Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

Стрічка новин

17 травня 2020, 10:30
26 квітня 2020, 10:28
25 квітня 2020, 10:30
23 квітня 2020, 18:34
17 квітня 2020, 08:23
12 квітня 2020, 09:26
07 квітня 2020, 12:24
03 квітня 2020, 08:24
26 березня 2020, 08:20
23 березня 2020, 08:31
19 березня 2020, 08:26
17 березня 2020, 08:30
16 березня 2020, 14:53
10 березня 2020, 08:32

2019 09 21 Tsubko

 

Сьогодні ввечері міський голова Олексій Цибко зібрав прес-конференцію і відверто поговорив з журналістами та особисто звернувся до всіх смілян.
Він стисло і зрозуміло пройшовся по найголовніших проблемах міста, розповів, чого слід чекати жителям Сміли у найближчому майбутньому.
Якщо коротко, то новини такі:
- Поки що воду у Смілі не відключатимуть;
- Тариф на воду піднімуть, хоч це і непопулярне рішення;
- Міський бюджет порожній і марно розтрачений попередньою владою;
- Цибко через суди доб’ється того, щоб із Сміли зняли борг 86 млн грн;
- Незабаром, 26 вересня, сесія, але Цибко не має більшості депутатів, тож закликає смілян прийти і підтримати його у боротьбі за владу з попередниками;
- Цибко дає оцінку діям влади Віктора Федоренка, його команди;
- Цибко звинувачує родину міжрайонного прокурора Яценка у зговорі з Віктором Федоренком;

 

 

 


Повну версію гарячого інтерв’ю міського голови Олексія Цибка дивіться на нашому каналі – Сміла.ua.
Підписуйтесь на канал Сміла.ua – щоб транслювати новини онлайн нам треба набрати більше тисячі підписників. Чим більше підписників – тим швидше і оперативніше Ви отримуватимете найсвіжіші новини нашого міста!

scroll back to top

Коментарі  

Інна
+4 #6 Інна 26.09.2019, 08:25
У родині Яценків інвалідність--сімейний бізнес. Дружина Олександра Яценка, яка працює заступником керівника апарату Смілянського суду теж має інвалідність.
Цитата
Павло
+7 #5 Павло 25.09.2019, 18:25
Цитую Анатолій:
Цитую Павло:
Пане Цибко, ви що не знаєте, що рідний брат Смілянського прокурора Олександр Яценко працює у міській раді начальником екоінспекції? Чи Вам один брат поганий, а другий хороший? Визначтесь.

А якого з цих братів на виїзді із Сміли в генделику брали на хабарі в 100 тис. зелених? Бо щось забулося...

Олександра Яценка брали на хабарі. Він має інвалідність, його брат прокурор Володимир Яценко теж має інвалідність. Брати-інваліди.
Цитата
Анатолій
+3 #4 Анатолій 22.09.2019, 18:08
Цитую Павло:
Пане Цибко, ви що не знаєте, що рідний брат Смілянського прокурора Олександр Яценко працює у міській раді начальником екоінспекції? Чи Вам один брат поганий, а другий хороший? Визначтесь.

А якого з цих братів на виїзді із Сміли в генделику брали на хабарі в 100 тис. зелених? Бо щось забулося...
Цитата
Павло
+8 #3 Павло 22.09.2019, 14:37
Дивна хвороба у Людмили Омельченко, то каже, що в неї інсульт, то наступного дня на роботі. Який лікар дає їй лікарняні?
Цитата
Павло
+6 #2 Павло 22.09.2019, 14:36
Пане Цибко, ви що не знаєте, що рідний брат Смілянського прокурора Олександр Яценко працює у міській раді начальником екоінспекції? Чи Вам один брат поганий, а другий хороший? Визначтесь.
Цитата
Фёдор Сурков
+3 #1 Фёдор Сурков 21.09.2019, 08:46
А кто Прусса с работы выгонял за то что тот не хотел подписывать на Смилакомунтеплоэнерго долги попередников, а??? не Цибко ли....А теперь он будет в суд подавать...подслушал у Кармазина пути спокойной жизни в кресле мэра??? Кармазин то не ё,потому как поздно за эту соломинку ухватился...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Валерія Бандурко

Bandyrko

Про «Агро-Рось», найбільшого виробника сільськогосподарської продукції в Смілянському районі

Зоя Казанжі

KazanIu

 

Про відкриту й нахабну війну за наш мозок 

 

Віталій Портніков

Portnikov

 

Про те непросте майбутнє, яке нас чекає 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Сьогодні у Смілі планують провести дві сесії міської ради. НАЖИВО

21 травня 2020, 15:15

2020 05 21 ses

На четвер, 21 травня, о 15.00 заплановано провести третє пленарне засідання 122-ї сесії міської ради. А на 16.00 - позачергову 123-тю сесію.


Економіка
З початку року область сплатила до бюджету 4,3 мільярди

07 травня 2020, 17:30

2020 05 06 podatok

Платники податків Черкащини за чотири місяці цього року сплатили до бюджетів усіх рівнів 4,3 млрд грн податків та платежів, що на 446 млн грн більше, ніж за відповідний період року минулого.


Суспільство
У нашому краї погода з календарем не співпадає

24 травня 2020, 15:28

2020 05 25 rizne

Причина нехарактерно прохолодної погоди в середині травня криється в особливостях атмосферної циркуляції.


Цікаво
МАЛОВІДОМА ЧЕРКАЩИНА: ЯК ВЕРБІВКА ВИШИВАЛА РОБОТИ МАЛЕВИЧА

23 травня 2020, 15:44

2020 05 06 verbivka

Вербівок в Україні — трохи не як дерев при дорозі: по кілька в одній області точно можна зустріти.


Афіша
Сьогодні буде вебінар «Опустелювання України: чи можна його зупинити?»

20 травня 2020, 14:24

2020 05 20 vebinar

20 травня о 19.00 можна долучитися до безкоштовного вебінару «Опустелювання України: чи можна його зупинити?».