Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

Нарешті спіймали та взяли під варту підозрюваного у розбійному нападі на автозаправку у Смілі у серпні 2019 року

Нарешті спіймали та взяли під варту підозрюваного у розбійному нападі на автозаправку у Смілі у серпні 2019 року

Ухвалою Смілянського міськрайонного суду від 25.11.2020 року, з урахуванням доводів прокурора Смілянської місцевої прокуратури, задоволено...

Депутат шокував, озвучивши розмір  зарплати директора КП Смілакомунтеплоенерго (відео)

Депутат шокував, озвучивши розмір зарплати директора КП Смілакомунтеплоенерго (відео)

На бюджетній комісії знову обговорювали питання надмірних зарплат у керівників комунальних підприємств міста.

Студентка Смілянсько коледжу отримуватиме стипендію Президента України

Студентка Смілянсько коледжу отримуватиме стипендію Президента України

За відмінні успіхи у навчанні студенти Смілянського Технологічного Коледжу досить часто потрапляють у список найкращих, які отримують академічну...

Депутати сперечалися, чи потрібно узаконювати рішення попередньої міської влади (відео)

Депутати сперечалися, чи потрібно узаконювати рішення попередньої міської влади (відео)

Вчора ввечері відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань місцевого самоврядування, законності і правопорядку.

У нашому районі 7 нових хворих на коронавірус, в області – 730

У нашому районі 7 нових хворих на коронавірус, в області – 730

За попередню добу в Смілянському районі додалося 7 нових хворих на коронавірус, в області – 730, а в україні –14496.

У ДТП загинула молода жінка, ще двоє людей – у лікарні

У ДТП загинула молода жінка, ще двоє людей – у лікарні

Сьогодні в нашій області сталася смертельна ДТП: одна людина загинула, ще двоє –в лікарні

Міський голова розкритикував роботу КП Смілакомунтеплоенерго

Міський голова розкритикував роботу КП Смілакомунтеплоенерго

На комісії з питань місцевого самоврядування міський голова Сергій Ананко жорстко пройшовся по роботі комунального підприємства, яке має надавати...

На ранок 3  грудня вже 16 нових захворювань на ковід, одужали – 28 осіб

На ранок 3 грудня вже 16 нових захворювань на ковід, одужали – 28 осіб

Станом на ранок 03.12.2020 року, за даними Смілянського міського лабораторного відділення ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр...

 

710 60 без адреси

 

Матері-героїні отримали пільги

Пільги на житлово-комунальні послуги отримали смілянки, які мають почесне звання «Мати-героїня».
Це питання розглядалося на нещодавній сесії Смілянської міської ради, і депутати прийняли рішення зменшити на сто відсотків оплату за житлово-комунальні послуги цим шанованим жінкам.
Крім того, вони платитимуть за користування телефоном лише 50 відсотків.
Усього в Смілі проживає 25 матерів-героїнь.

