Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

25 січня 2021, 15:24

 

 

710 60 без адреси

 

 

Три роки тому в селі Балаклея було побудовано новий сучасний корпус кондитерської фабрики «Меркурій», яка працює на вітчизняному ринку три десятки років і є лідером серед країн колишнього СРСР з виробництва карамелі на паличці та єдиним таким виробником в Україні.
Тут також було успішно проведено процедуру сертифікації виробництва фірмою Quality Austria відповідно до вимог міжнародних стандартів IFS Food 6 та BRC Global standard.
Про це повідомляють в ОДА.
Днями голова облдержадміністрації Сергій Сергійчук відвідав це підприємство, на якому вже створено 226 робочих місць.
За словами директора кондитерської фабрики Євгена Тарана, нині тут виготовляють окрім фігурної карамелі, ще й асорті, карамель без цукру, класичні кульки на паличці, ментолові льодяники. А два роки тому було освоєно і налагоджено виробництво інноваційних видів продукції на основі екстрактів лікарських рослин для фармацевтичних компаній. При виготовленні цих смаколиків використовується тільки натуральні барвники та ароматизатори. Загалом за добу тут виробляють 5 тонн апетитної льодяникової карамелі.

 

2020 11 23 merk1


«Отримання міжнародних сертифікатів дозволило «Меркурію» розширити зовнішні ринки збуту продукції. На сьогодні частина експорту в загальній реалізації становить 58 %, налагоджено співпрацю з 20 країнами – експортерами, зокрема, з країнами Європи, Азії, Африки й Америки, люблять продукцію в Білорусі, Казахстані, Литві, Молдові, Польщі та Ізраїлі», – розповідають в облдержадміністрації.
І додають, підприємство постійно бере участь у провідних міжнародних виставках, таких як ISM, Aniga у німецькому Кельні та в Дубаях, ОАЕ і вже має за це 40 відзнак, дипломів та подяк.
«Аби роботу по залученню інвестицій в економіку області зробити системною, при нашій облдержадміністрації незабаром створять Інвестиційний офіс . Після цього почнеться системна робота і чітка взаємодія з діючими і потенційними інвесторами», – наголошує голова ОДА Сергій Сергійчук.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Сергій Рудик

Про ключові вулиці Сміли, які в ОДА не включили до переліку обʼєктів «Великого будівництва»

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Авторизуватися через соціальні мережі: