Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

24 березня 2019, 10:23
23 березня 2019, 15:31

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

У міській раді засідала громадська рада

2018 12 13 рада

 

У малій залі Будинку рад відбулося засідання громадської ради, участь у якому взяли представники 11 громадських організацій. Мова йшла про заборгованість міста за газ, підписання договорів з перевізниками, зміни у керівництві містом.
Про це повідомляють у міській раді.
Завідувач сектору транспорту та зв’язку управління житлово-комунального господарства Віктор Заточний ознайомив присутніх з нормативними документами заключення договорів з перевізниками, розповів про хід подій стосовно продовження дії цих угод та про результати звернень до правоохоронців при зміни тарифів на перевезення.
Члени громадської ради висловили незадоволення якістю надання послуг перевізниками та технічним станом транспорту. Заступник голови громадської ради Анатолій Терещенко підняв питання результативності проведеного моніторингу, самовільного підняття перевізниками плати, порушення ними договорів, невидачі проїзних квитків.
Голова ГО військово-патріотичного об'єднання ветеранів АТО Черкаської області «Справедливість» Олександр Байда підняв питання відміни руху автобусів, зокрема, і по маршруту № 37 та запропонував внести зміни до договорів, якщо перевізники продовжуватимуть практикувати такі самовільні порушення.
Громадська рада прийняла необхідні рекомендації для виконкому, які стосуються пасажирських перевезень та поступового впровадження електронного квитка, а також запропонувала міськраді звернутися до суду щодо непідписання НАК «Нафтогаз України» договору з КП «Смілакомунтеплоенерго». Також було прийнято рішення про проведення позачергового засідання громадської ради з розгляду питання заключення договорів з перевізниками.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Злодій шукав у стоматологічному кабінеті будівельні інструменти

24 березня 2019, 12:39

2019 03 24 policia

Раніше судимий смілянин вирішив на халяву розжитися дорогими будівельними електроінструментами. Він знав, що у приватному стоматологічному кабінеті ведуться ремонтні роботи, тож вирішив туди залізти.


Цікаво
Види кросівок і їх назви

23 березня 2019, 15:31

2019 03 21 krosivku

Кросівки - різновид взуття знайомий кожному. Однак, всупереч популярності цього взуття, мало хто знає, чим одні кросівки відрізняються від інших, з чого вони виробляються і на що взагалі звертати увагу при їх купівлі.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».