Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

24 березня 2019, 10:23
23 березня 2019, 15:31

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

У Ротмістрівці читали твори Нечуя-Левицького

2018 12 09 ротмистр

 

У філіалі відділення денного перебування територіального центру села Ротмістрівки відбулося засідання клубу «Промінь добра», присвячене українському прозаїку, перекладачу та письменнику Івану Нечую-Левицькому.
Як повідомляють у територіальному центрі, соціальний працівник Інна Савченко підготувала для ветеранів цікаві факти та документальний фільм про життя Івана Нечуя-Левицького. З почутого та побаченого поважні відвідувачі дізналися багато цікавого, зокрема й те, що від самого народження йому судилося стати священником, адже дід та батько його були священниками. Майбутній літератор також закінчив духовну семінарію, але доля вирішила інакше.
Іван Семенович був справжнім «народним» письменником, і всі присутні на заході з цим погодились. А чому саме «народним»? Та тому, що писав для народу, про народ і робив це доступною народною мовою. Інакше і бути не могло - адже із самого дитинства він захоплювався творами Тараса Шевченка.
На завершення цієї зустрічі ветерани пригадали один з найвідоміших творів Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» та переглянули відео із театральними постановками цього твору, що дозволило присутнім членам клубу повністю відчути колорит і атмосферу життя Кайдашевої родини.
«Ветеранам дуже сподобалася зустріч такого формату, вони висловили побажання проводити літературні години і в подальшому, адже такі заходи не лише дарують чудовий настрій, а й збагачують духовно», – підсумовують у територіальному центрі.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Злодій шукав у стоматологічному кабінеті будівельні інструменти

24 березня 2019, 12:39

2019 03 24 policia

Раніше судимий смілянин вирішив на халяву розжитися дорогими будівельними електроінструментами. Він знав, що у приватному стоматологічному кабінеті ведуться ремонтні роботи, тож вирішив туди залізти.


Цікаво
Види кросівок і їх назви

23 березня 2019, 15:31

2019 03 21 krosivku

Кросівки - різновид взуття знайомий кожному. Однак, всупереч популярності цього взуття, мало хто знає, чим одні кросівки відрізняються від інших, з чого вони виробляються і на що взагалі звертати увагу при їх купівлі.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».