Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

У Смілянському АТП вважають, що вони найкращі в Україні за підсумками роботи у 2018 році

2018 12 20 атп

 

На засіданні транспортної комісії виступив директор ПрАТ «СМІЛЯНСЬКЕ АТП 17128» Петро Даценко. Він нагадав, що працює у галузі пасажирських перевезень вже аж 48 років. З них 38 років – директором автотранспортного підприємства. За ці часи АТП пережило кілька криз, іноді були дуже важкі періоди. «Слава Богу, що Сміла ще досі має хоч такі пасажирські перевезення. Що сьогодні, у цей скрутний час, ми хоч якось тримаємось. Зараз всі рейси збиткові. Працювати дуже важко. Проте ми продовжуємо свою роботу. З 2000 року «Смілянське АТП 17128» входить у десятку найкращих автотранспортних підприємств України з поміж більш як 300 аналогічних АТП. У минулому році ми зайняли перше місце у рейтингу. Останні роки ми завойовуємо або золото, або срібло. Наш колектив дуже старається вижити і налагодити роботу. Щороку ми сплачуємо 4 млн грн податків у міський бюджет. Ще 4 млн гривень сплачуємо акцизу на ремонт доріг. Яке ще підприємство у Смілі платить такі великі податки?» - розповів Петро Даценко.

scroll back to top

Коментарі  

димон
+1 #4 димон 24.12.2018, 00:54
Тільки гроші з людей деруть!!!Кажуть,що вони найкращі в Україні.Дуже цікаво.За якими параметрами?Це просто смішно,клоунада якась.
Цитата
Дмитро
0 #3 Дмитро 21.12.2018, 12:45
"Зараз всі рейси збиткові...Щороку ми сплачуємо 4 млн грн податків у міський бюджет. Ще 4 млн гривень сплачуємо акцизу на ремонт доріг." Які тоді джерела фінанасування покривають сплату податків? Це не докір, просто цікаво...
Цитата
Геннадій
+5 #2 Геннадій 20.12.2018, 18:25
Наведу один приклад автобуса навіть нашої області вартість квітка з Сміли до Черкас:
МАНЬКІВКА-ЧЕРКАСИ АС-2 - 30.41грн. БАЗ-28 ПП СЕВЕРИН
УМАНЬ-ЧЕРКАСИ АС-2 - 38.73грн. БАЗ-28 СМІЛА 17128 ПРАТ
узято з http://bus.com.ua/cgi-bin/tablo.pl?as=710700 можете перевірити.
Тепер питаня: якшо їде родина з дитиною або двома? порахуйте в обидва боки, скільки виходить? Розумію що зараз напишуть про 302 маршрут, але це приклад про збитковість рейсів.
Цитата
Геннадій
+3 #1 Геннадій 20.12.2018, 16:55
Дивно, чому на міжміські атобуси які проїджають через Смілу, квитки дешевші ніж на автобуси смілянського АТП, не підкажете???
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Андрій Журіда

Журида

 

Про те, чому Сміла не повинна брати на себе чужі борги

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4 

 

Про нинішню і колишню владу

 

Сергій Чередніченко

Чередніченко2

 

Про борги КП «Смілакомун теплоенерго»

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії планують розглянути більше тридцяти питань(наживо)

21 січня 2019, 16:14

2019 01 21 стрим

Основний привід зібрання: затвердження схеми теплопостачання міста. 


Економіка
Стартує робота над Стратегією розвитку області на 2021-2027 роки

23 січня 2019, 10:20

2019 01 21 Стратегия

Розпочинається підготовка Стратегії розвитку Черкаської області до 2027 року, за якою житиме найближчі роки.


Суспільство
У минулому році найчастіше одружувались у Балаклеї, Березняках та Костянтинівці

23 січня 2019, 17:27

2019 01 22 одруження2

У 2018 році у Смілянському районі побралося 210 пар.


Цікаво
Легендарна пальма, якій більше 200 років, розквітає чотири десятиліття поспіль

23 січня 2019, 18:32

2019 01 23 пальма

У київському ботанічному саду імені Фоміна розцвіла пальма Ливистона - найстаріше дерево в колекції ботсаду.


Афіша
На День Соборності організують ланцюг єдності та розгорнуть 100-метровий прапор

21 січня 2019, 14:38

2019 01 21 Соборність

Міські заходи з нагоди Дня Соборності України