Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

Афіша

Визначилися з кращими спортсменами міста, які отримають грошову стипендію

2020 01 21 sportsmenu

 

Призначення стипендій 15-ти провідним спортсменам відбувалося у трьох категоріях: олімпійський та неолімпійський види спорту, інваспорт. Розгляд досягнень спортсменів розглядався на підставі загальноприйнятої системи нарахування балів та в залежності від віку кандидатів: діти (10-13 років), юнаки (14-15 років), юніори (16-17 років), молодь (18-20 років).
Відповідно до положення щодо призначення стипендій провідним спортсменам у олімпійському виді спорту з 11-ти кандидатів рішенням комісії визначено 7 спортсменів, неолімпійському виді з 19-ти кандидатів - 5, інваспорт: всі 3 особи із запропонованих.
Пропозиції комісій будуть розглянуті на засіданні виконавчого комітету, де буде остаточно і прийнято рішення щодо кандидатів-стипендіатів у І півріччі 2020 року.
Кандидати на отримання стипендії:
Олімпійські види спорту
1. Тетяна Овчаренко, ДЮСШ "Олімп", І і ІІІ місця у традиційних Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «Меморіал героя радянського союзу, про фесора О.В. Ткантка», І і ІІ місця у Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮСШОР, І місце у відкритому чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики, два І і одне ІІІ місця у відкритому командному чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики, тренер Чернявська К.М.
2. Дмитро Губанов, Будинок дитячої та юнацької творчості, ІІІ місце у чемпіонаті України з вільної боротьби, ІІ місце у ІІ Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на призи Камянець-Подільського міського голови, І місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвячений 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників, ІІІ місце у Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби ім. Б.Хмельницького. тренер Панчоха М.І.
3. Антон Шуляченко, Будинок дитячої та юнацької творчості, ІІ місце у відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, тренер Кириленко Ю.М.
4. В'ячеслав Силка, Будинок дитячої та юнацької творчості, ІІ місце у відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, тренер Кириленко Ю.М.
5. Анастасія Дзюбан, Будинок дитячої та юнацької творчості, І місце з боротьби греко-римської у всеукраїнських змаганнях «спортивна надія України 2019». ІІ місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвячений 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників, тренер Панчоха М.І.
6. Заріна Рузієва, Будинок дитячої та юнацької творчості, І місце з боротьби греко-римської у всеукраїнських змаганнях «спортивна надія України 2019». ІІІ місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвячений 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників, тренер Панчоха М.І.
7. Єлизавета Кузьміна, ДЮСШ "Олімп", ІІ місце у Чемпіонаті України з важкої атлетики, тренер Баєв С.М.
Неолімпійські види спорту
1. Назар Лавренко, ГО Спортивний клуб "Прайд", І і ІІ місця у чемпіонаті Європи з хортингу, І місце у Кубку України 2019 зі змішаних бойових мистецтв, І місце у чемпіонаті України з хортингу, тренер Левченко А.М.
2 Костянтин Панасенко, ДЮСШ "Олімп". клуб "Монарх", І, ІІ і ІІІ місця у ХІ Чемпіонаті Світу з годзю-рю карате, Два І, одне ІІ і два ІІІ місця у Чемпіонаті України з годзю-рю карате, тренер Пітенко С.А.
3. Нікіта Колесников, ДЮСШ "Олімп", І місце у чемпіонаті світу з таеквон-до І.Т.Ф., І місце у Чемпіонаті України з таеквон-до І.Т.Ф., тренер Грицай С.О.
4. Вадим Письменний, ДЮСШ "Олімп", Два І місця у Чемпіонаті Європи з хортингу, тренер Левченко А.М.
5. Ігор Мозуль, ДЮСШ "Олімп", І і ІІІ місця у Кубку Світу 2019 з хортингу, Два І місця у Чемпіонаті Європи з хортингу, ІІ місце у Чемпіонаті України з хортингу, тернер Левченко А.М.
Інваспорт
1. Анна Коротич, КЗ «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради», Три ІІ місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе». тренер Дем'яненко Н.Т.
2. Давид Стахурський, КЗ «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради», Три ІІ місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе», тренер Дем'яненко Н.Т.
3. Олексій Суханов, КЗ «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради», Два І місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе», тренер Дем'яненко Н.Т.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

RYDUK MASLANA

 

metalobaza

Дійові особи

Олекса Негребецький

Nagrebetskii

 

Про нові тарифи Київстара

 

 

Роман Боднар

Bondar

 

Про перспективний план формування ОТГ у нашій області

 

Віктор ФЕДОРЕНКО

Fedorenko

 

 

Досить ганьбити Смілу

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

booked.net

 

Політика
Новим начальником управління ЖКГ став перевірений друг Цибка – Павло Смоликов

17 лютого 2020, 15:23

2020 02 17 smolikov

Сьогодні міський голова Олексій Цибко підписав розпорядження про призначення нового начальника управління ЖКГ. Тепер у Смілі очолюватиме житлово-комунальне господарство Павло Смоликов.


Економіка
Балаклеївська сільська рада оголошує аукціон на 11 земельних ділянок

11 лютого 2020, 14:00

2020 02 aykcion

Балаклеївська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди 11 земельних ділянок


Суспільство
У Смілі відбувся відкритий міжміський чемпіонат з карате

26 лютого 2020, 17:31

2020 02 25 karate

23 лютого у спортивній залі школи № 7 відбувся Відкритий чемпіонат м. Сміла з традиційного карате серед дітей та кадетів. Девіз чемпіонату: «О, Спорт! Ти — Мир!»


Цікаво
Ураганний вітер заквічав пакетами усі дерева

25 лютого 2020, 18:23

2020 02 25 smita

Циклон «Юлія», який пронісся днями Україною, розвіяв побутове сміття на полігоні побутових відходів у Миколаєві.


Афіша
Цього тижня у Смілі святкуватимуть 10-річчя клубу ремесел та Масляну

25 лютого 2020, 09:27

2020 02 25 aficha

Анонс міських заходів цього тижня досить різноманітний