Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

У Ротмістрівській ОТГ провели тренінг для вчителів

2019 01 09 тренинг

 

У вівторок на базі Ротмістріської сільської ради для вчителів місцевої школи та їхніх колег з Ковалихи, Куцівки і Мельниківки відбувся тренінг «Створення навчального середовища Classroom».
Про це повідомляє відділ освіти, культури, охорони здоров'я Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади.
Тренінг провели методист з фізики, астрономії, хімії обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Алла Северинова та Світлана Совгира, вчитель фізики та інформатики Черкаської спеціалізованої школи №33 імені Василя Симоненка.
«Протягом тренінгу присутні мали змогу ознайомитися з Google-інструментами та попрактикуватися у створенні на Google-диску презентацій, тестів і малюнків.
Також вчителі працювали у Google Classroom – це ефективний інструмент сучасного вчителя, що являє собою змішане навчання, тобто використання традиційних методів навчання, зокрема, класи, уроки, практичні заняття, та он-лайн–навчання з використанням сучасних інструментів та систем», – розповідають у відділі освіти, культури, охорони здоров'я Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади.
І додають, у Google Classroom педагоги побували і в ролі учнів - виконували он-лайн завдання, і в ролі вчителів – створювали класи, вправи, завдання, тести та інше. Працювали як індивідуально, так і спільно.
Також тренери ознайомили сільських вчителів з інтернет-сервісами для створення різноманітних видів завдань, аби використовувати їх під час уроків.
Тренінг тривав 6 годин, за його результатами всі педагогічні працівники отримають сертифікат.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Треба допомогти трирічному Віталіку

26 березня 2019, 09:26

2019 0326 hilchenko

Це – Віталік Хільченко. Він з моєї рідної Сміли. Йому три роки. Як і більшість трирічок, він любить розмальовки й дитячі книжки, йогурти і булочки, його роблять щасливим мильні бульбашки… Але щоб прожити це життя довго, малюку бракує 78 тисяч євро. На трансплантацію печінки.


Цікаво
Наш земляк на своєму городі вирощує екзотичний овоч зі смаком ківі та банану

25 березня 2019, 18:26

2019 03 25 duna

Іван Шульц, овочівник-експериментатор із села Вільховець Звенигородського району серед багатьох рідкісних та екзотичних рослин, які він вирощує впродовж багатьох років, є й ківано зі смаком ківі та банану, або антильська диня, новозеландський огірок, рогата диня, мелано, ангурія.


Афіша
У Смілі готуються до конкурсу «СУПЕР – БАБУСЯ 2019»

25 березня 2019, 14:27

2019 03 22 aficha

У Смілі 28 березня відбудеться весняна конкурсно - розважальна програма «СУПЕР – БАБУСЯ 2019».