Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Сьогодні на Смілянщині відбуваються вибори у три ОТГ

2018 12 23 вибори

 

Як ми повідомляли раніше, 23 грудня відбуваються вибори у трьох об’єднаннях територіальних громад (ОТГ) – у Балаклеївській, Березняківській та Тернівській ОТГ. Тут діє 14 виборчих дільниць. Вибори проходять спокійно, без грубих порушень, навіть можна сказати, що мляво, тому що явка виборців низька.
За даними на 18.00 проголосували 46,6% виборців. По Балаклеїській ОТГ проголосувало 2162 осіб, у Березняківській ОТГ – 1100 осіб, у Тернівська ОТГ – 1803 осіб. І це при тому, що у кожній ОТГ до 5 тисяч жителів. 
На дільницях повідомили, що надзвичайних порушень не зафіксовано, дільниці підготовлені до виборчого процесу, працюють спостерігачі. До тих, хто не може проголосувати – їздили із скриньками додому.
Підраховувати голоси почнуть близько 21.00.

Нагадуємо, що сьогодні вибори відбуваються не лише у Смілянському районі, а в 27 об’єднаних територіальних громадах Черкащини.
Загалом можна констатувати, що виборчий процес проходить без значних порушень. Станом на 15-00 ЧОО КВУ не зафіксувало надзвичайних порушень виборчого законодавства, фактів фальсифікації або підкупу виборців.
Але в той же час мають місце порушення процедурно-технічного характеру, які вже є типовими для українських виборів.
В більшості громад фіксувались наступні порушення: підвіз виборців, порушення процедури і таємності голосування, голосування без паспорта, незаконна агітація, невидача виборчого бюлетеня власникам ID - паспортів, неопломбування виборчих скриньок і сейфів, висока кількість голосувань на дому в окремих дільницях, перебування сторонніх осіб на дільницях, неправомірне видалення спостерігачів тощо.
Зафіксовані суттєві помилки і погана якість списків виборців в Канівському районі та переплутування списків виборців в різних ДВК в Чигиринському і Смілянському районі.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Треба допомогти трирічному Віталіку

26 березня 2019, 09:26

2019 0326 hilchenko

Це – Віталік Хільченко. Він з моєї рідної Сміли. Йому три роки. Як і більшість трирічок, він любить розмальовки й дитячі книжки, йогурти і булочки, його роблять щасливим мильні бульбашки… Але щоб прожити це життя довго, малюку бракує 78 тисяч євро. На трансплантацію печінки.


Цікаво
Наш земляк на своєму городі вирощує екзотичний овоч зі смаком ківі та банану

25 березня 2019, 18:26

2019 03 25 duna

Іван Шульц, овочівник-експериментатор із села Вільховець Звенигородського району серед багатьох рідкісних та екзотичних рослин, які він вирощує впродовж багатьох років, є й ківано зі смаком ківі та банану, або антильська диня, новозеландський огірок, рогата диня, мелано, ангурія.


Афіша
У Смілі готуються до конкурсу «СУПЕР – БАБУСЯ 2019»

25 березня 2019, 14:27

2019 03 22 aficha

У Смілі 28 березня відбудеться весняна конкурсно - розважальна програма «СУПЕР – БАБУСЯ 2019».