Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

710 60 без адреси

 

 

 

Тривають ігри Першості Черкаської області з футболу 2020 року серед аматорських команд. 14 жовтня у м. Сміла на стадіоні «Авангард» відбувся ХІ тур Першості серед команд у першій лізі, де збірна футбольна команда «Сміла» м. Сміла (тренери Віталій Прудніков, Олександр Балазян) зустрілася з ФК «Тальне» м. Тальне.
Гра була досить напруженою та не простою, на полі було дуже емоційно: обидві команди прагнули стати лідерами. Наша команда продемонструвала високий рівень гри та злагодженості, проте команда «Тальне» виявилася сильнішою. Матч завершився з рахунком 2:0.
Наступний, ХІІІ тур Першості, відбудеться 18 жовтня у м. Сміла на стадіоні «Авангард» о 15.00, - повідомляють у відділі молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту.
Відповідно до «Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення футбольних матчів в Черкаській області серед аматорських футбольних клубів (команд) в умовах карантину з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2», затверджених рішенням Виконавчого комітету Федерації футболу Черкаської області від 24.06.2020, матчі цього року проводяться без глядачів.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Анатолій СЕМИНОГА

 

Чим відрізняються ВО «ЧЕРКАЩАНИ» від інших партій 

Марина КЕЛЬВИЧ

 

Про себе і команду ВО "ЧЕРКАЩАНИ"

 

Олег КНИЖ

 

Майбутнє нашого міста ми створимо разом 

Авторизуватися через соціальні мережі: