Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

24 лютого 2021, 08:28

 

 

710 60 без адреси

 

 

Минулого тижня депутати провели позачергову сесію міської ради, основним завданням якої було створення нового комунального підприємства СКП «Вод Гео» як альтернатива старому збанкрутілому водоканалу.
Цього тижня, у середу, о 10.00 має бути чергова запланована сесія. Тому вчора провели дві депутатські комісії – з питань освіти молоді та спорту і з питань житлово-комунального господарства.
На комісії з ЖКГ розглянули всього два питання: про затвердження програми з утримання та ремонту об’єктів благоустрою Сміли СКП Комунальник у 2021 році та про передачу в оренду необоротних активів Смілянському комунальному підприємству «Комунальник».

На постійній комісії з питань освіти, культури і медицини обговорили 7 питань. Перше питання – про надання згоди на передачу в оренду комунального майна, що перебуває на балансі КНП «Смілянська міська поліклініка імені Тараса Шевченка». А потім проголосували за 5 однотипних питань – про включення нерухомого майна до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності м.Сміла, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.
Всі порушені питання рекомендовані для ухвалення на сесії міської ради.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Анна Федьорко

 

Про донорство

 

 

Олександр ЛИСЕНКО

 

Про проблеми міської влади і розвиток міста 

Олександр КОВАЛЕНКО

 

Про реформування та скарги на діяльність «Укрпошти»  

Авторизуватися через соціальні мережі: