Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Сьогодні відбулась позачергова сесія міської ради. Збиралися для термінового голосування за два основних питання: придбання спецтехніки для СКП «Комунальник» та для виділення коштів на зарплату смілянським медикам – працівникам міської поліклініки і поліклініки імені Т.Шевченка.
Депутати оперативно проголосували за обидва важливі питання і за додаткові, супроводжуючі рішення, які потрібні для реалізації основних.
Таким чином, обранці підтримали рішення СКП «Комунальник» придбати спільно з державою, за спеціальною державною програмою, у лізинг автогрейдер, вартістю 4,5 мільйони гривень.
Авансовий платіж – 20% від суми лізингу і відсотки оплачує держава, все інше протягом двох років сплачуватиме СКП «Комунальник». На підприємстві прорахували усі ризики і переконують, що зможуть виплатити суми лізингу. А поки СКП два роки виплачуватиме повну вартість, автогрейдер вже з першого дня зможе працювати на місто.
Також депутати вирішили проблему заборгованості з виплати зарплати медикам за серпень. Фахівцями управління фінансів було знайдено шляхи, як підтримати медичних працівників, тож їм виділили 2,5 млн грн з міського бюджету. Ще доведеться за рахунок міста компенсувати їм заробітну платню і за вересень. Але поки що адміністрації лікарень не можуть порахувати, скільки на це треба коштів.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Людмила КОЗЛОВСЬКА

 

Обов’язково носіть маски і слідкуйте за сатурацією!

 

 

Олександр ТОПОЛЬСЬКИЙ

 

Зараз пацієнти ще складніше хворіють на covid

 

 

Анатолій СЕМИНОГА

 

Нині Україна відзначає аж три свята