Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

circ

 

Стрічка новин

24 червня 2021, 08:31

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Афіша

У Тернівці діти почали активно займатися плогінгом

Плогінг – це поєднання екологічного та фітнес рухів, що полягає в бігу у неквапливому темпі зі збиранням сміття вздовж свого маршруту. Цей рух зародився у Швеції у 2016 році і швидко набув популярності серед прихильників здорового способу життя та піклування про чистоту довкілля.
Термін «plogging» виник як поєднання двох шведських слів "plocka" і "jogga", що означає "збирати" й "бігти". Простий алгоритм реалізації - під час бігу треба просто підбирти будь-яке сміття, яке бачите на своєму шляху. Завдяки соціальним мережам плогінг став швидко набирати ще більшої популярності та поширився світом. Тепер погінгом займаються у Тернівці на гуртках «ЗФП» за ініціативи керівника гуртка Романа Андрійовича Волошина. Але давайте все по порядку…

 


Вже рік Тернівський ліцей Тернівської громади співпрацює з Центром дитячої та юнацької творчості Березняківської сільської ради. Після навчання діти залюбки відвідують гуртки за вподобаннями і додатково вивчають журналістику, лінгвістику, початкове технічне моделювання й техносвіт, а також займаються у спортивних гуртках.

Молодий та ініціативний вчитель фізкультури Роман Андрійович Волошин веде гурток «Загальна фізична підготовка (ЗФП)». Завдяки харизмі педагога гурток залюбки відвідують і хлопці, і дівчата.
Під час занять, в основному, акцент робиться на вправах різного виду для розвитку фізичних якостей. Хлопці більше люблять тренування спритності, витримки, силові вправи з гирями, штангами, гантелями, на брусах. Дівчата – скакалки і координаційні драбинки. Діти дуже любляють спортивні ігри: футбол, волейбол, баскетбол.
- Оскільки наш ліцей – це школа національно-патріотичного спрямування і ми є активними учасниками Всеукраїнської гри «Сокіл «Джура», то на заняттях ми також готуємось до змагань, - розповідає Роман Андрійович. – Діти у мене збирають і розбирають автомат, вчаться долати смугу перешкод, займаються туризмом і спортивним орієнтуванням.
Молодий вчитель постійно впроваджує сучасні методики виховання і різні молодіжні «фішки», щоб гурток постійно приваблював молодь. Зараз Роман Волошин придумав впроваджувати плогінг. З настанням теплої погоди гуртківці беруть кожен по мішку, бігають і збирають сміття, поєднуючи приємне з корисним.

 

 


- Ми бігаємо там, де найчастіше люблять гуляти наші гуртківці - від школи до кладки, до скелі, а звідти аж до водопадів, - розповідає ініціативний вчитель. – Щоразу збираємо повні пакети сміття, одного разу вирішили зупинитись і визбирати все бите скло на місцині біля річки. Такий вид бігу має ще й навчальну мету. Якщо діти привчаться збирати сміття, то згодом не смітитимуть і наше село буде чистішим.

 

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Сергій АНАНКО

Про об’єднання двох поліклінік та приєднання їх до лікарні

  

Іван ДАЛІБОЖАК

 

Про гелікоптерний майданчик в аеропорту

Олександр СКІЧКО

Запрошуємо всіх охочих на вакцинацію від Covid-19

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
Працюючим пенсіонерам перерахували пенсії

15 червня 2021, 17:28

Пенсійний фонд перерахував пенсії працюючим пенсіонерам відповідно до частини четвертої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.


Суспільство
По центру Сміли бігав голий чоловік

24 червня 2021, 14:34

2021 06 24 goliiСьогодні, 24 червня, міські камери спостереження зафіксували, як рано вранці на Набережну із Центру Сміли прибіг абсолютно голий чоловік


Цікаво
У Чехії відзначили 30-річчя закінчення радянської окупації

23 червня 2021, 18:30

2021 06 23 chehУ Чехії пам'ятають про радянську окупацію і днями відзначили 30-річчя закінчення радянської окупації країни. Адже саме 21 червня 1991 року останні радянські вояки покинули Чехословаччину.


Афіша
ЦИРК «Вогні Києва» запрошує на яскраву циркову виставу з 25 до 27 червня!

21 червня 2021, 11:01

2021 06 21 circЧудовий настрій подарують наші неперевершені повітряні гімнасти, акробати, жонглери, еквілібристи, артисти оригінальних жанрів, а наш чарівний фокусник змусить повірити у неймовірне!