Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

Названо найоплачуваніші професії у Смілі за версією Центру зайнятості

Названо найоплачуваніші професії у Смілі за версією Центру зайнятості

У смілянському центрі зайнятості визначили професії, працівники яких отримують найвищі зарплати у нашому місті.

У лісгоспі для диких тварин заготовили 17 тонн харчів

У лісгоспі для диких тварин заготовили 17 тонн харчів

Цьогорічна зима продовжує вражати нас незвичним теплом, та попри такі погодні умови єгерська служба Смілянського лісгоспу не залишає без уваги...

У «Джерельці» рятувальники провели лекцію

У «Джерельці» рятувальники провели лекцію

У Смілі співробітники райвідділу ДСНС побували в дошкільному навчальному закладі №27 «Джерельце».

У Смілянській прокуратурі вирішували, як протидіяти крадіям  лісу та відкрили «гарячу лінію»

У Смілянській прокуратурі вирішували, як протидіяти крадіям лісу та відкрили «гарячу лінію»

У Смілянській місцевій прокуратурі проведено засідання міжвідомчої робочої групи з виявлення, розкриття та розслідування правопорушень у лісовій...

У Смілі учасник АТО безкошто отримав квартиру

У Смілі учасник АТО безкошто отримав квартиру

Сьогодні, 24-го січня, у Смілі вручили перший у цьому році ордер на державне житло. Першу квартиру отримав учасник АТО Анатолій Степанович Дядюш.

Сусідські війни – Кам’янка не хоче приєднуватись до Сміли

Сусідські війни – Кам’янка не хоче приєднуватись до Сміли

На засіданні постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики й законності депутати розглянули...

Депутатам сватали нового заступника міського голови, вони наче не проти

Депутатам сватали нового заступника міського голови, вони наче не проти

У міського голови досі не укомплектована команда заступників. Перший заступник є лише виконуючим обов’язки. Щоб офіційно затвердити Павла...

Визначилися з кращими спортсменами міста, які отримають грошову стипендію

Визначилися з кращими спортсменами міста, які отримають грошову стипендію

Призначення стипендій 15-ти провідним спортсменам відбувалося у трьох категоріях: олімпійський та неолімпійський види спорту, інваспорт.

Мінімального рівня грамотності не мають понад чверть учнів середніх шкіл – дослідження

2019 12 05 gramotnist

 

Згідно з результатами моніторингового дослідження якості освіти PISA-2018, 25,9% учнів середніх класів в Україні не досягли мінімального рівня з читацької грамотності.
Про це повідомляють у Міністерстві освіти і науки, пише «Україна молода».
"Згідно з результатами PISA-2018, базового рівня – мінімального, якого у кінці першого етапу середньої освіти мають досягти учні, – в Україні не досягли: з читацької грамотності – 25,9% українських підлітків, з математичної – 36%, природничо-наукової – 26,4%", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що результати українських учнів/студентів виявились значно гіршими, ніж середні значення по країнах Організації економічного співробітництва і розвитку – держав, які мають високі стандарти в освіті та інших галузях суспільного життя.
"Для порівняння, у країнах ОЕСР базового рівня сформованості читацької грамотності не досягли 22% підлітків, математичної – 23,9%, природничо-наукової – 21%", - зазначили у пресслужбі.
Також зазначається, що в порівнянні з показниками референтних для України держав – країн зі схожим соціально-економічним станом та культурно-історичною спорідненістю - Білоруссю, Грузією, Естонією, Молдовою, Польщею, Словацькою Республікою та Угорщиною – Україна випередила лише Грузію та Молдову за трьома показниками.
"Результати PISA-2018, зокрема, заперечують міф про ефективність радянської математичної системи освіти. Дослідження показує: 36% наших 15-річних учнів не досягають навіть базового рівня знання з математики. Вони мають проблеми із завданнями, де потрібно використовувати прості стратегії розв’язування, процентні співвідношення, оперувати дробами й десятковими числами", – зазначила міністр освіти і науки Ганна Новосад.
Нагадаємо, 16 квітня 2018 року відбувся старт участі України у міжнародному моніторинговому дослідженні якості освіти PISA.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
-1 #9 Олександр К. 13.12.2019, 07:21
Земляк "В статті йде мова про радянську, а не про російську школу. Відчуй різницю."
Я якраз про те, що суттєвої різниці немає. Ну було 5 балів, стало 12 - це різниця? Були екзамени, стало ЗНО і тепер 11 клас нічого нового не вивчає, цілий рік зубрить тести. Це різниця? Ну години розподілили в бік тупизни. Це різниця? В принципі може й різниця. В гірший бік.
А я ще раз повторюю. Ніяких змін, які б змінили ситуацію в школі, не відбулося. І українська, і російська (наскільки я знаю) школи пруть по радянським рейкам. Ну, хіба що, не стало комсомольців і піонерів, так стараються щось придумати, поки не виходить.
А щось такого, що змінило б відношення до школи - не відбувається. Були спробі, навіть у Смілі - ліцей, гімназія... Навіть толк був у перші роки. А зараз і ці школи фактично зрівнялись з загальноосвітніми, наскільки я знаю.
Цитата
Земляк
0 #8 Земляк 11.12.2019, 19:51
В статті йде мова про радянську, а не про російську школу. Відчуй різницю.
Цитата
Олександр К.
0 #7 Олександр К. 10.12.2019, 20:21
Земляк "Та в нас вже нічого від СРСР не залишилось."
Зміни, про які ви пишете - чисто декоративні. А по суті не помінялося нічого, хіба що в гіршу сторону. А суть залишилася. Подивіться на Ютубі ролик "Чем существенно отличается российская школа от немецкой". Наша школа від російської відрізняється мало.
Цитата
Земляк
+3 #6 Земляк 09.12.2019, 17:15
Олександр К.- "поки що у нас ніяких серйозних змін в порівнянні з СССР немає..."
Та в нас вже нічого від СРСР не залишилось.
Ні системи оцінки знань, ні переліку предметів та почасової нагрузки, ні підручників, ні екзаменаційної системи, ні фінансування, ні відношення до вчителів і т.д. ...
Ой, залишилось - побудовані в радянський час школи.
Цитата
Олександр К.
+5 #5 Олександр К. 09.12.2019, 11:33
Думаю, що цифри не зовсім чесні. Набагато більше учнів просто не здатні освоїти шкільну програму. В СССР, та і зараз у нас, вчителя можуть покарати за погану успішність учнів. Тому вчителі зацікавлені, щоб цифри були кращими. Хоча деяка вина учителя в цьому може бути, але без кардинальних змін нічого не покращиться.
1)не повинно бути класів по 30 і більше учнів. Оптимально 10-15. Тоді вчитель може приділити увагу кожному учню. Особливо в молодших класах.
2) обов'язкова середня освіта - шкідливий міф. Для тих, хто ледве засвоїв таблицю множення - інтеграли ні до чого.
Можливо треба брати приклад з Германіі, де існують школи різних рівнів. Не тягнеш у загальноосвітній - переведуть у більш просту школу. І це не вирок - можеш вчитися краще - доведи. Про це довго можна писати. Але поки що у нас ніяких серйозних змін в порівнянні з СССР немає. Кажуть грошей не вистачає. Та при такому підході їх і не буде.
Цитата
ХХ
+1 #4 ХХ 06.12.2019, 17:10
Це путін виноват.
Цитата
Ольга
+9 #3 Ольга 06.12.2019, 13:03
Все закономерно: вся система образования (программы, система преподавания, отношение учителей) направлены на то чтоб люди были неграмотны. Государству не нужен умный народ, тупыми легче управлять.
Цитата
Михайло
0 #2 Михайло 05.12.2019, 17:50
А що таке? В чому проблема? Може запитаємо у наших вчителів? чи тет мабуть більше питання до генетики. До генетики усіх і дітей і батьків і вчителів.....
Цитата
Людмила
+11 #1 Людмила 05.12.2019, 17:37
То в усьому винувата радянська математична система освіти? Пані не помітила, що її вже давно немає? Пані "забула" про економічні й соціальні проблеми школи, які тільки множаться? То хоча б зазирніть у скучнючі підручники, написані канцелярською мовою, важкою для дітей. Бо і дорослий не завжди розуміє, про що ж питають у тій задачі (
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Павло СМОЛІКОВ

Smolikov

 

 

Про мазохізм смілян

 

 

Володимир Василенко

V.Vasulenko

 

Про те, що робити роботодавцю при вивільненні працівників

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про шалені зарплати і премії чиновників Міністерства культури

 Якій політичній силі ви довіряєте?

Ваш голос зараховується лише один раз

Якій політичній силі ви довіряєте?

 

booked.net

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Федоренко продовжує судитись з Цибком за право повернутись на посаду

13 січня 2020, 14:21

2020 01 13 fedorenko

8 січня у черкаському суді відбулося чергове підготовче провадження щодо розгляду справи, у якій позивач – Віктор Федоренко, а відповідач – міський голова Олексій Цибко, смілянська міська рада та виконавчий комітет.


Економіка
Ротмістрівська сільська рада оголошує аукціон з оренди землі

22 січня 2020, 14:45

2020 01 22 aykcion

Ротмістрівська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки в адміністративних межах Мельниківської сільської ради Смілянського району.


Суспільство
Названо найоплачуваніші професії у Смілі за версією Центру зайнятості

24 січня 2020, 17:21

2020 01 21 proficii

У смілянському центрі зайнятості визначили професії, працівники яких отримують найвищі зарплати у нашому місті.


Цікаво
Що варто знати про уханський вірус

24 січня 2020, 18:25

2020 01 24 yxan

Новий виклик для глобального здоров’я — поширення раніше невідомого штаму коронавірусу, що швидко розповсюджується в Китаї і зафіксований ще у кількох країнах.


Афіша
Сміла Incognita: 24 січня розкажуть про земляка, який був у бою під Крутами

23 січня 2020, 17:22

2020 01 23 incognoto

У нашому місті набирає обертів патріотичний інтелектуально-мистецький проект «Сміла Incognita», який покликаний відкривати смілянам невідому Смілу, розповідати про наших славних земляків, що стали відомими і зробили суттєвий вклад у розвиток нашої України та всього світу.