Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

 

Депутати Черкаської обласної ради ухвалили рішення про звернення до Верховної Ради України щодо визначення невідкладним законопроект № 5124 стосовно внесення змін до Кримінального кодексу України щодо удосконалення захисту професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників.
Напади на медиків несуть загрозу їхньому здоров’ю та життю. Співробітники екстренки постійно стикаються з погрозами та образами з боку пацієнтів. Медиків на викликах б’ють, беруть у заручники, вимагають наркотичні анальгетики, розбивають машини. У випадку нападу медик швидкої не може залишити пацієнта, оскільки при наявності скарги з боку хворого, медпрацівника можуть притягнути до кримінальної відповідальності за ненадання допомоги. Багато медиків, відчуваючи свою незахищеність, з часом йдуть із системи охорони здоров’я.
Дякуємо депутатському корпусу Черкаської обласної ради за звернення про визначення законопроекту № 5124 невідкладним та прохання розглянути його за пришвидшеною процедурою. Вдячні за підтримку медиків! Адже будь-які прояви насильства по відношенню до тих, хто рятує життя, – неприпустимі!
Звертаємося до обласних рад усіх регіонів, а також народних депутатів Черкащини і всієї України також підтримати таке рішення! Захистимо медиків разом! – просять працівники КНП "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР".

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Людмила КОЗЛОВСЬКА

 

Обов’язково носіть маски і слідкуйте за сатурацією!

 

 

Олександр ТОПОЛЬСЬКИЙ

 

Зараз пацієнти ще складніше хворіють на covid

 

 

Анатолій СЕМИНОГА

 

Нині Україна відзначає аж три свята