Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

Стрічка новин

 

CENTR

 

2020 08 07 ATP

 

Смілянське АТП-17128 завжди було і залишається надійним партнером міста і району. Так, коли АТП переводило систему опалення підприємства на газ для покращення умов роботи наших працівників, то одночасно газифікували й помешкання смілян у районі розташування автопідприємства. А це, до речі, понад 300 сімей.

Один із автобусів і вантажний автомобіль передали українській армії в зону бойових дій на Сході України для перевезення бійців та забезпечення нагальних технічних і господарських потреб.

Минулого року перераховано 5,5 мільйона гривень податків до бюджетів різних рівнів, з них 2,3 мільйона гривень єдиного соціального внеску.

АТП забезпечує перевезення пільгових категорій населення, хоча при цьому не завжди отримуємо вчасно й у повній мірі відшкодування. А від цього залежить економічний стан підприємства, ремонти автобусів, придбання до них дороговартісних запчастин, паливно-мастильних матеріалів, зарплата працівників тощо. Сьогодні з боку нової районної влади це питання почало врегульовуватися. В районі й місті, завдяки національній програмі «Велике будівництво» і підтримці обласної влади, активно ремонтуються дороги, що для Смілянщини вкрай важливо.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Григорій КОНДРАТЕНКО

Kondranetko Georgi

 

 

Про 40-річчя коледжу

 

 

Наталка Позняк

Poznyak

 

Про те, що збирають родинні спогади про Голодомор для збірки "Пам'ять роду"

Валентина КОВАЛЕНКО

Kovalenko

 

ЧОМУ ВАРТО СПІЛКУВАТИСЯ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ? 

Авторизуватися через соціальні мережі: