Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

es

 

Смілянська ТВК оприлюднила списки кандидатів у депутати

Смілянська ТВК оприлюднила списки кандидатів у депутати

Станом на сьогодні смілянська міська територіальна виборча комісія (ТВК) оприлюднила списки кандидатів 14 партій

Анатолій Шулежко – серед лауреатів обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича

Анатолій Шулежко – серед лауреатів обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича

  В області нагородили лауреатів обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича. Є серед них і житель нашого району.

Дощі покращили зволоження верхнього шару грунту

Дощі покращили зволоження верхнього шару грунту

Сухий та теплий початок цьогорічної осені був зумовлений пануванням гарантів атмосферної стабільності – антициклонів.

Учні школи №2 прибирали кілька місцин у центрі Сміли

Учні школи №2 прибирали кілька місцин у центрі Сміли

Волонтери та активісти 7, 8 та 9 класів міської школи №2 організували прибирання територій біля "Музичної лавки" (навпроти Дитячої Школи...

У Малому Старосіллі ремонтуватимуть дорогу

У Малому Старосіллі ремонтуватимуть дорогу

У Малому Старосіллі розпочато підготовчі роботи до проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого...

Кому не треба робити ПЛР-тестування, якщо немає жодного симптому COVID-19

Кому не треба робити ПЛР-тестування, якщо немає жодного симптому COVID-19

У КНП "СМІЛЯНСЬКИЙ РАЙННИЙ ЦПМСД» повідомляють про оновлення стандартів надання медичної допомоги при COVID-19:

Футбольна команда «Ветеран-Сміла» посідає 3 місце у своїй групі Чемпіонаті області

Футбольна команда «Ветеран-Сміла» посідає 3 місце у своїй групі Чемпіонаті області

Триває Чемпіонат Черкаської області з футболу 2020 року серед команд ветеранів 40+. Честь нашого міста захищає команда...

У Балаклеї горіла одноповерхова будівля

У Балаклеї горіла одноповерхова будівля

У суботу після обіду до смілянської Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу, що виникла у одноповерховій безгосподарчій будівлі у...

 

710 60 без адреси

 

Визначилися з кращими спортсменами міста, які отримають грошову стипендію

2020 01 21 sportsmenu

 

Призначення стипендій 15-ти провідним спортсменам відбувалося у трьох категоріях: олімпійський та неолімпійський види спорту, інваспорт. Розгляд досягнень спортсменів розглядався на підставі загальноприйнятої системи нарахування балів та в залежності від віку кандидатів: діти (10-13 років), юнаки (14-15 років), юніори (16-17 років), молодь (18-20 років).
Відповідно до положення щодо призначення стипендій провідним спортсменам у олімпійському виді спорту з 11-ти кандидатів рішенням комісії визначено 7 спортсменів, неолімпійському виді з 19-ти кандидатів - 5, інваспорт: всі 3 особи із запропонованих.
Пропозиції комісій будуть розглянуті на засіданні виконавчого комітету, де буде остаточно і прийнято рішення щодо кандидатів-стипендіатів у І півріччі 2020 року.
Кандидати на отримання стипендії:
Олімпійські види спорту
1. Тетяна Овчаренко, ДЮСШ "Олімп", І і ІІІ місця у традиційних Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «Меморіал героя радянського союзу, про фесора О.В. Ткантка», І і ІІ місця у Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮСШОР, І місце у відкритому чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики, два І і одне ІІІ місця у відкритому командному чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики, тренер Чернявська К.М.
2. Дмитро Губанов, Будинок дитячої та юнацької творчості, ІІІ місце у чемпіонаті України з вільної боротьби, ІІ місце у ІІ Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на призи Камянець-Подільського міського голови, І місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвячений 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників, ІІІ місце у Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби ім. Б.Хмельницького. тренер Панчоха М.І.
3. Антон Шуляченко, Будинок дитячої та юнацької творчості, ІІ місце у відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, тренер Кириленко Ю.М.
4. В'ячеслав Силка, Будинок дитячої та юнацької творчості, ІІ місце у відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, тренер Кириленко Ю.М.
5. Анастасія Дзюбан, Будинок дитячої та юнацької творчості, І місце з боротьби греко-римської у всеукраїнських змаганнях «спортивна надія України 2019». ІІ місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвячений 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників, тренер Панчоха М.І.
6. Заріна Рузієва, Будинок дитячої та юнацької творчості, І місце з боротьби греко-римської у всеукраїнських змаганнях «спортивна надія України 2019». ІІІ місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвячений 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників, тренер Панчоха М.І.
7. Єлизавета Кузьміна, ДЮСШ "Олімп", ІІ місце у Чемпіонаті України з важкої атлетики, тренер Баєв С.М.
Неолімпійські види спорту
1. Назар Лавренко, ГО Спортивний клуб "Прайд", І і ІІ місця у чемпіонаті Європи з хортингу, І місце у Кубку України 2019 зі змішаних бойових мистецтв, І місце у чемпіонаті України з хортингу, тренер Левченко А.М.
2 Костянтин Панасенко, ДЮСШ "Олімп". клуб "Монарх", І, ІІ і ІІІ місця у ХІ Чемпіонаті Світу з годзю-рю карате, Два І, одне ІІ і два ІІІ місця у Чемпіонаті України з годзю-рю карате, тренер Пітенко С.А.
3. Нікіта Колесников, ДЮСШ "Олімп", І місце у чемпіонаті світу з таеквон-до І.Т.Ф., І місце у Чемпіонаті України з таеквон-до І.Т.Ф., тренер Грицай С.О.
4. Вадим Письменний, ДЮСШ "Олімп", Два І місця у Чемпіонаті Європи з хортингу, тренер Левченко А.М.
5. Ігор Мозуль, ДЮСШ "Олімп", І і ІІІ місця у Кубку Світу 2019 з хортингу, Два І місця у Чемпіонаті Європи з хортингу, ІІ місце у Чемпіонаті України з хортингу, тернер Левченко А.М.
Інваспорт
1. Анна Коротич, КЗ «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради», Три ІІ місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе». тренер Дем'яненко Н.Т.
2. Давид Стахурський, КЗ «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради», Три ІІ місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе», тренер Дем'яненко Н.Т.
3. Олексій Суханов, КЗ «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради», Два І місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе», тренер Дем'яненко Н.Т.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

che1

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Денис ІВЛЄВ

Ivlev

 

Сила Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» - в команді однодумців

Софія ГНІДАЯ

Gnidaya

 

Про те, чому я йду на вибори від ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

 

Ірина Хроменко

Khromenko

 

 

Про коронавірус

 

 

AZK MIG

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

 

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Смілянська ТВК оприлюднила списки кандидатів у депутати

29 вересня 2020, 17:32

2020 09 29 miscevi

Станом на сьогодні смілянська міська територіальна виборча комісія (ТВК) оприлюднила списки кандидатів 14 партій


Цікаво
Декілька простих порад доброму господарю

29 вересня 2020, 18:35

2020 09 28 dereva

Скоро розпочнеться збір врожаю зимових сортів яблук та груш.


Афіша
1 жовтня у Смілі відзначатимуть День вчителя

29 вересня 2020, 09:57

2020 09 28 vcutel

1 жовтня о 14.30 у Міському будинку культури відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти.