Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

На сесії депутати полаялись за першочерговість ремонту доріг у 2019 році

2018 12 27 сесия

Фото Smila Svit

 

Сьогодні відбулась 88-ма сесія міської ради, на яку прибули 21 депутат. На порядок денний сесії було винесено 97 питань. З них 75 проектів рішень - земельні.
Найбільшу дискусію викликало питання про затвердження Програми з утримання та ремонту автомобільних доріг у м.Сміла на 2019 рік.
Активно висловила свою позицію депутат від Смілянської міської фракції Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ», член бюджетної комісії Валентина Зборівська. Вона нагадала, що на бюджетній комісії розглядали проект Програми і помітили «дивну» першочерговість ремонту вулиць. Запропоновано першими ремонтувати не головні, а другорядні дороги. Складається враження, що запропонований список доріг комусь вигідний, дороги ремонтуються у тих округах, де мешкають особи, які складали список і члени виконкому… Тож ще на комісії депутати зробили зауваження та попросили змінити першочерговість так, як запропонував депутат Анатолій Голуб – створити незалежну комісію, і коли розтане сніг, вона обстежить рівень пошкодження асфальтного покриття. У найпершу чергу треба ремонтувати непроїзні зруйновані дороги.
Але на засідання сесію знову винесли ту саму Програму з утримання та ремонту автомобільних доріг на 2019 рік, без змін. Це дуже обурило Валентину Зборівську та її однопартійців із ВО «ЧЕРКАЩАНИ».
«У Програмі зазначено 4 категорії доріг: державні, магістральні (якими курсують автобуси), просто дороги з асфальтовим покриттям та грунтові, насипні дороги. Ми просили. Щоб фахівці управління ЖКГ склали список у алфавітному порядку всіх доріг м.Сміла. Без пріоритетності. Зате з приблизним зазначенням суми вартості ремонту доріг. Цього не було зроблено.
Хоча на бюджетній комісії планували, що визначати першочерговість ремонту доріг будемо комісійно. Депутати – визначатимуть капітальний ремонт, а виконавчий комітет – поточний ремонт.
А наразі ми побачили у Програмі якісь незрозумілі черги із вже пронумерованих непріоритетних доріг. Тому депутати вирішили відправити цю Програму на доопрацювання. Щоб Програма дійсно відображала реальний стан доріг у нашому місті», - сказала Валентина Зборівська.

Після сварки за дороги, депутати плідно попрацювали. Вони внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік, затвердили план роботи міської ради на І півріччя 2019 року, внесли зміни до регламенту роботи міської ради щодо використання системи «Рада», затвердили програми на 2019 рік щодо благоустрою міста, організації та діяльності Ради квартальних комітетів міста.
На сесії міської ради були прийняті рішення щодо передачі: основних засобів з балансу Редакції міськрайрадіо на баланс комунальних підприємств; нежитлової будівлі на баланс Ради квартальних комітетів; про мережі водопостачання.
На завершення обранці розглянули проекти рішень із земельних питань, відхиливши двадцять сім проектів.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Треба допомогти трирічному Віталіку

26 березня 2019, 09:26

2019 0326 hilchenko

Це – Віталік Хільченко. Він з моєї рідної Сміли. Йому три роки. Як і більшість трирічок, він любить розмальовки й дитячі книжки, йогурти і булочки, його роблять щасливим мильні бульбашки… Але щоб прожити це життя довго, малюку бракує 78 тисяч євро. На трансплантацію печінки.


Цікаво
Наш земляк на своєму городі вирощує екзотичний овоч зі смаком ківі та банану

25 березня 2019, 18:26

2019 03 25 duna

Іван Шульц, овочівник-експериментатор із села Вільховець Звенигородського району серед багатьох рідкісних та екзотичних рослин, які він вирощує впродовж багатьох років, є й ківано зі смаком ківі та банану, або антильська диня, новозеландський огірок, рогата диня, мелано, ангурія.


Афіша
У Смілі готуються до конкурсу «СУПЕР – БАБУСЯ 2019»

25 березня 2019, 14:27

2019 03 22 aficha

У Смілі 28 березня відбудеться весняна конкурсно - розважальна програма «СУПЕР – БАБУСЯ 2019».