Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 Синоптики попереджають про сильний  туман

Синоптики попереджають про сильний туман

Сьогодні вночі, а також завтра вранці та ввечері в нашій області та на території Смілянщині зокрема, буде сильний туман.

У Санжарисі встановили спортивний майданчик

У Санжарисі встановили спортивний майданчик

У Санжарисі днями нарешті встановили новенький спортивний майданчик, який сходу облюбували місцеві дітлахи.

Вихідні на Новий рік та Різдво: скільки відпочиватимемо на свята

Вихідні на Новий рік та Різдво: скільки відпочиватимемо на свята

Протягом місяця, зокрема, на зимові свята на українців чекають декілька додаткових вихідних.

Смілянські волонтери завітали до учнів школи №10 та розповідали правду про війну й патріотизм

Смілянські волонтери завітали до учнів школи №10 та розповідали правду про війну й патріотизм

Днями у школу №10 на зустріч із старшокласниками завітали волонтери, учасники громадського формування ,,Смілянська самооборона «Січ»...

Смілянських військовослужбовців привітали з Днем Збройних Сил України

Смілянських військовослужбовців привітали з Днем Збройних Сил України

6 грудня Україна святкує 30-річчя Збройних Сил. Це національне свято відзначається щорічно 6 грудня – у день ухвалення в 1991 році Закону...

За вихідні у Смілі 46 нових випадків захворювання на COVID, померли три особи

За вихідні у Смілі 46 нових випадків захворювання на COVID, померли три особи

За вихідні дні на території міста зареєстровано 46 нових підтверджених випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену...

У Смілі привітали найактивніших волонтерів, серед них лише одна жінка

У Смілі привітали найактивніших волонтерів, серед них лише одна жінка

5 грудня Україна та світ відзначали Міжнародний день волонтера

Негода зранку «влаштувала» на дорогах області чотири ДТП

Негода зранку «влаштувала» на дорогах області чотири ДТП

Несприятливі погодні умови: на дорогах Черкащині за ранок понеділка сталося чотири аварії.

 

710 60 без адреси

 

Матері-героїні отримали пільги

Пільги на житлово-комунальні послуги отримали смілянки, які мають почесне звання «Мати-героїня».
Це питання розглядалося на нещодавній сесії Смілянської міської ради, і депутати прийняли рішення зменшити на сто відсотків оплату за житлово-комунальні послуги цим шанованим жінкам.
Крім того, вони платитимуть за користування телефоном лише 50 відсотків.
Усього в Смілі проживає 25 матерів-героїнь.

scroll back to top

Коментарі  

Петро
+1 #28 Петро 10.10.2018, 21:43
Я люблю тебя, жизнь,
Что само по себе и не ново.
Я люблю тебя, жизнь,
Я люблю тебя снова и снова.
Вот уж окна зажглись,
Я шагаю с работы устало.
Я люблю тебя, жизнь,
И хочу, чтобы лучше ты стала.
Как поют соловьи,
Полумрак, поцелуй на рассвете
И вершина любви —
Это чудо великое — дети!
Вновь мы с ними пройдем
Детство, юность, вокзалы, причалы,
Будут внуки... Потом
Все опять повторится сначала.
Как поют соловьи,
Полумрак, поцелуй на рассвете
И вершина любви —
Это чудо великое — дети!
Вновь мы с ними пройдем
Детство, юность, вокзалы, причалы,
Будут внуки... Потом
Все опять повторится сначала.
Цитата
Марія
+7 #27 Марія 12.10.2017, 18:19
Шановні мамаші-багатодітні, однодітні і т.д., Ви всі чим займаєтесь?
Ви, подібно до брудних пліткарок накинулись одна на одну і ображаєте і себе і людей. Ви краще подумайте про дітей-сиріт з дитячих будинків, про дітей, які живуть з зоні проведення АТО під обстрілами ворога, про тяжкохворих, невиліковних дітей. От хто потребує допомоги. А Ви про що пишете, з кого берете приклад (зі своїх сусідів)?Ви вживаєте вислів "Героям Слава". Цей святий вислів потрібен тільки для шанування справжніх чоловіків, чоловіків-героїв, які в зоні АТО захищають всю Україну, а Ви цей вислів вживаєте для своїх особистих інтересів.
Цитата
Настуська
-10 #26 Настуська 11.10.2017, 20:43
Це точнісінько так водій маршрутки чіплявсь на очах до мамі героїні не хотів везти її коли та показувала посвідчення пільгове...Фонд школи це добровільно ..І.. ви не здавайте на фонд школи ,чого ж ви ? !чи з вас силоміць хтось гроші стягує на фонд школи?Чого ж ви себе змушуєте зі скрипом на зубах здавати гроші?А потім возмущаєтесь . Нащо робити показуху? Я теж здаю не завжди гроші на потреби школи ,бо маю власну думку ,а цим потребам нема кінця і краю в наш такий скрутний час .Світ дуже великий щоб задовольнити всі людські потреби і дуже малий ,щоб задовольнити людську жадібність ,І чого б це я заглядала б по чужим гаманцям...
Цитата
Аліна
-7 #25 Аліна 11.10.2017, 19:46
Завидуйте молча! Нічого подібного,у нас в класі 4 багатодітних родин одна з них моя сусідка,вони не тільки здають систематично гроші на фонд школи вони ще й активно допомагають потребуючим сім'ям .Це ж добре що багатодітна мама ще й встигає робити манікюр та одягатись по останній моді! Я завжди беру приклад зі своєї сусідки ,завжди цікаво послухати досвідчену і старшу за тебе людину яка чудово так виглядає Героям Слава!
Цитата
Читачка
+9 #24 Читачка 11.10.2017, 19:23
Багатодітні матері, ви що про себе возомнили? Ви чому ображаєте інших людей та їх матерів вовчицями? Може ви самі самки поросні?Ідіть працюйте і запезпечуйте своїх дітей, а не доїть державу. Правильно пише Людмила, ви всі в золоті, і грошей ні на що не здаєте. Ви тільки тероризуєте управління соціального захисту.
Цитата
Моніка
-9 #23 Моніка 11.10.2017, 18:49
Галино в тебе вузький інтелект ,інакше читала уважніше і зрозуміла би суть написаного ! Заспокойся Тому пояснюю тобі ще раз розлуго : жінки співучасники які говорять зневажливо про матерів героїнь,їх напевно народила вовчиця ,бо у темряві— всі гості приятелі.....І не треба перекручувати ! І нема чого захищати свого Тараса ,тебе що правда колить?треба жінкою бути пер за все ! Незалежно скільки в тебе дітей чи одна чи п,ять ! А осуджувати жінок героїнь разом з чоловіками ставати їхніми співучасниками — нікуди не годиться,! А ти осуджуєш !Бо ж краще перемогти свій язик ,ніж постити на хлібі і воді..Я ніколи не любила пліток і терпіти не можу як чоловіки пліткують ! .Я пишаюся мамами героїнями! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Цитата
Людмила
+11 #22 Людмила 11.10.2017, 10:37
Ті, хто захищає багатодітних матерів, поясніть одне, чому ці мамаші, приходять на батьківські збори в школу всі одягнені по останній моді, з шикарним манікюром, в золоті і т.д., нічого не здають на фонд школи та класу, кажуть, що грошей немає.
Цитата
Галина
+9 #21 Галина 11.10.2017, 10:34
Моніка, не треба цитувати якогось Тараса. Саме ти і тільки ти написала, що жінка, яка народила одну дитину вовчиця. Відповідай за свої слова сама, а не звинувачуй інших.
Цитата
аліна
-9 #20 аліна 11.10.2017, 01:48
Цитую Моніка, може твоя мати "вовчиця" і ти разом з нею. Мабуть твоя
мати тебе народила в темряві, що не дала тобі інтелекту та вихованості. » С. Дуже соромно за цю жінку яка зневажає жінок героїнь ще й потурає своїм приятелям в темряві» Моніка ,не дивуйся таким людям .Зазвичай такі людям їм немає що сказати...бо ймовірно вони з великим соромом в минулому .... бо звикли їсти не тільки матерів героїнь ,Плітки і злоба це їхня пожива ... бо плітки і злоба це опіум пригноблених
Цитата
Оксана
-9 #19 Оксана 11.10.2017, 00:59
[quote name="Галина"]Моніка, може твоя мати "вовчиця" і ти разом з нею. Мабуть твоя мати тебе народила в темряві, що не дала тобі інтелекту та
Не суди Галино всіх по собі ....А що ж тобі дала твоя мати -вовиця,раз ти співучасниця брудних балачок разом зі своїми гостями приятелями ,раз ненавидиш жінок героїнь?Бо ти не жінка а стерво егоїстка яка не зазнала любові від своїх батьків....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Юлія ГАВРИЛОВА

Чому ось так помер ще один житель Сміли?

 

 

Юрій СТУДАНС

 

Про інвентаризацію земель Сміли

 

 

Олександр ОЗІРСЬКИЙ

 

Про будівництво кисневої станції у смілянській лікарні

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Через бідність покупців житло у Смілі коштує на 30% дешевше, ніж за ринковою ціною

03 грудня 2021, 10:31

2021 12 03 gitloДля покупки житла, як правило, середньостатистичний смілянин має на руках до 20 тисяч доларів


Суспільство
Синоптики попереджають про сильний туман

06 грудня 2021, 18:05

2021 12 07 tumanСьогодні вночі, а також завтра вранці та ввечері в нашій області та на території Смілянщині зокрема, буде сильний туман.


Цікаво
На 102-му році життя померла «Роксоляна», зв’язкова Романа Шухевича

06 грудня 2021, 18:28

2021 12 06 Olga ilkiv1У Львові пішла у засвіти легендарна зв’язкова Романа Шухевича Ольга Ільків на псевдо «Роксоляна» та «О. Звіробій».


Афіша
До 13 грудня у Черкаському краєзнавчому музеї діятиме виставка оригамі

05 грудня 2021, 12:58

2021 12 05 porobka1Наприкінці листопада на базі комунального закладу “Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради” відбулося відкриття обласної виставки дитячих робіт “Мистецтво оригамі”