Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

2020 04 10 voda

 

9 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 11 членів виконкому. На порядок денний засідання було винесено 13 питань.
Найбільше чекали розгляду питання про підвищення тарифів КП «ВодГео» за послуги водопостачання та водовідведення. Ця проблема була підігріта жвавим обговоренням у соцмережах та й давно вже порушується, щоб сміляни поступово звикали до подорожчання, бо воно неминуче...
Але вчора ціну на воду поки що не підняли. Зняти це питання з порядку денного не могли. Тож спершу виступив начальник юридичного відділу Андрій Журіда, який озвучив позицію міського голови.
- Питання підвищення тарифу – не на часі. Постанова КМУ дозволяє людям у нинішній складний період не платити взагалі. Тому зараз водоканал не отримає ніякого економічного ефекту від підвищення. І навіть не зможе підрахувати, що отримає від підвищення ціни, - сказав Андрій Журіда.
Відео про це можна подивитись на каналі Сміла.ua

 


Влада усвідомлює, що окрім незадоволення людей від підняття тарифу зараз нічого не получиться. З цією думкою згідний і теперішній секретар міської ради Віктор Федоренко.
Віктор Овчаренко переймався, що все одно потрібно рятувати водоканал. Поцікавився, як держава допомагатиме підприємствам, якщо дозволяє людям не платити за комунальні послуги?
Директор ВодГео висловив невтішну відповідь: держава ніяк не допомагає. Навпаки, є попередження про відключення електропостачання за несплату.
Відео про це можна подивитись на каналі Сміла.ua

 


Зрештою, члени виконкому проголосували, але майже всі утрималися, тож тариф залишається той самий. До наступного разу і нового складу виконкому.
Також на виконкомі ухвалили рішення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям міста, погодили місце розташуванння тимчасових споруд для провадження благодійної та соціальної діяльності міськрайонній благодійній організації інвалідів "Коло друзів" біля будівлі кінотеатру, про квартирний облік, організацію торгівлі з реалізації насіння та садівного матеріалу, утворили робочу групу по боротьбі з незаконним рибальством тощо. 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Петро АБАЖЕЙ

Abazeu

 

 

Про майно громади

 

 

Ігор РАБОТЕНКО

Robotenko

 

  

 

Про те, що не треба втягувати КП Смілакомунтеплоенерго у розборки депутатів

Максим СОРООЧАН

Sorochan new

 

Про державні свята і національну пам’ять

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі: