Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

 

Сьогодні працівники районного КНП Центр первинної медико-санітарної допомоги Смілянської районної ради (КНП "СМІЛЯНСЬКИЙ РЦПМСД") отримали чудовий подарунок – 10 захисних костюмів від ТОВ «Агро-Рось», районної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та секретаря політради Анатолія Семиноги. Також Анатолій Іванович Семинога проявив ініціативу і надав у користування Центру УАЗ із водієм, щоб мобільна бригада, у якої не було свого транспорту, могла виїжджати на виклики до людей у нинішній час пандемії коронавірусу.
ЗІЗ-костюми для медиків передав заступник виконавчого директора ТОВ «Агро-Рось», депутат районної ради, голова фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Віктор Золотоверхий. Це не просто костюми, це ЗІЗ №1, тобто з максимальним захистом для медпрацівників.

 

2020 04 01 kostum


Віктор Золотоверхий розповів, що це тільки перша партія допомоги для районної медицини. «Агро-Рось» та ВО «ЧЕРКАЩАНИ» на чолі з Анатолієм Семиногою готові підтримувати лікарів і надалі, просто засоби захисту зараз у дефіциті, користуються підвищеним попитом. Але 10 найкращих костюмів вже вдалося придбати.
Головний лікар РЦПМСД Тетяна Проценко від імені всіх медиків району подякувала за чудовий подарунок та наданий у користування автомобіль. У нинішні часи поширення епідемії турбота про медиків та жителів села дуже цінна. Головний лікар зауважила, що предмети першої необхідності , захисні засоби і медпрепарати є в наявності, але не в достатній кількості. Тож буде вдячна за допомогу Центрові і надалі.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Петро АБАЖЕЙ

Abazeu

 

 

Про майно громади

 

 

Ігор РАБОТЕНКО

Robotenko

 

  

 

Про те, що не треба втягувати КП Смілакомунтеплоенерго у розборки депутатів

Максим СОРООЧАН

Sorochan new

 

Про державні свята і національну пам’ять

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі: