Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

23-03-2019
У центрі Сміли чоловік погрожував пістолетом (фото)

Сміла продовжує перетворюватись на «бандитський Петергбург». Щойно у самому центрі міста, на вул.Чорновола, на базарній площі, один перехожий почав погрожувати пістолетом іншому чоловікові.

Читати далі...

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

У Смілянському АТП вважають, що вони найкращі в Україні за підсумками роботи у 2018 році

2018 12 20 атп

 

На засіданні транспортної комісії виступив директор ПрАТ «СМІЛЯНСЬКЕ АТП 17128» Петро Даценко. Він нагадав, що працює у галузі пасажирських перевезень вже аж 48 років. З них 38 років – директором автотранспортного підприємства. За ці часи АТП пережило кілька криз, іноді були дуже важкі періоди. «Слава Богу, що Сміла ще досі має хоч такі пасажирські перевезення. Що сьогодні, у цей скрутний час, ми хоч якось тримаємось. Зараз всі рейси збиткові. Працювати дуже важко. Проте ми продовжуємо свою роботу. З 2000 року «Смілянське АТП 17128» входить у десятку найкращих автотранспортних підприємств України з поміж більш як 300 аналогічних АТП. У минулому році ми зайняли перше місце у рейтингу. Останні роки ми завойовуємо або золото, або срібло. Наш колектив дуже старається вижити і налагодити роботу. Щороку ми сплачуємо 4 млн грн податків у міський бюджет. Ще 4 млн гривень сплачуємо акцизу на ремонт доріг. Яке ще підприємство у Смілі платить такі великі податки?» - розповів Петро Даценко.

scroll back to top

Коментарі  

димон
+1 #4 димон 24.12.2018, 00:54
Тільки гроші з людей деруть!!!Кажуть,що вони найкращі в Україні.Дуже цікаво.За якими параметрами?Це просто смішно,клоунада якась.
Цитата
Дмитро
0 #3 Дмитро 21.12.2018, 12:45
"Зараз всі рейси збиткові...Щороку ми сплачуємо 4 млн грн податків у міський бюджет. Ще 4 млн гривень сплачуємо акцизу на ремонт доріг." Які тоді джерела фінанасування покривають сплату податків? Це не докір, просто цікаво...
Цитата
Геннадій
+5 #2 Геннадій 20.12.2018, 18:25
Наведу один приклад автобуса навіть нашої області вартість квітка з Сміли до Черкас:
МАНЬКІВКА-ЧЕРКАСИ АС-2 - 30.41грн. БАЗ-28 ПП СЕВЕРИН
УМАНЬ-ЧЕРКАСИ АС-2 - 38.73грн. БАЗ-28 СМІЛА 17128 ПРАТ
узято з http://bus.com.ua/cgi-bin/tablo.pl?as=710700 можете перевірити.
Тепер питаня: якшо їде родина з дитиною або двома? порахуйте в обидва боки, скільки виходить? Розумію що зараз напишуть про 302 маршрут, але це приклад про збитковість рейсів.
Цитата
Геннадій
+3 #1 Геннадій 20.12.2018, 16:55
Дивно, чому на міжміські атобуси які проїджають через Смілу, квитки дешевші ніж на автобуси смілянського АТП, не підкажете???
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
7 смілянських гімнастів здобули призові місця

23 березня 2019, 14:10

2019 03 23 gimnastuka

Відбувся Відкритий чемпіонат області з спортивної гімнастики. Смілу на них представляла збірна команда дитячо – юнацької спортивної школи «ОЛІМП» .


Цікаво
Види кросівок і їх назви

23 березня 2019, 15:31

2019 03 21 krosivku

Кросівки - різновид взуття знайомий кожному. Однак, всупереч популярності цього взуття, мало хто знає, чим одні кросівки відрізняються від інших, з чого вони виробляються і на що взагалі звертати увагу при їх купівлі.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».