Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Стрічка новин

08 вересня 2019, 10:30
18 серпня 2019, 14:12
27 липня 2019, 14:11
26 липня 2019, 16:23
20 липня 2019, 10:29
22 червня 2019, 10:23
20 червня 2019, 13:30
20 червня 2019, 08:32
16 червня 2019, 10:21
06 червня 2019, 10:25
27 травня 2019, 08:20

2019 09 12 biuka

 

Вчора у міській раді, наприкінці робочого дня, у коридорі ІІ поверху сталася сутичка між керуючою справами Людмилою Осейко та начальником відділу діловодства, контролю та звернень громадян Людмилою Омельченко.
Як саме це було та коментарі з приводу цього інциденту від секретаря міської ради Віктора Федоренка та голови профільної комісії з питань самоврядування, депутатської діяльності та етики Володимира Примака дивіться у сюжеті Сміла ТВ.

 


Тим часом конфліктну ситуацію у коридорі міської ради «Сміла.ua» прокоментувала й Людмила Омельченко.
За її словами, керуюча справами Людмила Осейко попросила принести акт передачі документів по ДСК – це гриф спеціальних документів виключно для службового користування.
«Допуск до цих паперів я маю згідно з розпорядженням міського голови, Людмила Осейко такого допуску не має. Але пані Осейко почала кричати, що вона мій керівник і повинна мене контролювати та перевірити, чи є підписи Віктора Федоренка на цих документах. Вона вирвала у мене ці документи, пошкодила їх. Я обурена перевищенням посадових повноважень з її боку, тож викликала 102, тому що не знаю, з якою метою було вчинено напад на службові розпорядження. Коли приїхала поліція, цією історією зацікавилось і СБУ», – розповідає Людмила Омельченко.
Вона каже, що має 20-річний досвід роботи у держслужбі, чисельні подяки і грамоти від міського та обласного керівництва.
«Ніяких доган та скарг на мене ніколи не було. Ця догана, про яку згадують у сюжеті, складена на мене спеціально, тому що я відмовилась писати заяву про звільнення за власним бажанням. Чому я маю звільнятись? Я добре виконую свою роботу, працювала з Олексієм Цибком, з Решетняком, і з попередніми міськими головами і ніколи проблем не було. І лише Віктору Федоренку не подобається, що я працюю за законом, а не за його правилами. Він каже, що якщо хтось з ним незгодний – нехай позивається до суду. А сам сплутав повноваження міського голови і секретаря міської ради. Через конфлікти і владний тиск на роботі я потрапила до лікарні з нервовим зривом», – говорить Людмила Омельченко і обіцяє боротися за свої права.
А тим часом, як зазначає в.о. міського голови Віктор Федоренко, через такі дії він звільнив пані Омельченко з посади, «оскільки у неї вже була догана і нині вона зробила досить серйозне порушення».

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Станіслав Голубець

Golybech

 

Про те, що насправді у КП немає боргів

 

 

Леонід Грищенко

gruchenko

 

Про борги водоканалу

 

 

 

Наталя Підлісна

Pidlisna

 

Про низьку самооцінку

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
«Смілянський гамбіт»: на посаду знову повернули Синьогуба

12 вересня 2019, 21:03

2019 09 13 sunogyb

Поновлений Верховним Судом України міський голова Олексій Цибко майже відразу своїм розпорядженням повернув на посаду секретаря міської ради Костянтина Синьогуба.


Економіка
Наша область внесла до бюджету 8,4 мільярди гривень податків

11 вересня 2019, 16:29

2019 09 10 podatku

За вісім місяців з Черкащини до бюджетів всіх рівнів надійшло 8,382 млрд. грн. податків, зборів і платежів. Це на 1410 млн.грн. більше, ніж за січень-серпень минулого року.


Суспільство
Сьогодні смілян грітиме тепле осіннє сонечко

16 вересня 2019, 09:28

Погода в понеділок балуватиме українців теплим сонечком, дощів не передбачається.


Цікаво
Чому сучасним дітям важко вчитися, чекати й нудьгувати

15 вересня 2019, 15:28

2019 09 11 ditu

Попри всі наші найкращі наміри, ми, на жаль, часто розвиваємо мозок наших дітей в невірному напрямку.


Афіша
14-15 вересня у Смілі святкуватимуть 622-річницю Дня міста (повний перелік святкових заходів)

13 вересня 2019, 11:30

2019 09 10 misto

Цими вихідними у жителів, земляків, вихідців з нашого міста, патріотів нашого міста та наших гостей свято – 622-га річниця з часу заснування Сміли.