Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Презентували програму розвитку області на наступний рік

2018 12 18 програма

 

Програму соціального та економічного розвитку області на 2019 рік представили на громадських слуханнях обласного бюджету, які відбулися під головуванням очільника ОДА Олександра Вельбівця.
Як інформує прес-служба облдержадміністрації, програма містить основні чотири блоки: економічний, гуманітарний, екологічний та розбудова інституційної спроможності. Економічний блок – це заходи щодо підтримки кооперативного руху та розвитку підприємництва в цілому. Також увага приділяється стимулюванню експортної діяльності, просуванню інвестиційних та туристичних можливостей, розвитку інфраструктури – доріг, аеропорту та впровадження заходів з енергозбереження.
Гуманітарний блок передбачає придбання шкільних автобусів, продовження програми «Інноваційні школи Черкащини», розвиток позашкілля, інклюзивної освіти, будівництво 23 нових амбулаторій, реконструкція будівлі приймального відділення під корпус №2 обласного кардіоцентру.
«Пріоритетом є початок будівництва диспетчерського центру швидкої допомоги та придбання спецтранспорту, – наголосив директор Департаменту регіонального розвитку ОДА Роман Карманнік. – У спорті – це будівництво спортивних майданчиків, добудова спортивної зали обласної спеціалізованої школи олімпійського резерву. Також важливим є продовження відновлення драмтеатру. Крім того, планується комплекс соціальних заходів у рамках обласних програм.
Щодо екології, то тут планується запровадження системи роздільного збирання твердих побутових відходів, зокрема, придбання контейнерів для роздільного збору твердих побутових відходів, спецмашин та обладнання для збирання і перевезення сміття, реконструкція існуючих очисних споруд для очищення стічних вод та каналізаційних систем.
Четвертий розділ спрямований на забезпечення процесу становлення нових управлінських утворень – ОТГ, та підвищення якості регіонального управління в цілому. Він передбачає розширення мережі центрів надання адмінпослуг та збільшення можливостей їх отримання в електронному вигляді, створення Центрів безпеки громадян, навчання управлінських команд ОТГ, методичний супровід розробки планувальних документів та комплекс заходів щодо розвитку громадянського суспільства.
Виконання програми сприятиме підвищенню конкурентоспроможності економіки області як за рахунок прямих іноземних, так і внутрішніх інвестицій у перспективні галузі, стимулюванню розвитку підприємництва, ефективному використанню природних ресурсів.
В рамках Програми здійснюватимуться заходи з розвитку соціально важливої інфраструктури, що матиме вплив на покращення якості життя населення.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Андрій Журіда

Журида

 

Про те, чому Сміла не повинна брати на себе чужі борги

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4 

 

Про нинішню і колишню владу

 

Сергій Чередніченко

Чередніченко2

 

Про борги КП «Смілакомун теплоенерго»

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії планують розглянути більше тридцяти питань(наживо)

21 січня 2019, 16:14

2019 01 21 стрим

Основний привід зібрання: затвердження схеми теплопостачання міста. 


Економіка
Стартує робота над Стратегією розвитку області на 2021-2027 роки

23 січня 2019, 10:20

2019 01 21 Стратегия

Розпочинається підготовка Стратегії розвитку Черкаської області до 2027 року, за якою житиме найближчі роки.


Суспільство
У минулому році найчастіше одружувались у Балаклеї, Березняках та Костянтинівці

23 січня 2019, 17:27

2019 01 22 одруження2

У 2018 році у Смілянському районі побралося 210 пар.


Цікаво
Легендарна пальма, якій більше 200 років, розквітає чотири десятиліття поспіль

23 січня 2019, 18:32

2019 01 23 пальма

У київському ботанічному саду імені Фоміна розцвіла пальма Ливистона - найстаріше дерево в колекції ботсаду.


Афіша
На День Соборності організують ланцюг єдності та розгорнуть 100-метровий прапор

21 січня 2019, 14:38

2019 01 21 Соборність

Міські заходи з нагоди Дня Соборності України