Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

710 60 без адреси

 

 

2020 09 19 doroga

 

Унікальний туристичний краєзнавчий маршрут «Дорога на Пруси» облаштували у Смілянському лісгоспі
Як повідомляють в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, його відкриття приурочили до Дня працівника лісу, який відзначають 20 вересня.
«Ми продовжуємо розвивати лісовий туризм. І новий туристичний маршрут у Сунківському лісництві – це вже одинадцята екопросвітницька стежка у лісах Черкащини», – розповідає головний лісівник Черкащини Олександр Дзюбенко.

 

2020 09 19 doroga1


За його словами, головна мета таких маршрутів– це виховання грамотної поведінки людини в лісі та забезпечення усім бажаючим можливості спостерігати природні об’єкти і явища, вивчати тваринний та рослинний світ, ознайомлюватися з особливостями довкілля рідного краю, роботою лісівників, технологіями вирощування лісових насаджен.
Директор Смілянського лісгоспу Юрій Сегеда говорить, що туристичний маршрут є унікальним, бо ним можуть скористатися люди з особливими потребами.

 

2020 09 19 doroga2


«Загальна протяжність маршруту становить 15 кілометрів, з них 2,5 – це інклюзивно-спортивна частина, яка облаштована стоянками, під’їздами. Уздовж самої дороги розмістили інформаційні аншлаги та цікаві стенди про життя лісу та його мешканців. Пройтися екопроствітницькою стежкою можуть усі бажаючі. Передбачаємо, що маршрут зацікавить школярів, адже тут можна проводити спортивні змагання», – пояснює Юрій Сегеда.
Маршрут промаркували згідно туристичних вимог. А розташування його обрали невипадково, розповів втілювач та розробник проєкту, працівник Смілянського лісгоспу Сергій Тимофієв.

 

2020 09 19 doroga3


Він каже, що цією дорогою користувалися здавна, адже поряд з нею розміщувалося багато стародавніх поселень. Так, приміром, вздовж маршруту нарахували 423 кургани. Низовий шлях пролягає від села Велика Яблунівка до хутора Реп'яшино, берегом річки Тенетинка (хутір Реп'яшино двічі перейменовували – у 1924 році на Петрівське, у 2019 році на Лісовий). Тож туристичний маршрут, окрім чудових краєвидів, пронизаний давньою історією, місцями сили, цікавими фактами, переказами та потужною енергетикою.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Анатолій СЕМИНОГА

 

Чим відрізняються ВО «ЧЕРКАЩАНИ» від інших партій 

Марина КЕЛЬВИЧ

 

Про себе і команду ВО "ЧЕРКАЩАНИ"

 

Олег КНИЖ

 

Майбутнє нашого міста ми створимо разом 

Авторизуватися через соціальні мережі: