Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

24 березня 2019, 10:23
23 березня 2019, 15:31

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

На смілянському підприємстві провели День відкритих дверей

За ініціативи міськрайонного центру зайнятості було організовано та проведено День відкритих дверей на державному підприємстві «Оризон-навігація».
Про це інформує прес-служба обласного центру зайнятості.
На захід було запрошено 13 безробітних з числа молодих людей, які мають технічну освіту.

 

2018 12 27 Сміла


Під час екскурсії виробництвом заступник директора з розвитку, маркетингу і логістики Андрій Кривов’яз наголосив, що підприємство має великий науково-технічний потенціал, виробничу базу та висококваліфікований склад працівників, володіє сучасними технологіями створення складних радіоелектронних систем.
«Наше підприємство, яке входить до військово-промислового комплексу і має стратегічне значення для економіки і безпеки країни, спеціалізується на розробці і ремонті обладнання супутникової навігації, а також випускає апаратуру синхронізації і імітатори сигналів супутникових навігаційних систем», –зазначає Андрій Кривов′яз.
Після ознайомлення з специфікою виробництва, безробітні зустрілися із першим заступником директора Володимиром Мотирьовим, який поінформував про потреби в кадрах, освітньо-кваліфікаційні вимоги до претендентів на посади, рівень заробітної плати та розповів про перспективу кар’єрного росту.
«Враховуючи специфіку виробництва, необхідної для оборонної галузі, нам завжди потрібні кваліфіковані спеціалісти з унікальними здібностями, які швидко опанують інноваційні технології та зможуть реалізувати розробки спеціальних проектів», – наголосив він.
Начальник технічного бюро Вадим Поляков та начальник підрозділу програмного забезпечення конструкторського відділу Андрій Соколов презентували напрямки роботи спеціалістів своїх відділів, провели співбесіду з претендентами на вільні робочі місця та ознайомили з вимогами до претендентів на вакансії.
Після завершення Дня відкритих дверей чотири безробітних зацікавились можливістю працевлаштування на підприємстві, одна особа залишила своє резюме та домовилась з роботодавцем про проведення попередньої співбесіди.
«Проведення днів відкритих дверей, ярмарків вакансій – це ще один крок до якісного, адресного вирішення питань зайнятості. Бажання безробітних, роботодавців та посередника між ними, а саме служби зайнятості, це робота, що приносить вагомі результати, і є не просто словами, а конкретними діями, - підсумовує директор Смілянського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Сумська.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Злодій шукав у стоматологічному кабінеті будівельні інструменти

24 березня 2019, 12:39

2019 03 24 policia

Раніше судимий смілянин вирішив на халяву розжитися дорогими будівельними електроінструментами. Він знав, що у приватному стоматологічному кабінеті ведуться ремонтні роботи, тож вирішив туди залізти.


Цікаво
Види кросівок і їх назви

23 березня 2019, 15:31

2019 03 21 krosivku

Кросівки - різновид взуття знайомий кожному. Однак, всупереч популярності цього взуття, мало хто знає, чим одні кросівки відрізняються від інших, з чого вони виробляються і на що взагалі звертати увагу при їх купівлі.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».