Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

25 жовтня 2021, 08:32

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького презентували фотоальбом до 100-річного ювілею – «Історія університету у світлинах».

 

 


Як повідомляє «Нова Доба», через призму світлин тут зображені всі віхи історії навчального закладу від 1921 року до сьогодні.
«На фото ми можемо бачити не лише історію навчального закладу, а й становлення Незалежності нашої країни. Ми можемо згадати і події Революції на граніті, коли Україна формувалася як незалежна самостійна держава, Помаранчевої революції та Революції Гідності. Студентство – це передова думка, віра в краще, самовіддана, чиста й чесна боротьба за майбутнє, тому багато студентів брали участь саме в цих подіях, ¬− зазначив ректор ЧНУ Олександр Черевко. − Наш університет дає гарний квиток у доросле життя, для самореалізації – про це свідчать історії успіху студентів, якими ми пишаємося. Безумовно нині маємо виклики, із якими складно боротися, але з таким колективом, професорсько-викладацьким складом ми маємо всі підстави оптимістично дивитися і на наступні 100 років».
Спочатку планували в альбом помістити близько 500 світлин, але коли почали підготовку, то ввійшло їх набагато більше. − Мені дуже почесно долучитися до збереження й відтворення столітньої історії університету. Це спільна праця всіх, хто надали, зібрали, допомогти систематизувати цю інформацію – це і викладачі, які працювали й працюють все життя в університеті, випускники, студенти – всі надсилали, надавали матеріали, − розповідає упорядниця Сніжана Лисенко-Заїка. − Також використали світлини з фонду Державного архіву Черкаської області, фотографії з Музею історії університету. Матеріали у фотоальбомі розподілені десятиліттями, а в кожному десятилітті – за темами: навчання, випускники, викладачі, громадська діяльність, спорт, творчість.

 

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Сергій АНАНКО

Про те, чому у Смілі не розпочали вчасно опалювальний сезон

 

 

Людмила КОЗЛОВСЬКА

 

Обов’язково носіть маски і слідкуйте за сатурацією!

 

 

Олександр ТОПОЛЬСЬКИЙ

 

Зараз пацієнти ще складніше хворіють на covid