scroll back to top

Коментарі  

Петро
+1 #28 Петро 10.10.2018, 21:43
Я люблю тебя, жизнь,
Что само по себе и не ново.
Я люблю тебя, жизнь,
Я люблю тебя снова и снова.
Вот уж окна зажглись,
Я шагаю с работы устало.
Я люблю тебя, жизнь,
И хочу, чтобы лучше ты стала.
Как поют соловьи,
Полумрак, поцелуй на рассвете
И вершина любви —
Это чудо великое — дети!
Вновь мы с ними пройдем
Детство, юность, вокзалы, причалы,
Будут внуки... Потом
Все опять повторится сначала.
Как поют соловьи,
Полумрак, поцелуй на рассвете
И вершина любви —
Это чудо великое — дети!
Вновь мы с ними пройдем
Детство, юность, вокзалы, причалы,
Будут внуки... Потом
Все опять повторится сначала.
Цитата
Марія
+7 #27 Марія 12.10.2017, 18:19
Шановні мамаші-багатодітні, однодітні і т.д., Ви всі чим займаєтесь?
Ви, подібно до брудних пліткарок накинулись одна на одну і ображаєте і себе і людей. Ви краще подумайте про дітей-сиріт з дитячих будинків, про дітей, які живуть з зоні проведення АТО під обстрілами ворога, про тяжкохворих, невиліковних дітей. От хто потребує допомоги. А Ви про що пишете, з кого берете приклад (зі своїх сусідів)?Ви вживаєте вислів "Героям Слава". Цей святий вислів потрібен тільки для шанування справжніх чоловіків, чоловіків-героїв, які в зоні АТО захищають всю Україну, а Ви цей вислів вживаєте для своїх особистих інтересів.
Цитата
Настуська
-10 #26 Настуська 11.10.2017, 20:43
Це точнісінько так водій маршрутки чіплявсь на очах до мамі героїні не хотів везти її коли та показувала посвідчення пільгове...Фонд школи це добровільно ..І.. ви не здавайте на фонд школи ,чого ж ви ? !чи з вас силоміць хтось гроші стягує на фонд школи?Чого ж ви себе змушуєте зі скрипом на зубах здавати гроші?А потім возмущаєтесь . Нащо робити показуху? Я теж здаю не завжди гроші на потреби школи ,бо маю власну думку ,а цим потребам нема кінця і краю в наш такий скрутний час .Світ дуже великий щоб задовольнити всі людські потреби і дуже малий ,щоб задовольнити людську жадібність ,І чого б це я заглядала б по чужим гаманцям...
Цитата
Аліна
-7 #25 Аліна 11.10.2017, 19:46
Завидуйте молча! Нічого подібного,у нас в класі 4 багатодітних родин одна з них моя сусідка,вони не тільки здають систематично гроші на фонд школи вони ще й активно допомагають потребуючим сім'ям .Це ж добре що багатодітна мама ще й встигає робити манікюр та одягатись по останній моді! Я завжди беру приклад зі своєї сусідки ,завжди цікаво послухати досвідчену і старшу за тебе людину яка чудово так виглядає Героям Слава!
Цитата
Читачка
+9 #24 Читачка 11.10.2017, 19:23
Багатодітні матері, ви що про себе возомнили? Ви чому ображаєте інших людей та їх матерів вовчицями? Може ви самі самки поросні?Ідіть працюйте і запезпечуйте своїх дітей, а не доїть державу. Правильно пише Людмила, ви всі в золоті, і грошей ні на що не здаєте. Ви тільки тероризуєте управління соціального захисту.
Цитата
Моніка
-9 #23 Моніка 11.10.2017, 18:49
Галино в тебе вузький інтелект ,інакше читала уважніше і зрозуміла би суть написаного ! Заспокойся Тому пояснюю тобі ще раз розлуго : жінки співучасники які говорять зневажливо про матерів героїнь,їх напевно народила вовчиця ,бо у темряві— всі гості приятелі.....І не треба перекручувати ! І нема чого захищати свого Тараса ,тебе що правда колить?треба жінкою бути пер за все ! Незалежно скільки в тебе дітей чи одна чи п,ять ! А осуджувати жінок героїнь разом з чоловіками ставати їхніми співучасниками — нікуди не годиться,! А ти осуджуєш !Бо ж краще перемогти свій язик ,ніж постити на хлібі і воді..Я ніколи не любила пліток і терпіти не можу як чоловіки пліткують ! .Я пишаюся мамами героїнями! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Цитата
Людмила
+11 #22 Людмила 11.10.2017, 10:37
Ті, хто захищає багатодітних матерів, поясніть одне, чому ці мамаші, приходять на батьківські збори в школу всі одягнені по останній моді, з шикарним манікюром, в золоті і т.д., нічого не здають на фонд школи та класу, кажуть, що грошей немає.
Цитата
Галина
+9 #21 Галина 11.10.2017, 10:34
Моніка, не треба цитувати якогось Тараса. Саме ти і тільки ти написала, що жінка, яка народила одну дитину вовчиця. Відповідай за свої слова сама, а не звинувачуй інших.
Цитата
аліна
-9 #20 аліна 11.10.2017, 01:48
Цитую Моніка, може твоя мати "вовчиця" і ти разом з нею. Мабуть твоя
мати тебе народила в темряві, що не дала тобі інтелекту та вихованості. » С. Дуже соромно за цю жінку яка зневажає жінок героїнь ще й потурає своїм приятелям в темряві» Моніка ,не дивуйся таким людям .Зазвичай такі людям їм немає що сказати...бо ймовірно вони з великим соромом в минулому .... бо звикли їсти не тільки матерів героїнь ,Плітки і злоба це їхня пожива ... бо плітки і злоба це опіум пригноблених
Цитата
Оксана
-9 #19 Оксана 11.10.2017, 00:59
[quote name="Галина"]Моніка, може твоя мати "вовчиця" і ти разом з нею. Мабуть твоя мати тебе народила в темряві, що не дала тобі інтелекту та
Не суди Галино всіх по собі ....А що ж тобі дала твоя мати -вовиця,раз ти співучасниця брудних балачок разом зі своїми гостями приятелями ,раз ненавидиш жінок героїнь?Бо ти не жінка а стерво егоїстка яка не зазнала любові від своїх батьків....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій АНАНКО

 

Про роботу по-новому і ліквідацію бюрократії

Юрій СТУДАНС

 

Про постійні борги комунальних підприємств міста

Ніна ПЛЯСУНОВА

 

Про заохочувальне преміювання педагогів 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У новообраній міській раді вже замінили двох депутатів. Оновлений список депутатів: хто є хто?

11 листопада 2020, 09:25

2020 11 11 smrada

Вчора новообрані депутати Смілянської міської ради зібрались на першу сесію і отримали тимчасові посвідчення депутатів.


Економіка
Ціна хліба в Україні подорожчає на 8-10%

17 листопада 2020, 17:24

2020 11 17 xlib

В Україні очікують подорожчання хліба. Подорожчання сировинної основи продукції спонукає постійне зростання цін. З початку року вони вже збільшились на 30-50%.


Суспільство
Нарешті спіймали та взяли під варту підозрюваного у розбійному нападі на автозаправку у Смілі у серпні 2019 року

03 грудня 2020, 17:29

2020 12 02 napad

Ухвалою Смілянського міськрайонного суду від 25.11.2020 року, з урахуванням доводів прокурора Смілянської місцевої прокуратури, задоволено клопотання слідчого щодо жителя Сміли, який обгрунтовано підозрюється у вчиненні розбійного нападу (ч. 3 ст. 187 КК України). Розбійнику обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.


Цікаво
Чи є користь від гірчичників?

03 грудня 2020, 18:28

2020 12 02 girshunnuk

«Будь ласка, тільки не гірчичник!». Казали колись таке? Цей, можна сказати жорстокий засіб, використовували чи не кожній родині совєцького союзу. Та що там союзу, гірчичники колись користувалися чималою популярністю по всьому світу.


Афіша
27-28 листопада у Смілі вшанують пам’ять жертв Голодоморів

26 листопада 2020, 09:33

2020 11 25 pamyat

27 та 28 листопада вся Україна й увесь світ вшановуватимуть пам'ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років.