Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

14Лютого 1

Стрічка новин

18-02-2019
У Смілі знову мітинг і народні хвилювання(Відео)

Наразі у Будинку рад знову зібрались обурені жителі міста. Екс—мер Олексій Цибко привіз у Смілу кандидата в Президенти Кармазіна.

Читати далі...

Суспільство

Визначили 20 найталановитіших молодих смілян, яким вручать по 500 гривень

2019 01 27 Незнанова

На виконкомі начальник управління освіти Наталія Незнанова запропонувала ухвалити список обдарованих та найуспішніших дітей, які отримуватимуть щомісячну стипендію розміром 500 гривень протягом 6 місяців цього року.
Стипендію міської ради заслужили:
1. Софія Артеменко, за І місце у міжнародній олімпіаді «Осінь-2018», IIмісце у І-му Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зіркове сяйво», ІІ премію у Міжнародному дитячому фестивалі у конкурсі «Світ фантазій», ІІ премію на Міжнародному фестивалі мистецтв«Жайворонок»Miskolc, Угорщина;
2. Ростислав Боруц, за ІІ та ІІІ місця у міжнародних турнірах і І,ІІ,ІІІ місця у всеукраїнських турнірах з вільної боротьби;
3. Роман Василенко, за ІІ місце у чемпіонаті України з легкої атлетики та І і ІІ місця у всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики;
4. Богдан Грязнову, за три ІІІ місця у чемпіонатіУкраїни з веслування на байдарках і каное;
5. Юлія Гульбіщева, лауреат ІІступеня VІ Міжнародного фестивалю –конкурсу інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтва та театрів мод «Мій світ – мистецтво!», І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник»;
6. Софія Далібожак, за ІІІ місце в обласному етапі олімпіади з німецької мови, ІІІ місце з української мови та два другі місця з історії та біології;
7. Анатолій Даніч, лауреат ІІІ ступеня VІ Міжнародного фестивалю –конкурсу інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтва та театрів мод «Мій світ – мистецтво!», ІІ, ІІІ місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник»;
8. Іванна Дончук, лауреат ІІІ ступеня VІ Міжнародного фестивалю –конкурсу інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтва та театрів мод «Мій світ – мистецтво!», ІІ, ІІІ місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник»;
9. Каріна Желдак, за ІІ та два ІІІ місця у чемпіонаті України, два І місця у Кубку України з годзю – рюкрате;
10. Валерія Кравчук, за два І місця у чемпіонаті Європи і два І місця у Кубку України з хортингу;
11. Єгор Кутовий, за І місце у Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» з футболу;
12. Діана Лядова, за три І місця у чемпіонаті України з традиційного карате;
13. Аліна Ніколайчук, за І місце у міжнародному дитячому фестивалі –конкурсі мистецтв «Соняшник», ІІІ місце у Міжнародному конкурсі «Штурм»;
14. Ярослав Пономаренко, за два І місця у чемпіонаті Європи і два І місця у Кубку України з хортингу;
15. Юрій Сергієнко, за І премію на ІV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях.UA» в номінації музичне мистецтво та диплом І ступеня обласного конкурсу з сольфеджіо серед учнів ДМШ та ДШМ «Ключ до майстерності-2018»;
16. Давид Стахурський, за І місце у Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» з футболу;
17. Маргарита Торгало, за ІІІ місце у ХІ Всеукраїнській олімпіаді «Юні знавці Біблії»;
18. Олександра Федоренко, за ІІ місце у Міжнародному конкурсі «Штурм», ІІ місце у Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «Україна – це ти»;
19. Аліні Хлівній, лауреату І ступеняНомінація – естрадний вокал у Міжнародному телевізійному фестивалі-конкурсі вокального мистецтва «Різдвяні активи», диплом лауреата І ступеня в номінації естрадний вокал в Міжнародному телевізійному фестивалі-конкурсі мистецтв «Український унісон», гран прі в ІІІ-му Міжнародному конкурсі-фестивалі «Країна – ART-FEST», лауреату ІІ ступеня в категорії – естрадний вокал на Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Штурм», лауреату ІІ премії V Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Підкори сцену 2018»;
20. Маргарита Шейко, за ІІ місце у Міжнародному конкурсі «Штурм», І місце у всеукраїнській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання, ІІ місце у Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «Україна – це ти».
Окрім того, відзначили грамотою виконавчого комітету міської ради тренерів, керівників, викладачів, які підготували творчо обдарованих дітей і молодь Сміли на призначення стипендії:
1. Букіну Людмилу Валентинівну, керівника зразкового художнього колективу ансамблю бального танцю «Колорит» Будинку дитячої та юнацької творчості;
2. Гладку Олену Миколаївну, викладача історії НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 15»;
3. Дем’яненко Ніну Трохимівну, регіонального тренера обласного центру фізичної культури і спорту «Інваспорт»;
4. Денщикова Юрія Вікторовича, викладача історії НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів «Лідер»;
5. Каптенко Ганну Василівну, керівника гуртка народного танцю «Водограй» Будинку дитячої та юнацької творчості;
6. Ковбасу Станіслава Миколайовича, тренера – викладача ДЮСШ «Олімп»;
7. Корсун Олену Володимирівну, керівника гуртка початкового технічного моделювання з елементами художнього конструювання та технікою орігамі БДЮТ
8. Левченка Анатолія Михайловича, тренера – викладача ДЮСШ «Олімп»;
9. Самчук Ксенію Василівну, викладача німецької мови НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів «Лідер»;
10. Симоненко Світлану Іванівну, керівника театрального гуртка «Міраж» Будинку дитячої та юнацької творчості;
11. Пристайлову Тетяну Вікторівну, тренера – викладача ДЮСШ «Олімп»;
12. Пітенка Сергія Анатолійовича, тренера – викладача ДЮСШ «Олімп»;
13. Пономаренка Вячеслава Анатолійовича, керівника спортивного клубу «Вольнік» Будинку дитячої та юнацької творчості;
14. Приходькіну Катерину Іванівну, викладача української мови та літератури НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів «Лідер»;
15. Опару Світлану Євгенівну, керівника гуртка «Мистецтво бісероплетіння»Будинку дитячої та юнацької творчості;
16. Чернявську Катерину Миколаївну, тренера – викладача ДЮСШ «Олімп»;
17. Яковлєву Ірину Олександрівну, викладача біології НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів «Лідер».

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Зимова 1

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Юлія Фомічова

фомичова

 

Про материнський погляд на реальність освітянських реформ

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про проблеми з фінансуванням пільгових ліків та інсуліну 

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

З нагоди відзначення 101-ї річниці бою під Крутами

 

ON 245 245 PRO

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Торік комбінат «Дніпро» отримав надходжень більше 9 мільйонів гривень

08 лютого 2019, 12:30

2019 02 08 дніпро

Смілянський комбінат Держрезерву «Дніпро» за 2018 рік отримав надходжень на загальну суму майже 9,2 млн грн. Такий результат у 1,7 разів перевищив планові очікувані показники, визначені на початку минулого року.


Суспільство
П'ять наймасштабніших схем у сфері державної медицини, які знищила Уляна Супрун

18 лютого 2019, 18:38

2019 02 18 супрун

Уляна Супрун, колишня американка, яка приїхала на батьківщину предків робити реформи, стала флагманом цих змін.


Цікаво
Раїса Кириченко любила високі зачіски, книги та домашню кухню

17 лютого 2019, 15:28

2019 02 14 кириченко

9 лютого 2005-го через хворе серце пішла з життя співачка Раїса Кириченко. Їй був 61 рік. Вона виконувала пісні "Я козачка твоя", "Пане полковнику", "Мамина вишня".


Афіша
В Смілі презентуватимуть навчання у Польщі

24 січня 2019, 17:22

2019 01 24 польш16 лютого Українсько-польський центр освіти "UniverPL" запрошує Смілянські родини в яких підростають абітурієнти на презентацію навчання у Польщі