Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

На сесії депутати полаялись за першочерговість ремонту доріг у 2019 році

2018 12 27 сесия

Фото Smila Svit

 

Сьогодні відбулась 88-ма сесія міської ради, на яку прибули 21 депутат. На порядок денний сесії було винесено 97 питань. З них 75 проектів рішень - земельні.
Найбільшу дискусію викликало питання про затвердження Програми з утримання та ремонту автомобільних доріг у м.Сміла на 2019 рік.
Активно висловила свою позицію депутат від Смілянської міської фракції Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ», член бюджетної комісії Валентина Зборівська. Вона нагадала, що на бюджетній комісії розглядали проект Програми і помітили «дивну» першочерговість ремонту вулиць. Запропоновано першими ремонтувати не головні, а другорядні дороги. Складається враження, що запропонований список доріг комусь вигідний, дороги ремонтуються у тих округах, де мешкають особи, які складали список і члени виконкому… Тож ще на комісії депутати зробили зауваження та попросили змінити першочерговість так, як запропонував депутат Анатолій Голуб – створити незалежну комісію, і коли розтане сніг, вона обстежить рівень пошкодження асфальтного покриття. У найпершу чергу треба ремонтувати непроїзні зруйновані дороги.
Але на засідання сесію знову винесли ту саму Програму з утримання та ремонту автомобільних доріг на 2019 рік, без змін. Це дуже обурило Валентину Зборівську та її однопартійців із ВО «ЧЕРКАЩАНИ».
«У Програмі зазначено 4 категорії доріг: державні, магістральні (якими курсують автобуси), просто дороги з асфальтовим покриттям та грунтові, насипні дороги. Ми просили. Щоб фахівці управління ЖКГ склали список у алфавітному порядку всіх доріг м.Сміла. Без пріоритетності. Зате з приблизним зазначенням суми вартості ремонту доріг. Цього не було зроблено.
Хоча на бюджетній комісії планували, що визначати першочерговість ремонту доріг будемо комісійно. Депутати – визначатимуть капітальний ремонт, а виконавчий комітет – поточний ремонт.
А наразі ми побачили у Програмі якісь незрозумілі черги із вже пронумерованих непріоритетних доріг. Тому депутати вирішили відправити цю Програму на доопрацювання. Щоб Програма дійсно відображала реальний стан доріг у нашому місті», - сказала Валентина Зборівська.

Після сварки за дороги, депутати плідно попрацювали. Вони внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік, затвердили план роботи міської ради на І півріччя 2019 року, внесли зміни до регламенту роботи міської ради щодо використання системи «Рада», затвердили програми на 2019 рік щодо благоустрою міста, організації та діяльності Ради квартальних комітетів міста.
На сесії міської ради були прийняті рішення щодо передачі: основних засобів з балансу Редакції міськрайрадіо на баланс комунальних підприємств; нежитлової будівлі на баланс Ради квартальних комітетів; про мережі водопостачання.
На завершення обранці розглянули проекти рішень із земельних питань, відхиливши двадцять сім проектів.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Андрій Журіда

Журида

 

Про те, чому Сміла не повинна брати на себе чужі борги

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4 

 

Про нинішню і колишню владу

 

Сергій Чередніченко

Чередніченко2

 

Про борги КП «Смілакомун теплоенерго»

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії планують розглянути більше тридцяти питань(наживо)

21 січня 2019, 16:14

2019 01 21 стрим

Основний привід зібрання: затвердження схеми теплопостачання міста. 


Економіка
Стартує робота над Стратегією розвитку області на 2021-2027 роки

23 січня 2019, 10:20

2019 01 21 Стратегия

Розпочинається підготовка Стратегії розвитку Черкаської області до 2027 року, за якою житиме найближчі роки.


Суспільство
У минулому році найчастіше одружувались у Балаклеї, Березняках та Костянтинівці

23 січня 2019, 17:27

2019 01 22 одруження2

У 2018 році у Смілянському районі побралося 210 пар.


Цікаво
У краєзнавчому музеї виставили унікальну знахідку із Пастирського городища

23 січня 2019, 15:26

2019 01 22 знахідка

В обласному краєзнавчому музеї на виставці «На перетині культур» вперше експонується досі небачена кам’яна ливарна


Афіша
На День Соборності організують ланцюг єдності та розгорнуть 100-метровий прапор

21 січня 2019, 14:38

2019 01 21 Соборність

Міські заходи з нагоди Дня Соборності України