Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Захмарні платіжки за січень перераховувати не будуть!

2019 02 22 платижки

 

Підстав для перерахунку платіжок за січень немає, – про це заявив членам виконкому новий директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Станіслав Голубець.
У високих цінах у квитанціях на оплату тепла вини КП «Смілакомунтеплоенерго» немає. насправді місто розділилось на дві частини. Є такі будинки, де повний порядок, де голови ОСББ на своєму місці. Голови ОСББ мають слідкувати за лічильниками тепла, ніби квочки над курчатами. Контролювати все, знижувати температуру. Наприклад, у районі РПЗ і Богдана. Там повний порядок, люди не відмовляються від ЦО, платівки дешеві, тамтешні жителі не хочуть ІО. Інша ж частина міста має безвідповідальних голів ОСББ – вони не контролювали лічильники, тому людям прийшли високі ціни за тепло. Також високі ціни за оплату тепла у тих мешканців будинку, де більшість від’єдналась від ЦО, - ось так пояснив свою позицію директор КП.
І хоча із зали задавали запитання, що лічильники опломбовані і голови ОСББ не мають права втручатись у роботу лічильників, - на це питання відповіді не було. Працівники КП пояснили, що хто із голів ОСББ цікавиться, питає, співпрацює з КП, у тих все нормально.
Члена виконкому Олега Трушкевича не задовольнила така відповідь директора КП «Смілакомунтеплоенерго». Він хотів бачити реальні документи, а не просто слухати розмови.
Член виконкому Віктор Овчаренко також не все зрозумів із сказаного і задав слушне запитання: чому у минулому році не було таких проблем із лічильниками і головами ОСББ? Що це за нові виклики перед смілянською громадою? Кому вигідні оці всі скандали між владою і містянами? Чому представники Енергоінвесту знову нагнітають ситуацію і розіслали смілянам ще й свої платіжки???
Проте факт залишається фактом: влада обіцяла, що захмарні платіжки перерахують. Тепер зрозуміло, що ніхто нічого перераховувати не буде. За міські проблеми і недолуге керівництво знову заплатять сміляни – прості жителі міста.

scroll back to top

Коментарі  

Іван
+1 #5 Іван 25.02.2019, 10:41
Слова до влади вже не доходять!
Цитата
Ольга
+2 #4 Ольга 25.02.2019, 08:08
Брехня, на РПЗ цілі будинки відмовились від ЦО, незважаючи на перепони від чиновників, які не можуть рьльце від кормушкі відірвати, кількість абонентів ЦО буде в цьому році зменшуватись.
Цитата
Татьяна Бушинская
+2 #3 Татьяна Бушинская 23.02.2019, 10:45
Спочатку КП Смілакомунтеплоерерго заборонили ОСББ регулювати лічильники, мовляв, це власність тепломережі і ніхто не має права втручатися. А тепер виходить, що винуваті ОСББ, бо погано працювали. Головне - знайти винних. А те, що через ці платіжки люди отримали стрес і хвороби - це нікого нехвилює.Доки триватиме це знущання над людьми?
Цитата
Елена Оношко
+2 #2 Елена Оношко 22.02.2019, 18:34
Що за брехня? "Люди не відмовляються від ЦО, платівки дешеві, тамтешні жителі не хочуть ІО". Хочуть! Високы ціни у квитанціях на оплату тепла! За двухкімнатну квартиру - 3700 грн!!! І за січень 2018 року - 2700 грн!!! Це я не маю боргів за попередні місяці!!!
Цитата
Юний
+4 #1 Юний 22.02.2019, 16:57
Я все зрозумів. Винуваті лічильники. А "коні не винні".
Коні не винні — новела Михайла Коцюбинського, написана у 1912 році. Вислів «коні не винні» став крилатим і означає лицемірне небажання бачити дійсних винуватців чогось.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Синоптики закликають до весняних робіт на городах і полях

24 березня 2019, 14:18

2019 03 24 gorod

Березень продовжує дивувати мінливістю - то раптовим теплом до 18°, то нічними морозами до 5°.


Цікаво
Види кросівок і їх назви

23 березня 2019, 15:31

2019 03 21 krosivku

Кросівки - різновид взуття знайомий кожному. Однак, всупереч популярності цього взуття, мало хто знає, чим одні кросівки відрізняються від інших, з чого вони виробляються і на що взагалі звертати увагу при їх купівлі.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».