Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

 

Сьогодні відбулась чергова 9-та сесія Смілянської міської ради, на якій міські обранці розглянули 90 питань.

Почалося засідання з урочистого вручення депутатських посвідчень.

Потім хід сесії став не таким позитивним. Депутат Віктор Овчаренко прокоментував звернення начальника служби РП та ЗД КП «ВодГео» Наталії Д’яченко до міського голови з приводу своїх висловлювань на депутатській комісії та дискусії у Фейсбуці, що виникла після оприлюднення цього звернення. Він висловив занепокоєння проблемами водоканалу, зокрема, надмірною втратою води і високим тарифом, і що ні в якому разі не хотів нікого образити чи принизити честь і гідність совісних працівників КП "ВодГео". Він звернувся до міського голови з проханням взяти під контроль ситуацію на водоканалі і підкреслив, що як депутат має повне право порушувати гострі проблеми та інформувати владу.

У підсумку Віктор Овчаренко звернувся до міського голови з проханням перевірити професійну компетентність начальника служби РП та ЗД КП «ВодГео» Наталії Д’яченко та її відповідність займаній посаді.

 

 

Після виступу Віктора Овчаренка слово брали й інші депутати та міський голова. Дійсно, на водоканалі є великі втрати води. Якщо зношеність нашої системи водопостачання складає 80% - то втрати води неминучі. У тариф закладено 30% втрат води, але насправді їх – 49%.

Тому треба займатися модернізацією водоканалу, знижувати енерговитрати КП, тоді можна буде говорити про зменшення тарифу на воду.

Після обговорення проблем водоканалу, депутати приступили до розгляду питань порядку денного. Далі всі рішення приймалися швидко, одностайно і без суперечок, тому що всі проблеми попередньо були обговорені на депутатських комісіях.

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Лариса КОШОВА

Про те, що у Черкаси привезли 4720 доз китайської вакцини CoronaVac

Максим СТЕПАНОВ

 

Епідемія починає йти на спад 

 

Тетяна ПРОЦЕНКО

Про те, як проходить вакцинування у селах територіальних громад Смілянщини