Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

У суботу і неділю, поки більшість дітей та вчителів відпочивали, учні-члени Малої академії наук України та їхні педагоги-наукові керівники брали участь у напружених інтелектуальних змаганнях для юних науковців – захищали свої роботи у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.
Цьогоріч змінено формат проведення всіх (міського, обласного, всеукраїнського) етапів конкурсів, до якого, крім заочного оцінювання дослідницьких робіт, увійшли постерний захист і наукова конференція (онлайн).

Постерний захист - це безпосереднє спілкування учасника із членами журі у формі питань-відповідей, під час якого члени журі можуть перевірити знання учасника з теми дослідження, у тому числі з базової дисципліни, самостійності виконання дослідження.

У результаті учні із Сміли та Смілянщини показали хороші результати і зайняли призові місця на рівні області.
Методист Лідія Лифар, яка є куратором написання робіт з МАН, повідомила, що у Балаклеївській ОТГ переможцями стали:
- Анна Погрібна, учениця 11 класу ОЗО "Балаклеївський ліцей імені Євгенії Гуглі" зайняла ІІ місце у секції «Валеологія» та ІІІ місце у секції «Загальна біологія» (керівник Сергій Матерацький);
- Вадим Репіло, учень 9 класу ЗЗСО І-ІІ ст.№3 с.Балаклея – у секції «Зоологія» зайняв ІІІ місце (керівник Ольга Громова).
Учні та батьки вдячні за технічне забезпечення і моральну підтримку виконуючій обов'язки директора Ользі Скляренко та вчителю інформатики Наталії Остапенко ОЗО "Балаклеївський ліцей імені Євгенії Гуглі" Балаклеївський сільської ради.

 

2021 02 22 man

 

Від Березняківської ТГ участь у захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук взяли дві одинадцятикласниці Березняківської школи, вихованки гуртка "Основи наукових досліджень" Центру дитячої та юнацької творчості Березняківської ТГ: Єлизавета Горобченко та Альвіна Потапова. Наполегливі дівчата, завдяки їхнім науковим керівникам Ірині Хроменко та Ользі Купець, здобули ІІІ місця у секціях «Педагогіка» та «Історичне краєзнавство».

 

2021 02 23 man11


У смілянській гімназії ім.Сенатора теж привітали своїх переможців:
І місце - Андрій Сіленко, 10 кл. у секції «Хімія» (науковий керівник Тетяна Павленко);
ІІІ місце - Юлія Щербатюк, 11-Б кл., секція «Педагогіка» (науковий керівник Наталія Власик);
ІІІ місце - Сніжана Хоменко, 11-А кл., секція «Економіка» (науковий керівник Ольга Кільчевська);
ІІІ місце - Катерина Рак, 11-Б кл., секція «Психологія» (науковий керівник Любов Похил).

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН. Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Анна Федьорко

 

Про донорство

 

 

Олександр ЛИСЕНКО

 

Про проблеми міської влади і розвиток міста 

Олександр КОВАЛЕНКО

 

Про реформування та скарги на діяльність «Укрпошти»  

Авторизуватися через соціальні мережі: