Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

23-03-2019
У центрі Сміли чоловік погрожував пістолетом (фото)

Сміла продовжує перетворюватись на «бандитський Петергбург». Щойно у самому центрі міста, на вул.Чорновола, на базарній площі, один перехожий почав погрожувати пістолетом іншому чоловікові.

Читати далі...

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Депутати проголосували за те, щоб відкликати апеляційну скаргу щодо поновлення Віктора Федоренка

2018 12 14 апеляция

 

На позачерговій 84-ій сесії міської ради виступив депутат Володимир Примак. Він нагадав, що на рішення Смілянського міськрайонного суду від 30.08.2018р. про поновлення на посаді секретаря міської ради Віктора Федоренка від імені Смілянської міської ради адвокат Володимир Молодчин подав апеляційну скаргу (за проханням міського голови Олексія Цибка і секретаря міської ради Костянтина Синьогуба). Зараз вона знаходиться у провадженні суду.
Наразі у Смілянській міській раді крім Віктора Федоренка немає більше посадових осіб – ні заступників, ні керуючого, ні міського голови. Тож треба вирішити – чи міська рада підтримає розгляд цієї апеляційної скарги чи ні.
До того ж у адвоката Володимира Молодчина закінчився термін контракту з міською радою ще 12 листопада. Тому у суді тепер немає представника від міської ради.
Обговоривши це питання, депутати одностайно проголосували за те, щоб відкликати апеляційну скаргу на неправильне поновлення Федоренка на посаді.

scroll back to top

Коментарі  

смілянин
+2 #4 смілянин 18.12.2018, 22:01
Так питання можуть ставити тільки шахраї, коли скарга подана то її уже немає чого підтримувати. А для того, щоб відмовитись, то потрібно так і виносить питання на сесію, але для цього Федоренку потрібно купить ще одного ... (тут я не берусь називать його депутатом).
Цитата
Любовь
+3 #3 Любовь 18.12.2018, 09:08
Так ще й рішення Смілянського суду не вступило в законну силу,поскільки воно оскаржується!!! Якраз цей дует Федоренко-Примак в минулому році сприяв тому, що "Енергоінвест" розпочав подачу теплопостачання смілянам(проти чого так боровся Цибко О.)... кабанеро рвуться до кормушки...Подивіться ялинку в центрі Сміли-порадійте сам Федоренко нам її нав"язав...!!!
Цитата
Петрович
+14 #2 Петрович 15.12.2018, 18:53
воно все і прояснилось, в місті керує організована група очолювана паном Федоренком, всіх хто йде проти нього просто зацьковують, звільняють та інше. От чому ніхто не підніма жодних питань про оцінку діяльності данного "пана" просто немає кому. Навкруги "своя" команда прикриває його дупу.
А для цього прикритя бистро поміняв начальника юридичного відділу. А чи подав новопризначений в.о.начальника юрвідділу декларацію? Бо Федорову, ту яка була в.о. першого заступника у цибка...прокуратура і сбу притягли до відповідальності за неподання декларацвї!
Цитата
Геннадій
+13 #1 Геннадій 14.12.2018, 18:06
"... Наразі у Смілянській міській раді крім Віктора Федоренка немає більше посадових осіб – ні заступників, ні керуючого, ні міського голови ..."

От воно все і прояснилось, в місті керує організована група очолювана паном Федоренком, всіх хто йде проти нього просто зацьковують, звільняють та інше. От чому ніхто не підніма жодних питань про оцінку діяльності данного "пана" просто немає кому. Навкруги "своя" команда прикриває його дупу.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
7 смілянських гімнастів здобули призові місця

23 березня 2019, 14:10

2019 03 23 gimnastuka

Відбувся Відкритий чемпіонат області з спортивної гімнастики. Смілу на них представляла збірна команда дитячо – юнацької спортивної школи «ОЛІМП» .


Цікаво
Види кросівок і їх назви

23 березня 2019, 15:31

2019 03 21 krosivku

Кросівки - різновид взуття знайомий кожному. Однак, всупереч популярності цього взуття, мало хто знає, чим одні кросівки відрізняються від інших, з чого вони виробляються і на що взагалі звертати увагу при їх купівлі.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».