4


Того ж дня у школі провели благодійний покровський ярмарок. Зібрані кошти Анатолій Шулежко пообіцяв передати на реставрацію тернавської церкви, яка наступного року відзначатиме 200-річчя.
Після ярмарку козаки та гості свята дивились майстер-класи зі стрільби з пневматичної зброї, луків, відпрацювання туристичної смуги перешкод, що демонстрували вправні тернівські джури.
Відбулася посвята в джури, стройова рою і великий святковий концерт до Дня Захисників і Захисниць України.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Сергій АНАНКО

Про те, чому у Смілі не розпочали вчасно опалювальний сезон

 

 

Людмила КОЗЛОВСЬКА

 

Обов’язково носіть маски і слідкуйте за сатурацією!

 

 

Олександр ТОПОЛЬСЬКИЙ

 

Зараз пацієнти ще складніше хворіють на covid