Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Банер Сміла ЮА

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

 

Група компіній «Агро-Рось» передала школам та дитячим садочкам Ротмістрівської обʼєднаної територіальної громади більше тонни огірків.
«З ініціативи власника компанії Анатолія Семиноги щорічно садимо городину. Отриманий урожай використовуємо на власні потреби й розподіляємо між навчальними закладами Ротмістрівської громади. Тож садочки та школи мають овочі вирощенні без застосування хімікатів та шкідливих речовин», – говорить Дмитро Золотоверхий, директор департаменту рослинництва ГК «Агро-Рось».
За його словами, нині компанія вже розподілила у навчальні заклади та дитсадки понад тонну огірків. І на цьому не планують зупинятися, адже на полях вже дозрівають помідори, столові буряки, морква. Тож частина цього урожаю також піде у фонд харчування школярів та дошкільнят краю.
Як розповідає директор Ташлицького ліцею Анатолій Тимарський, «Агро-Рось» шефствує над цим навчальним закладом більше 20 років. І всі ці роки відчутно допомагає школі.
«Якщо учні молодших класів мають змогу харчуватися у нас за підтримки держави, то 5-11 класи, а це 86 учнів, отримують безкоштовні обіди, зокрема, й завдяки «Агро-Росі», – каже Анатолій Іванович.
І додає, мало де є, щоб діти 5-11 класів в школі харчувалися безкоштовно, як в Ташлицькому ліцеї.
«Агро –Рось» нам традиційно допомагає продуктами на чималі суми. Ми не лише їхню городину споживаємо, вони забезпечують школу мʼясом, своїм хлібом, допомагають нам з ремонтами, за що ми дуже вдячні Анатолію Івановичу Семинозі і сподіваємося, що так буде й надалі», – наголошує директор Ташлицького ліцею.
І підсумовує, 50% продуктів харчування поставляє школі «Агро-Рось», ще по 25%
– місцеві фермери і батьки.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Олег ЖУРБА

Про першу трансплантацію серця на Черкащині

 

 

Сергій РУДИК

Про те, як «працює» так званий ринок землі

 

 

Орися ДЕМСЬКА

 

Про іспит на рівень володіння державною мовою