Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Презентували програму розвитку області на наступний рік

2018 12 18 програма

 

Програму соціального та економічного розвитку області на 2019 рік представили на громадських слуханнях обласного бюджету, які відбулися під головуванням очільника ОДА Олександра Вельбівця.
Як інформує прес-служба облдержадміністрації, програма містить основні чотири блоки: економічний, гуманітарний, екологічний та розбудова інституційної спроможності. Економічний блок – це заходи щодо підтримки кооперативного руху та розвитку підприємництва в цілому. Також увага приділяється стимулюванню експортної діяльності, просуванню інвестиційних та туристичних можливостей, розвитку інфраструктури – доріг, аеропорту та впровадження заходів з енергозбереження.
Гуманітарний блок передбачає придбання шкільних автобусів, продовження програми «Інноваційні школи Черкащини», розвиток позашкілля, інклюзивної освіти, будівництво 23 нових амбулаторій, реконструкція будівлі приймального відділення під корпус №2 обласного кардіоцентру.
«Пріоритетом є початок будівництва диспетчерського центру швидкої допомоги та придбання спецтранспорту, – наголосив директор Департаменту регіонального розвитку ОДА Роман Карманнік. – У спорті – це будівництво спортивних майданчиків, добудова спортивної зали обласної спеціалізованої школи олімпійського резерву. Також важливим є продовження відновлення драмтеатру. Крім того, планується комплекс соціальних заходів у рамках обласних програм.
Щодо екології, то тут планується запровадження системи роздільного збирання твердих побутових відходів, зокрема, придбання контейнерів для роздільного збору твердих побутових відходів, спецмашин та обладнання для збирання і перевезення сміття, реконструкція існуючих очисних споруд для очищення стічних вод та каналізаційних систем.
Четвертий розділ спрямований на забезпечення процесу становлення нових управлінських утворень – ОТГ, та підвищення якості регіонального управління в цілому. Він передбачає розширення мережі центрів надання адмінпослуг та збільшення можливостей їх отримання в електронному вигляді, створення Центрів безпеки громадян, навчання управлінських команд ОТГ, методичний супровід розробки планувальних документів та комплекс заходів щодо розвитку громадянського суспільства.
Виконання програми сприятиме підвищенню конкурентоспроможності економіки області як за рахунок прямих іноземних, так і внутрішніх інвестицій у перспективні галузі, стимулюванню розвитку підприємництва, ефективному використанню природних ресурсів.
В рамках Програми здійснюватимуться заходи з розвитку соціально важливої інфраструктури, що матиме вплив на покращення якості життя населення.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Олег Міщенко

2019 03 13 micchenko

 

 

Про рух фур у центрі міста 

 

 

Сергій Чередніченко

Cherednichenko3x4

 

Про складну ситуацію з теплопостачанням в місті

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Планують реорганізувати школу номер 13

20 березня 2019, 14:31

2019 03 20 chkola

Смілянська міська школа номер 13 наразі є трьох ступенів. В управлінні освіти планують, що наступного навчального року школа номер 13 буде мати лише перший і другий ступінь.


Цікаво
Завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса

17 березня 2019, 15:26

2019 03 17 xnarochos

У Китаї, в рамках проекту Raffles City Chongqing, завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса, який вже назвали інженерним дивом сучасного світу.


Афіша
У неділю у Смілі відзначать Міжнародний День театру

20 березня 2019, 13:10

2019 03 21 aficha

24 березня о 17.00 у міському будинку культури відбудеться святковий вечір «За лаштунками і на сцені».