Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

14Лютого 1

Стрічка новин

Суспільство

Торік з батьків, які забули платити аліменти, примусово стягнули більше 8 мільйонів гривень

2019 01 26 алименти

Впродовж минулого року державними виконавцями Смілянського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області зі злісних неплатників аліментів було стягнено 8 043 340 грн. аліментів, з них – 6 901 148 грн. у зв’язку із застосуванням до боржників заходів примусового характеру.
Про це «Сміла.ua» повідомила Марина Яшник, заступник начальника міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.
За її словами, обов’язок дбати про добробут та благополуччя малолітніх дітей не зникає навіть у тих випадках, коли батьки розлучаються. А сплата аліментів є одним із засобів реалізації такого обов’язку.
«Нерідко діти стають заручними з’ясувань стосунків між колишніми чоловіком і дружиною. Тож такий стан речей став закономірною передумовою для законодавчого закріплення посилення відповідальності за злісну несплату аліментів. Адже в тих випадках, коли один з батьків забуває про свій обов’язок перед дитиною, на захист молодшого покоління стає держава та закон»,– наголошує пані Марина.
Отож, каже вона, аби захистити дітей, в 2018 році й було створено комплекс механізмів нормативно-правового та адміністративного характеру. Йдеться, в першу чергу, про так звані закони #ЧужихДітейНеБуває. Ці закони передбачають жорсткіші механізми відповідальності і ширше коло обмежень прав для неплатників аліментів.
«Відповідно до вимог закону, введено низку обов’язкових обмежувальних заходів у випадку наявності заборгованості за несплату аліментів понад 4 місяців (право виїзду за кордон, керування автомобілем, використання зброї для полювання та власне полювання), закріплено види адміністративної відповідальності – суспільно-корисні роботи та адміністративний арешт», – зазначає Марина Яшник.
Вона каже, що ці документи не лише посилюють відповідальності неплатників аліментів, а й запроваджують збільшення мінімального рівня фінансової підтримки дітей, які проживають в неповних сім’ях та систему мотивації батьків, які сумлінно виконують свої обов’язки та вкладають кошти у розвиток власних дітей. Для таких батьків, зокрема, передбачені податкові пільги та інші преференції.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Зимова 1

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Юлія Фомічова

фомичова

 

Про материнський погляд на реальність освітянських реформ

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про проблеми з фінансуванням пільгових ліків та інсуліну 

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

З нагоди відзначення 101-ї річниці бою під Крутами

 

ON 245 245 PRO

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Торік комбінат «Дніпро» отримав надходжень більше 9 мільйонів гривень

08 лютого 2019, 12:30

2019 02 08 дніпро

Смілянський комбінат Держрезерву «Дніпро» за 2018 рік отримав надходжень на загальну суму майже 9,2 млн грн. Такий результат у 1,7 разів перевищив планові очікувані показники, визначені на початку минулого року.


Суспільство
З початку року на кір захворіли майже 350 людей

17 лютого 2019, 12:51

2019 02 17 кір

За результатами моніторингу захворюваності на кір в області з початку року зареєстровано 346 випадків кору.


Цікаво
Як виглядають купе в японському нічному поїзді (фото)

15 лютого 2019, 18:28

2019 02 14 поїзд

Японські потяги вже давно асоціюються з високошвидкісними електропоїздами і експресами на магнітній подушці.


Афіша
В Смілі презентуватимуть навчання у Польщі

24 січня 2019, 17:22

2019 01 24 польш16 лютого Українсько-польський центр освіти "UniverPL" запрошує Смілянські родини в яких підростають абітурієнти на презентацію навчання у Польщі