Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

04 серпня 2020, 18:27
Роман Котляренко став залізничником, як і його близькі родичі

Роман Котляренко став залізничником, як і його близькі родичі

  Всі близькі родичі смілянина Романа Котляренка працюють на залізниці.

Ветерани Макіївки та Ротмістрівки відновили свої зустрічі

Ветерани Макіївки та Ротмістрівки відновили свої зустрічі

У двох селах району– у Макіївці та Ротмістрівці – місцеві ветерани відновили роботу своїх клубів за інтересами.

На сьогодні на 16.00 знову скликають сесію міської ради. Наживо

На сьогодні на 16.00 знову скликають сесію міської ради. Наживо

Сьогодні має відбутися чергова спроба провести 122-гу сесію міської ради.

Середня зарплата на Черкащині удвічі перевищує мінімальну і становить 10 061 грн

Середня зарплата на Черкащині удвічі перевищує мінімальну і становить 10 061 грн

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у...

Завершується ремонт вулиці Трипільська

Завершується ремонт вулиці Трипільська

Минулого тижня розпочався ремонт вул. Трипільської. Спочатку ремонтники прогрейденрували дорогу, потім почали класти асфальт. Товщина асфальту...

 У Смілу, після лікування в Німеччині, повертається  наш Герой ООС Роман Спас

У Смілу, після лікування в Німеччині, повертається наш Герой ООС Роман Спас

]Днями на Батьківщину – у Смілу – повертається наш земляк, патріот, доброволець, героїчний і витривалий боєць ООС Роман Спас. 

Сміла знову в боргах! Назвали найкритичніші суми заборгованості

Сміла знову в боргах! Назвали найкритичніші суми заборгованості

На бюджетній комісії 31 липня озвучили найбільші суми боргів комунальних підприємств нашого міста.

У місті вже встановили 150 нових контейнерів для збору ПЕТ-пляшок. ФОТОФАКТ

У місті вже встановили 150 нових контейнерів для збору ПЕТ-пляшок. ФОТОФАКТ

Працівники СКП «Комунальник» розвезли і встановили по місту близько 150 нових контейнерів для збору ПЕТ-пляшок.

 

CENTR

 

Очільники Нацкорпусу попередили, що уважно стежать за міською владою у Смілі

2018 07 20 нацкорпус

 

Під час сутички у залі засідань, що відбулася замість запланованої сесії, на трибуну кілька разів підіймались смілянський та обласний лідери Нацкорпусу.
Вони говорили про те, що різні мітинги і блокування, присутність активістів та нацкорпусу часто буває під стінами Верховної Ради, у сесійних залах інших міст України. І це не лякає владу, всі продовжують працювати. А у Смілі очільник міста ніби чогось злякався і перепризначив засідання.
«Частина нацкорпусу – мешканці Черкас. Але ми слідкуємо за Смілою. Нам не так далеко – ми можемо приїхати в гості до влади в будь-який момент. Якщо після сьогоднішнього дня буде якийсь тиск на активістів, побиття громадських діячів чи тиск на депутатів через бюджетні питання – то це не залишиться непокараним», - сказав керівник Черкаського осередку Нацкорпусу Дмитро Кухарчук.
Член виконкому та представник Нацкорпусу Костянтин Рубановський сказав: «Єдина моя мета перебування у виконкомі – відстоювання інтересів громади, особливо молоді, донесення до влади необхідності створення у місті нормальних умов для розвитку підростаючого покоління. Проте ми не відчули підтримки з боку влади і побачили знищення ініціатив молоді. Яскравий приклад – блокування створення у місті молодіжного Арт-центру, на який потрібне було співфінансування з міського бюджету. Через такі дії влади у Смілі поширюється наркоманія і пияцтво, підлітки не знають куди себе подіти, тиняються без діла, потім виїжджають на заробітки за кордон…»
Деякі активісти вважаю, що владі не слід боятися представників Національного корпусу, бо вони за справедливість, за порядок у місті. Завжди підтримують смілян, стояли поруч з ними взимку, коли була боротьба за опалення. Міському голові треба домовлятися з громадою, з Нацкорпусом, а не тікати від людей. Інші ж сміляни вважають, що дії Нацкорпусу проплачені, вони офіційно чинять тиск і займаються бандитизмом, не дають депутатом нормально працювати.

scroll back to top

Коментарі  

Выктор
+5 #10 Выктор 22.07.2018, 13:29
Цитую Семен:
Оказывается , что не только в Смеле сорвана сессия нацкорпусом :
«Сегодня должна быть внеочередная сессия городского совета Черновцов по поводу работы водоканала … на которую просто заявился Нацкорпус и потребовали от мэра города запретить фестиваль равенства. Фестиваль равенства был анонсирован в Черновцах, как собственно и всех регионах, в общем ни места не было указывать, мы со своей стороны как активистки от ЛГБТ-организации не распространяли никакой информации о проведении Фестиваля. В общем, сессия так и не состоялась, мэр не проводил сессию », – сообщилаЗабороне общественная активистка и соорганизаторка Фестиваля равенства, которая попросила не называть публично ее имя.

Фестиваль равенства в Черновцах должен состояться 26 июля.

Если Национальный корпус против ЛГТБ-сообщества, почему они не вышвырнули из зала дупетат горсове, смелянкую Сафо Татьяну Карло?
Цитата
Сократ
+5 #9 Сократ 22.07.2018, 10:09
Ох і Семен, ох і шалунішка пратівний! Це що реклама для голубих? Якщо Національний корпус зірвав сесію із-за них то це добре. І чому ця героїня не називає свого імені. Стидно чи боїться? А може давайте і в Смілі проведемо "марш равенства", а краще будемо проводити його кожну пятницю! Я думаю половина міськвиконкому, депутатського корпусу та інших держ служб будуть регулярно приймати в ньому участь, хтось як пасивний, а хтось як активний учасник....
Цитата
Семен
+8 #8 Семен 21.07.2018, 18:56
Оказывается , что не только в Смеле сорвана сессия нацкорпусом :
«Сегодня должна быть внеочередная сессия городского совета Черновцов по поводу работы водоканала … на которую просто заявился Нацкорпус и потребовали от мэра города запретить фестиваль равенства. Фестиваль равенства был анонсирован в Черновцах, как собственно и всех регионах, в общем ни места не было указывать, мы со своей стороны как активистки от ЛГБТ-организации не распространяли никакой информации о проведении Фестиваля. В общем, сессия так и не состоялась, мэр не проводил сессию », – сообщилаЗабороне общественная активистка и соорганизаторка Фестиваля равенства, которая попросила не называть публично ее имя.

Фестиваль равенства в Черновцах должен состояться 26 июля.
Цитата
Anna
+9 #7 Anna 21.07.2018, 18:40
Цитую Яна:

Замість Арт-центру Рубановський чи Невський ( він так часто змінює прізвища) хоче відкрити філію Нацкорпусу. Цей Рубановський-Невський прописаний в Білозір"ї, то нехай там відкриває що хоче.
Нічогособі . Дуже не добре прикриватись гуртками для інвалідів .Дивує чому ніхто із присутніх в залі не попросив хлопців з нацкорпусу зачекати за дверима , пока закінчиться сесія . Всіх паралізувала присутність молодиків? Яка громада міста їх запросила ? Тепер вся країна побачила ,як міськвиконком співпрацює і вирішує питання з мером міста. НЕ хочуть ці члени міськвиконкому працювати з Цибком, то хай працють інші .Люди в місті самі ,по результату ,побачуть хто чого вартий.
Цитата
євген
+13 #6 євген 21.07.2018, 14:04
нешановна тітушня!! а не пішли б ви на..... зі сміли ? чи не забрали б ви тих баранів - депутатів, які через неприязне відношення до міського голови баламутять разом з вам воду? ви самі нічого крім як гавкати не вмієте. якщо ви такі захисники то пішли на.... в АТО. там показуйте, які ви патріоти. там бийте сєпарів та вказуйте як треба жити. Ваше щастя, що поліція в нас імпотентна. це вам не європа.
Цитата
Яна
+17 #5 Яна 20.07.2018, 23:05
Цитую Andrew:
Організована тітушня, чому не на фронті? Бо там може бути вава?
Який арт-центр дядя, в місті криза по всих напрямках, а йому арт-центр, у вас кожна сесія арт-центр.

Замість Арт-центру Рубановський чи Невський ( він так часто змінює прізвища) хоче відкрити філію Нацкорпусу. Цей Рубановський-Невський прописаний в Білозір"ї, то нехай там відкриває що хоче.
Цитата
Наталья
+14 #4 Наталья 20.07.2018, 18:13
Хто ви такі, щоб стежити за владою у Смілі ! тітушня неадекватна!
На войну, на войну, на войну!
Цитата
Володимир
+17 #3 Володимир 20.07.2018, 18:11
Їдьте недоумки на войну і там показуйте свою силу!
Збирай Кухарчук своїх тітушок черкаських та смілянських разом з Рубановським і захищайте Україну, у тому числі і Смілу за яку ви так вболіваєте, прихватіть і Білецького, який вас недоумків і організував!
А із Сміли геть!
У вас мабуть і мозги в наколках ? тупоголові роботи!
Цитата
Сміла
+17 #2 Сміла 20.07.2018, 16:17
Сміла тоне і їй дуже потрібні інвестори, інвестиції, кошти, злагоджені дії, а не постійні суперечки .Терміно треба щось робити,домовлятись, щоб жд і далі поповнювала бюджет міста. Що це за політика ,щоб за рахунок збільшення тарифу для населення вирішувати проблеми ЖКГ . Згідно закону пропозиції до складу міськвиконкому за міським головою , з одного боку дуже б хотілось подивитись ,що буде при новому складі, тоді б уже точно не було б відмазок говорити ,що хтось заважає працювати .Добре що нац. корпус за смілян, але він не зможе за смілян вирішити всі накопичені роками проблеми. Якщо в міста зараз немає 190 тис. грн на ремонт приміщення для Арт-центру( сама ідея дуже гарна), то може попросити якісь їнші пока приміщення для гуртків Десь писали, що майже за даром здають в оренду Будинок побуду...вихід і компроміси найти завжди можна. Ще пару місяців і Сміла захлебнеться з проблемами так і не відремонтованих доріг і почнуться нові пікети із за проблем з опаленням.
Цитата
Andrew
+18 #1 Andrew 20.07.2018, 15:10
Організована тітушня, чому не на фронті? Бо там може бути вава?
Який арт-центр дядя, в місті криза по всих напрямках, а йому арт-центр, у вас кожна сесія арт-центр.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Юрій Кредзинський

Kredzunskui

 

Про те, що мітингувати треба всім смілянам 

 

Тетяна ГАНЖА

Ganza

 

 

Про шантаж і погрози

 

 

Володимир ТЕЛЕПНЬОВ

Telepnev

 

Про грабіж і продаж гаража відділу охорони здоров’я

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
З 1 вересня в Україні збільшать мінімальну зарплату до 5 тисяч гривень

20 липня 2020, 09:33

2020 07 03 zp

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і міністр фінансів Сергій Марченко оприлюднили попередній графік, за яким підвищуватимуть мінімальну заробітну плату.


Суспільство
Роман Котляренко став залізничником, як і його близькі родичі

04 серпня 2020, 17:22

2020 08 04 zaliznuchnuk 

Всі близькі родичі смілянина Романа Котляренка працюють на залізниці.


Цікаво
Канібали ГУЛАГу

04 серпня 2020, 18:27

2020 07 27 GYLAG

У травні 1933 року через переповненість концтаборів в районі Томська тисячі ув'язнених висадили на острові Назіно - крихітному і пустельному острові без їжі і інструментів.


Афіша
2 серпня стартує «Тясминська регата»

31 липня 2020, 16:00

2020 07 31 regata

У неділю, 2 серпня, на веслувальній базі "Локомотив" відбудуться традиційні спортивні змагання «Тясминська регата».