Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

 

На депутатських комісіях неодноразово порушували питання про занепад і знищення колись потужної лікарні – Смілянської медсанчастини №14.
Тепер депутати сиділи і жалкували, що попередня влада допустила руйнацію такого чудового медичного комплексу. Оскільки не було належної охорони комунального майна, зараз СМСЧ№14 майже повністю зруйнована, розкрадена, занедбана.
Шкодували, що ніхто не допоміг і була мала підтримка начальнику відділу охорони здоров’я Миколі Стуженку, який добивався виконання проголосованого Верховною Радою Закону України - щоб СМСЧ перетворили на Центр реабілітації учасників АТО/ООС.
Якби СМЧ№14 тоді стала реабілітаційним центром, зараз можна було б залучити кілька цінних пакетів медичних послуг від Національної Служби Здоров’я України. Тоді б у Смілу пішло більше фінансування від держави.
Згадали тих учасників подій, які тоді були проти створення реабілітаційного центру і своїми діями загубили медсанчастину – це тодішній секретар міської ради, депутат ВР Сисоєва, директор СМСЧ №14.
Тепер можна було б здати в оренду медчастину якомусь інвестору, але важко знайти такого багатого клієнта, бо СМСЧ №14 має три мільйони боргу за світло і стільки ж за тепло.
Можна було б створити на базі СМСЧ №14 центр приватної медицини. Але зараз лікарня в зруйнована та ще й у боргах… А приватні лікувальні кабінети розпорошилися по всій Смілі і зібрати їх у одному центрі вже неможливо.
Була ідея переобладнати медсанчастину під актуальну тему – реабілітацію для хворих на КОВІД. Але це дуже складне питання і вимагає багато роботи та клопотів.
Тож доля СМСЧ №14 так і залишається невизначеною. А поки що теперішня влада шукатиме нових інвесторів.

scroll back to top

Коментарі  

Михайло
+1 #4 Михайло 31.01.2021, 15:54
Цитую Катя:
За 29років тільки знищують ,ну нічого не будують все знищуютьна своєму шляху як паразит і жодна сторона мозку не подумаю ,а що буде потім нашим дітям ,грошей і розуму не хватає побудувать ,а зробить розруху багато розуму не треба живем одним днем

Ті що знищували і продовжують нищити собі і діткам свом саме за рахунок цього бабла накопили та вини не знають що закони природи на відміну від людських працюють завжди і звідки прийшло туди і піде....
Цитата
Катя
+3 #3 Катя 29.01.2021, 20:28
За 29років тільки знищують ,ну нічого не будують все знищуютьна своєму шляху як паразит і жодна сторона мозку не подумаю ,а що буде потім нашим дітям ,грошей і розуму не хватає побудувать ,а зробить розруху багато розуму не треба живем одним днем
Цитата
Иван
+2 #2 Иван 29.01.2021, 10:40
Ламать не строить, як кажуть в Смілі
Цитата
Катя
+7 #1 Катя 29.01.2021, 08:32
Да зруйнувати простіше ,а відбудувати тяжко скільки люди боролися за неї щоб були робочі місця ну у нас девіз на Україні розвалити знищити ,а потім жаліти !!!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Анна Федьорко

 

Про донорство

 

 

Олександр ЛИСЕНКО

 

Про проблеми міської влади і розвиток міста 

Олександр КОВАЛЕНКО

 

Про реформування та скарги на діяльність «Укрпошти»  

Авторизуватися через соціальні мережі: