Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

25 жовтня 2021, 08:32

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

 

На колегії управління освіти, молоді та спорту заслухали питання про підготовку закладів освіти до опалювального сезону та роботи в осінньо-зимовий період.

Заступник начальника управління - начальник відділу освіти Світлана Рогач проінформувала, що у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти було проведено комісійні огляди будівель і споруд, засобів безперешкодного доступу до приміщень; технічне обстеження об’єктів теплового господарства - котелень, топкових, інженерних мереж, теплопунктів; перевірено стан пожежної безпеки на об’єктах з постійним або тимчасовим перебуванням дітей.
Ще влітку було завершено заплановані обсяги поточних ремонтів основних конструкцій будівель, внутрішніх опалювальних, водопровідно-каналізаційних мереж; приведено до належного технічного стану електрогосподарство закладів освіти згідно з Правилами; оформлено паспорти готовності закладів освіти до роботи в опалювальному періоді.
Виконано першочергові протипожежні заходи на об’єктах освітньої галузі: забезпечено будівлі і споруди закладів освіти сертифікованими первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками) та проведено їхнє технічне обслуговування; проведено лабораторну перевірку опору контуру заземлення ізоляції електромереж, забезпечено наявність протоколів на відповідність електромереж нормативним вимогам.

До 10 вересня завершено підготовку до роботи в опалювальний період об’єктів теплоенергетичного господарства: виконано комплекс робіт з технічного обслуговування та гідравлічне випробування теплових мереж; проведено чергову повірку контрольно-вимірювальних приладів та засобів обліку споживання енергоносіїв, а саме, здійснено повірку приладів вимірювання тиску (манометрів), лічильників комерційного обліку теплової енергії, проведено ревізію запірної арматури. Виготовлено проектно-кошторисну документацію щодо встановлення лічильників комерційного обліку теплової енергії в закладах дошкільної освіти, а саме: ДНЗ №1,2,7,17,23.
Начальник управління освіти Тетяна Трушкова підбила підсумок: вже перевірено готовність та оформлено відповідні акти готовності теплових господарств закладів освіти до опалювального сезону 2021-2022 років.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Сергій АНАНКО

Про те, чому у Смілі не розпочали вчасно опалювальний сезон

 

 

Людмила КОЗЛОВСЬКА

 

Обов’язково носіть маски і слідкуйте за сатурацією!

 

 

Олександр ТОПОЛЬСЬКИЙ

 

Зараз пацієнти ще складніше хворіють на covid