Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

 

Цьогоріч, незважаючи на епідеміологічну ситуацію в Україні, надійшла величезна кількість казкових робіт на обласний етап новорічно-різдвяної виставки-конкурсу «Новорічна композиція», що проходить на базі КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми» Черкаської облради.
Конкурс проводиться вже 20 років поспіль і кожного року дивує майстерністю дітей і педагогів. Його мета – формування в учнів дбайливого ставлення до природи як невичерпаного джерела краси і творчого натхнення.
Цього разу на виставці було представлено майже 400 робіт від районів, міст, ОТГ Черкаської області за такими номінаціями: стилізована ялинка, новорічний букет, новорічна композиція, новорічний вінок, сюжетна композиція, новорічна картина чи колаж та новорічний подарунок.
Вихованці гуртків смілянських ОТГ показали свою креативність і талант та посіли призові місця.

І місце у виставці-конкурсі «Новорічна композиція» зайняли:

1. Брощан Діана, Сарікова Марія, Шелудько Дарина, Рябовіл Юлія - вихованці гуртка «Флористика» комунального позашкільного навчального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості» Балаклеївської сільської ради (керівни ПугачТ.І.);
2. Сіленко Юлія, вихованка гуртка «М’яка іграшка» комунального позашкільного навчального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості» Балаклеївської сільської ради (керівник Олійник Л.В.);
3. Діденко Владислава, учасниця екологічної бригади «Едем» Голов’ятинської ЗОШ І-ІІ ступенів Смілянської районної ради (керівник Чередниченко Марина Григорівна);
4. Романчук Діана, учениця 9 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів села Березняки Березняківської сільської ради (керівник Гадюченко Л.В.);
5. Жолобіцький Ростислав, учень 6 класу Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради (керівник Канюка О.І.).
ІІ місце:
1. Безсмола Єлизавета, Супрун Єлизавета, Гаменко Ганна, вихованці гуртка «Флористика» комунального позашкільного навчального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості» Балаклеївської сільської ради (керівни ПугачТ.І.);
2. Діхтяр Анастасія, учениця 8 класу Сунківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради (керівник Сліпченко В.А.);
3. Скуба Діана, учениця 7 класу Сунківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради (керівник Ткаченко Н.О.)
Всі конкурсні роботи вирізняються якістю виконання, новизною та оригінальністю.
Кращими було визнано 17 робіт, які направлено на Всеукраїнську виставку-конкурс, що розпочала свою роботу у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді в м. Київ.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Татуся Бо

 

Про нову типову освітню програму і перевантаження учнів

Анна Федьорко

 

Про донорство

 

 

Олександр ЛИСЕНКО

 

Про проблеми міської влади і розвиток міста 

Авторизуватися через соціальні мережі: