Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

15 травня 2021, 10:28

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

 

На сесії виступив депутат Богдан Поліщук, який запропонував проінспектувати, перевірити стан і відремонтувати всі пам’ятники міста. За його інформацією, у Смілі є 17 об’єктів, що увіковічнюють боротьбу з фашизмом на теренах Україні і нашого міста Сміла зокрема. Деякі пам’ятки є братськими могилами. Всі потребують або ремонту, або повної реконструкції.
- Засудження радянського і тоталітарного режимів та декомунізація – ніяким чином не стосуються того подвигу, який здійснив український та інші народи, що у ті часи входили до СРСР. У першу чергу вони всі боронили нашу землю від фашистських загарбників і проявили героїзм, - наголосив Богдан Поліщук. Він попросив скласти комісію, яка б займалась впорядкуванням пам’яток.
Міський голова Сергій Ананко відповів, що протягом місяця службовці займалися цим питанням і обстежували пам’ятники. Виявляється, обеліски і монументи у Смілі нікому не належать, ніде не стоять на балансі. Тому влада хоче віддати їх управлінню ЖКГ та відділу культури, щоб вони їх утримували за кошти з міського бюджету.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Олександр КОВАЛЕНКО

За життя у Смілі треба доплачувати, а не брати додаткові податки

 

Валерій КАПЛУН

Податок на нерухомість найбільше вдарить по смілянських пенсіонерах

Олена МОНОВА

 Про те, як навчити дитину поводитися, коли існує терористична загроза