Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

КП «Смілакомунтеплоенерго» відключають газ за борги

2019 02 22 відключення

 

Новий директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Станіслав Голубець розповів, що ситуація на комунальному підприємстві не така вже й страшна, як її малюють. КП нормально працює, робота налагоджена, є чудовий колектив і хороші традиції.
«За час своєї попередньої роботи при владі, мені вже доводилося витягувати це підприємство з таких же боргів, як сьогодні, я вже виводив це КП із кризи», - розповів на нараді Станіслав Голубець. Він нагадав, що коли працював на посаді заступника міського голови, тоді вдалося побудувати ще одну котельню, відремонтувати 6 кілометрів тепломереж, написати програму розвитку теплопостачання м.Сміла до 2017 року, яка була визнана найкращою в Україні.
Але потім у Смілі настала епоха ТОВ « Сміла Енергоінвест».
І ось тепер знову доводиться рятувати КП «Смілакомунтеплоенерго» від фінансової кризи і розбалансування систем. Проте це реально зробити, реально відновити у Смілі централізоване опалення. Директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Станіслав Голубець націлений відновлювати ЦО і категорично проти дозволів на індивідуальне опалення.
Прослухавши натхненну доповідь Станіслава Вікторовича, дійсно, з’являється надія, що не все так погано у нашій Смілі. Проте поки Станіслав Голубець спілкувався на нараді, у соцмережах поширили доручення від ПАТ «Черкасигаз» про відключення КП від газопостачання та пломбування апаратури. Борг КП складає майже 95 млн грн.

 

2019 02 23 ГАЗ

 

Поки що директор КП «Смілакомунтеплоенерго» відмовився коментувати цю новину для сайту Сміла.ua.

scroll back to top

Коментарі  

Юний
+1 #7 Юний 25.02.2019, 20:16
"Новий директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Станіслав Голубець розповів, що ситуація на комунальному підприємстві не така вже й страшна, як її малюють. КП нормально працює, робота налагоджена, є чудовий колектив і хороші традиції."
Немає тільки тепла за адекватними цінами. Немає сучасних економних котлів, немає гарно теплоізольованих теплотрас, немає енергоефективних технологій і стратегій.
А так, прекрасний колектив з хорошими традиціями чудово спалює наші гроші
"Всё хорошо, прекрасная маркиза
Дела идут и жизнь легка
Ни одного, печального сюрприза
За исключеньем пустяка" Л.Утесов
Цитата
Олексій
+3 #6 Олексій 22.02.2019, 23:22
Яркий пример, когда оппозиционер дорвался до "корыта"!!!
Все у нас хорошо...
Цитата
Олексій
0 #5 Олексій 22.02.2019, 23:19
Все чудово...
І традиція - за газ не платити...
Цитата
Сократ
-2 #4 Сократ 22.02.2019, 21:06
Цитую Юний:
Цитую Сократ:
Україну підминають під себе "брати" сусіди.

"За окошком дождь и град. Это Путин виноват!
Кто вчера в моём подъезде лифт зассал до потолка?
Мне, товарищи, поверьте- Это Путина рука!
Я поймал по пьяни «белку» - Это Путина проделки!
Куча под столом говна. Это Путина вина!
Засорился унитаз - Это Путина приказ..."
Народна творчість.

Де я написав про путіна? Я сказав що все так є тому що виродків на нашій землі переважна більшість. А уже потім зовнішні вороги.
Цитата
Юний
+3 #3 Юний 22.02.2019, 17:16
Цитую Сократ:
Україну підминають під себе "брати" сусіди.

"За окошком дождь и град. Это Путин виноват!
Кто вчера в моём подъезде лифт зассал до потолка?
Мне, товарищи, поверьте- Это Путина рука!
Я поймал по пьяни «белку» - Это Путина проделки!
Куча под столом говна. Это Путина вина!
Засорился унитаз - Это Путина приказ..."
Народна творчість.
Цитата
Юний
+3 #2 Юний 22.02.2019, 17:11
"Прослухавши натхненну доповідь Станіслава Вікторовича, дійсно, з’являється надія, що не все так погано у нашій Смілі".
Розширимо межі лікарні Павлова на всю Смілу.
Цитата
Сократ
+2 #1 Сократ 22.02.2019, 12:31
Виродки все роблять по плану? по плану знищення України як держави. А Сміла в авангарді цього злочинного дійства. І було так завжди. Чому? Та тому що так століттями склалося, що рвали Україну завжди по Дніпру і різні визвольно - повстанські рухи починалися саме на нашій грішній землі, а закінчувалися вбивством кращих людей, рабством і поневоленням . Коли знедолених та пограбованих використають та перебють, а продажні гетьмани та ватажки продадуться та здуються, Україну підминають під себе "брати" сусіди. Це тому що виродків на нашій землі переважна більшість.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Синоптики закликають до весняних робіт на городах і полях

24 березня 2019, 14:18

2019 03 24 gorod

Березень продовжує дивувати мінливістю - то раптовим теплом до 18°, то нічними морозами до 5°.


Цікаво
Як врятуватися від «передвиборчого загострення»

24 березня 2019, 15:20

2019 03 23 zagostrena

Найближчі тижні будемо ще не раз спостерігати прояви передвиборчого загострення. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».