Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

2020 05 29 dzvonik

 

Ось і підійшов до завершення ще один навчальний рік. Він був особливим – карантин та дистанційне навчання добряче попсували нерви дітям, батькам та вчителям. Але наш народ нічим не залякаєш, ми витримали і це.
У місті Сміла майже всі школи завершили навчальний рік сьогодні. Свято Останнього дзвоника проходить дистанційно – у режимі онлайн.
Цього року, за інформацією міського управління освіти, у Смілі 987 випускників 9 та 11-их класів. Минулого року було - 918.
Дев’ятикласників – 578 осіб. З них завершили навчання з відзнакою – 18 найрозумніших дітей. Це учні «Лідера», школи № 7, шкіл №№ 11, 12, 13, 15 і гімназії.
Випускників одинадцятих класів цього року буде 409 осіб, а минулого року було менше – 341 дитина.
За даними відділу освіти Смілянської РДА у школах району цього року 93 випускники: 51 випускник дев’ятих класів, один учень з відзнакою, та 42 випускники одинадцятих класів.
У Березняківській ОТГ повідомили, що у них 8 випускників 11-их класів у Березняківській ЗЗСО. Випускників дев’ятих класів – 26 осіб, з них у школі Великої Яблунівки – 6 дев’ятикласників, у Березняківській - 20.
Діти отримають 8 похвальниїх листів і 6 грамот.

У Балаклеївській ОТГ, за даними їхнього відділу освіти, 69 випускників. З них 49 випускників-дев’ятикласників, вони отримають 20 похвальних листів та 13 грамот. І 20 випускників одинадцятих класів.
У Тернівській ОТГ цього року у дев’ятих класах – 25 випускників, у 11 клас – 14 випускників.
У Ротмістрівській ОТГ – тепер 7 шкіл – тут у 9 класах – 52 випускники, у 11 класах – 21 випускник. У кожному закладі є по кілька круглих відмінників.
Майже у кожній школі міста і району є випускники, які можуть отримати золоту чи срібну медаль. Але оскільки їм ще треба підтвердити свої знання на ЗНО, ми не вказуємо кількість медалістів.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Рамазан ТАІБОВ

Taibov

 

 

Про міського голову

 

 

Максим СОРОЧАН

Sorochan new

 

Про те, яким повинен бути мер

 

 

Валерія БАНДУРКО

Bandyrko

 

 

Про День родини

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі: