Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

2020 02 26 OOS

 

Цього разу волонтери з’їздили у 4 населених пункти Луганської області: село Новозванівка, Золоте, Станиця Луганська та Щастя. Побували у шести бойових підрозділах. Передали українським бійцям, родом із Сміли і Смілянського району, не тільки продукти і смаколики, а й необхідні речі та сувеніри від дітей. Також возили запчастини до автомобілів і маскувальні сітки.

 

2020 02 26 OOS1


Як завжди, на передову їздили хоробрі волонтери: Олександр Парахневич, Михайло Семагін, Анатолій Репало і Михайло Мельничук. Чоловіки говорять, що їхні регулярні поїздки були б неможливими без постійної підтримки місцевих волонтерів та небайдужих патріотів – це Андрій Кулініч, Євген Кулик, Гжегош Міколайчук. Вони допомагають збирати передачу для бійців.
Велика вдячність за регулярну підтримку смілянським підприємцям: Олександрові Василенку, Анатолієві Стригуну, Євгенію Тарану та Сергієві Махаринцю.

 

2020 02 26 OOS2


Постійними волонтерами також є ВО «ЧЕРКАЩАНИ» , ТОВ «Агро-Рось» та ФОП Віталій Лисенко.
Жодна поїздка не обходиться без щедрої допомоги, яку збирають школярі міста і району.
Цього разу передали малюнки та сплели дві маскувальні сітки учні гімназії ім.Сенатора та діти з усіх трьох Балаклеївських шкіл і Теклинської школи.
- Незважаючи на постійну небезпеку, постійний ризик, обстріли та вибухи, наші хлопці добре виконують свою справу, не падають духом, мають бойовий хоробрий настрій, - розповідає Олександр Парахневич. – Не можна забувати, що це війна. У сірій зоні теж небезпечно. І хоча українські бійці забезпечені всім необхідним, вони все одно чекають передачу з дому, їм приємно усвідомлювати, що в тилу їх не забувають, що їх чекають. Тож я вдячний всім небайдужим смілянам, які досі не складають рук і продовжують допомагати українським Збройним Силам. І прошу інших долучатися до доброї справи і теж підтримувати наших воїнів. Продукти і необхідні речі можна приносити на базу за адресою: вул. Незалежності,101, що розташована біля магазину «Порцеляна» поблизу центрального автовокзалу. Там завжди чергує хтось із волонтерів.

 

2020 02 26 OOS3


- Допомога у зборі передачі для учасників бойових дій на Сході також надавалась небайдужими жителями сіл Ротмістрівської ОТГ через заступника голови Ігоря Волошина. Допоміг і директор СТОВ "Лан" Віталій Перканюк, - розповідає член районної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Степан Косенко. Він також долучився до цієї акції і допомагав у підготовці формування передачі, адже Всеукраїнське Об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» не може стояти осторонь, коли нашим воїнам потрібна допомога.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Петро АБАЖЕЙ

Abazeu

 

 

Про майно громади

 

 

Ігор РАБОТЕНКО

Robotenko

 

  

 

Про те, що не треба втягувати КП Смілакомунтеплоенерго у розборки депутатів

Максим СОРООЧАН

Sorochan new

 

Про державні свята і національну пам’ять

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі: