Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

На Кришталевому Кубку України відзначили Юліку і Дакара

На Кришталевому Кубку України відзначили Юліку і Дакара

Смілянський клуб собаківництва «Сан - Голден» взяв участь у Кришталевому Кубку України, який відбувся у Києві.

Стару аварійну швейну фабрику хочуть розібрати і перетворити на цвинтар

Стару аварійну швейну фабрику хочуть розібрати і перетворити на цвинтар

На одній із нарад з питань ЖКГ порушили проблему подальшої долі аварійної небезпечної споруди – приміщення колишньої швейної фабрики, яке...

У Смілі повісять експериментальні «рекламні» світильники (відео)

У Смілі повісять експериментальні «рекламні» світильники (відео)

Директор КП «ВодГео» Леонід Грищенко доповів міському голові Олексієві Цибку про хід вирішення проблеми з освітленням міста у нічну...

У 2020 році у Смілі планують провести 330 спортивних заходів (відео)

У 2020 році у Смілі планують провести 330 спортивних заходів (відео)

  На бюджетній комісії начальник відділу молоді та спорту Наталія Маслюк проінформувала депутатів, що у наступному році у Смілі планують...

Продукція «Агро-Росі» перемогла в конкурсі

Продукція «Агро-Росі» перемогла в конкурсі "Черкаська якість - 2019"

Приємна новина про успіхи товаровиробника зі Смілянщини: продукція від ТОВ "Агро-Рось" перемогла у конкурсі "Черкаська якість - 2019".

Міські комунальники готові до нових снігопадів – Сміла буде розчищена (відео)

Міські комунальники готові до нових снігопадів – Сміла буде розчищена (відео)

10 грудня міський голова Олексій Цибко взяв участь у нараді з питань житлово-комунального господарства.

Поки що тарифи на тепло у Смілі не зміняться

Поки що тарифи на тепло у Смілі не зміняться

Вчора на нараді з питань житлово-комунального господарства був присутній член виконкому і місцевий активіст Віктор Овчаренко.

Районна сесія пройшла з перервами і дискусіями, бо депутати сперечались, як ділити гроші

Районна сесія пройшла з перервами і дискусіями, бо депутати сперечались, як ділити гроші

10 грудня відбулась п’ятдесят третя сесія Смілянської районної ради.

У Смілі знов відключили воду через борги

2018 06 26 вода

 

Сьогодні у всьому місті раптово без попередження відключили воду. Причина – Обленерго припинило подачу електректрики на КП «ВОД ГЕО» через борги підприємства.

Не зважаючи на запевнення влади, що переговори з Обленерго ведуться, що світло не відключать, бо КП «ВОДГЕО» стратегічний об’єкт, якому на мають право відключити електроенергію, сьогодні знов немає води.

В.о. директора КП «ВОДГЕО» Володимир Овсійчук для сайту «Сміла.ua» прокоментував: «Вода буде подана смілянам увечері із власних запасів та резервуарів. Яка ситуація з водою буде завтра невідомо. Ймовірно, що доведеться подавати воду по графіку».
Інформацію щодо часу подачі води сьогодні увечері, Володимир Овсійчук не повідомив.

scroll back to top

Коментарі  

Татьяна
+1 #14 Татьяна 26.07.2018, 18:33
До речі, чому знову не працює сайт для передачі показників лічильників? Як передати показники?
Цитата
Татьяна
+1 #13 Татьяна 26.07.2018, 18:30
Цитую Руслан:
НУ ШО ЦЕ - ВОДА РЖАВАЯ!!!!!

Цитую Овсійчук:
Юрій та та всі "експерти" запрошую на роботу в водоканал, потрібні робітники, нач служби водопостачання, головний інженер та в скорому часі і директор.
Слабо?
Для початику прийди , подивися як люди працюють, а потім умнічай.
Ну , якщо керівник читає думки користувачів, це вже плюс але ,потрібно бути більш чемним, стриманішим і грамотним, не прийди, а запрошуємо вас, не ,,умнічай,, а просимо глибше зрозуміти ситуацію яка склалася. Поважайте себе і своїх споживачів ,і буде Вам добро.
Цитата
Наталя
0 #12 Наталя 27.06.2018, 17:33
У когось теж цілий день немає води 27.06? На РПЗ скрізь є, а Павлова 46 навіть зранку ні каплі не дали((( як можна зв'язатися з диспетчером? Можливо є в когось моб номер, тому що стаціонарний не відповідає
Цитата
Татьяна
+6 #11 Татьяна 27.06.2018, 09:14
Пане Овсійчук. Поясніть своїм контролерам , що вставляючи папірці з їх телефон в двері квартир , вони наражають на небезпеку їх власників . Далі ще пояснювати....Всі служби кидають квитанції в поштові скриньки .
Цитата
Євген
+6 #10 Євген 27.06.2018, 09:00
Пане Овсійчук, мене директором не поставлять з 3 причин:
не дам красти, 90% ІТП звільню в перший тиждень роботи та наберу інших, зменшу рівень витратної частини підприємства за рахунок звільнених ледастюг, а також за рахунок жорсткого контролю за використанням ПММ. Повірте, досвід такої рооти є. доречі в одному зі Смілянських підприємств, яке вважалось банкротом, а потім стало давати прибуток. нажаль, сьогодні воно ліквідується бо на його місце запустили приватну фірму. комунальне виявилось не потрібним. враховуючи моє ставлення до 99% депутатів, мене просто не поставлять туди. тому прапор в руки й в перед.....
Цитата
Овсійчук
0 #9 Овсійчук 26.06.2018, 23:20
Юрій та та всі "експерти" запрошую на роботу в водоканал, потрібні робітники, нач служби водопостачання, головний інженер та в скорому часі і директор.
Слабо?
Для початику прийди , подивися як люди працюють, а потім умнічай.
Цитата
Руслан
+2 #8 Руслан 26.06.2018, 20:40
НУ ШО ЦЕ - ВОДА РЖАВАЯ!!!!!
Цитата
Світлана
+5 #7 Світлана 26.06.2018, 20:32
Цитую лора:
Подавайте до суду на боржників.Чому повинні страждати люди,які платять вчасно?

Вони, що знають, хто насправді боржники? За моєю квартирою, наприклад, рахується борг. Хоч я плачу щомісяця відповідно до повіреного лічильника. А мені присилають квитанції з показники "зі стелі". Вже й них на сайті залишала інформацію про показники. Все без толку. А у мене немає часу до них їздити чи контролерів чекати. Комусь і робити треба.
Цитата
Руслан
0 #6 Руслан 26.06.2018, 20:07
ШАНОВНІ ,ТАК КОЛИ Ж ВОДА БУДЕ? ВЖЕ 20 ГОДИНА!! ДЕ ОБІЦЯНА ВОДА? ДЕСЬ ВЖЕ ВКЛЮЧИЛИ?
Цитата
лора
+9 #5 лора 26.06.2018, 19:47
Подавайте до суду на боржників.Чому повинні страждати люди,які платять вчасно?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Володимир Василенко

V.Vasulenko

Про те, що робити коли роботодавець примушує працівника звільнитися, не розрахувававшись з ним

Мар’яна Криворучко

Kruvoruchko

 

Про занепад природничо-математичної освіти

 

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про інспекцію вулиці Соборної у Смілі

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим головою ОДА став Роман Боднар

04 листопада 2019, 15:00

2019 11 04 golova

Сьогодні в нашій області змінили голову ОДА. Замість Ігоря Шевченка, який керував регіоном з 31 липня, призначили Романа Боднара.


Економіка
У Смілі – новий начальник податкової

11 грудня 2019, 15:00

2019 12 12 nacalnuk

Кадрові зміни у Смілянському управлінні державної податкової служби.


Суспільство
На Кришталевому Кубку України відзначили Юліку і Дакара

11 грудня 2019, 18:25

2019 12 10 vidznaka

Смілянський клуб собаківництва «Сан - Голден» взяв участь у Кришталевому Кубку України, який відбувся у Києві.


Цікаво
Корону Міс Всесвіт -2019 отримала темношкіра африканка

10 грудня 2019, 18:29

2019 12 10 vsesvit

Переможницею 68-го конкурсу краси Міс Всесвіт стала 26-річна учасниця від Південно Африканської Республіки Зозімбіні Тунці.


Афіша
Цього тижня вшановуватимуть людей з інвалідністю, волонтерів і буде ювілей школи №2

03 грудня 2019, 11:24

2019 12 03 aficha

Нинішнього тижня у місті передбачено проведення ряду культурних та спортивних подій.