Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Депутати проголосували за те, щоб відкликати апеляційну скаргу щодо поновлення Віктора Федоренка

2018 12 14 апеляция

 

На позачерговій 84-ій сесії міської ради виступив депутат Володимир Примак. Він нагадав, що на рішення Смілянського міськрайонного суду від 30.08.2018р. про поновлення на посаді секретаря міської ради Віктора Федоренка від імені Смілянської міської ради адвокат Володимир Молодчин подав апеляційну скаргу (за проханням міського голови Олексія Цибка і секретаря міської ради Костянтина Синьогуба). Зараз вона знаходиться у провадженні суду.
Наразі у Смілянській міській раді крім Віктора Федоренка немає більше посадових осіб – ні заступників, ні керуючого, ні міського голови. Тож треба вирішити – чи міська рада підтримає розгляд цієї апеляційної скарги чи ні.
До того ж у адвоката Володимира Молодчина закінчився термін контракту з міською радою ще 12 листопада. Тому у суді тепер немає представника від міської ради.
Обговоривши це питання, депутати одностайно проголосували за те, щоб відкликати апеляційну скаргу на неправильне поновлення Федоренка на посаді.

scroll back to top

Коментарі  

смілянин
+2 #4 смілянин 18.12.2018, 22:01
Так питання можуть ставити тільки шахраї, коли скарга подана то її уже немає чого підтримувати. А для того, щоб відмовитись, то потрібно так і виносить питання на сесію, але для цього Федоренку потрібно купить ще одного ... (тут я не берусь називать його депутатом).
Цитата
Любовь
+3 #3 Любовь 18.12.2018, 09:08
Так ще й рішення Смілянського суду не вступило в законну силу,поскільки воно оскаржується!!! Якраз цей дует Федоренко-Примак в минулому році сприяв тому, що "Енергоінвест" розпочав подачу теплопостачання смілянам(проти чого так боровся Цибко О.)... кабанеро рвуться до кормушки...Подивіться ялинку в центрі Сміли-порадійте сам Федоренко нам її нав"язав...!!!
Цитата
Петрович
+14 #2 Петрович 15.12.2018, 18:53
воно все і прояснилось, в місті керує організована група очолювана паном Федоренком, всіх хто йде проти нього просто зацьковують, звільняють та інше. От чому ніхто не підніма жодних питань про оцінку діяльності данного "пана" просто немає кому. Навкруги "своя" команда прикриває його дупу.
А для цього прикритя бистро поміняв начальника юридичного відділу. А чи подав новопризначений в.о.начальника юрвідділу декларацію? Бо Федорову, ту яка була в.о. першого заступника у цибка...прокуратура і сбу притягли до відповідальності за неподання декларацвї!
Цитата
Геннадій
+13 #1 Геннадій 14.12.2018, 18:06
"... Наразі у Смілянській міській раді крім Віктора Федоренка немає більше посадових осіб – ні заступників, ні керуючого, ні міського голови ..."

От воно все і прояснилось, в місті керує організована група очолювана паном Федоренком, всіх хто йде проти нього просто зацьковують, звільняють та інше. От чому ніхто не підніма жодних питань про оцінку діяльності данного "пана" просто немає кому. Навкруги "своя" команда прикриває його дупу.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Андрій Журіда

Журида

 

Про те, чому Сміла не повинна брати на себе чужі борги

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4 

 

Про нинішню і колишню владу

 

Сергій Чередніченко

Чередніченко2

 

Про борги КП «Смілакомун теплоенерго»

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії планують розглянути більше тридцяти питань(наживо)

21 січня 2019, 16:14

2019 01 21 стрим

Основний привід зібрання: затвердження схеми теплопостачання міста. 


Економіка
Стартує робота над Стратегією розвитку області на 2021-2027 роки

23 січня 2019, 10:20

2019 01 21 Стратегия

Розпочинається підготовка Стратегії розвитку Черкаської області до 2027 року, за якою житиме найближчі роки.


Суспільство
У минулому році найчастіше одружувались у Балаклеї, Березняках та Костянтинівці

23 січня 2019, 17:27

2019 01 22 одруження2

У 2018 році у Смілянському районі побралося 210 пар.


Цікаво
Легендарна пальма, якій більше 200 років, розквітає чотири десятиліття поспіль

23 січня 2019, 18:32

2019 01 23 пальма

У київському ботанічному саду імені Фоміна розцвіла пальма Ливистона - найстаріше дерево в колекції ботсаду.


Афіша
На День Соборності організують ланцюг єдності та розгорнуть 100-метровий прапор

21 січня 2019, 14:38

2019 01 21 Соборність

Міські заходи з нагоди Дня Соборності України