Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

У Смілі під медичним наглядом 173 ВІЛ-інфікованих

2018 12 01 снид

 

1 грудня світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день у всьому світі виражають підтримку хворим на ВІЛ-інфекцію та СНІД, привертають увагу громадськості та засобів масової інформації до вирішення проблеми епідемії.
Цього року акцентується увага на тестуванні та ранньому виявленні ВІЛ-інфекції, оскільки це – ключ до зупинення епідемії.
Проблема ВІЛ-інфекції залишається актуальною як для світової спільноти, так і для Смілянщини, де вже 30 років питанням її протидії займаються заклади охорони здоров’я та організації громадського суспільства. У лікувально-профілактичних закладах нашого міста під медичним спостереженням перебуває більше 173 ВІЛ-інфікованих осіб.
Медична реформа розширює можливості для швидшого подолання епідемії ВІЛ-інфекції . Завдяки децентралізації послуг на місцях, відтепер тестування на ВІЛ можна пройти не лише у спеціалізованих кабінетах «Довіра», які наявні у всіх лікувально-профілактичних установах вторинного рівня, але і у сімейного лікаря. Пройти тест на ВІЛ зараз доступно, конфіденційно та безкоштовно.
Сьогодні ВІЛ-інфікованим надається безоплатна і доступна специфічна антиретровірусна терапія, яка продовжує життя, забезпечує покращення його якості, зменшує ризик передачі вірусу іншим людям. Антиретровірусну терапію в кабінеті «Довіра» отримує близько 150 ВІЛ позитивних осіб, - розповідає лікар-інфекціоніст кабінету «Довіра»,
міський позаштатний спеціаліст з питань профілактики ВІЛ/СНІДу Ольга Хриптулова. .
Напередодні 1 грудня в країні на державному рівні буде проведено інформаційну кампанію . Вона буде містити відповідний заклик: «НЕ будь дитиною. Пройди тест на ВІЛ».

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Синоптики закликають до весняних робіт на городах і полях

24 березня 2019, 14:18

2019 03 24 gorod

Березень продовжує дивувати мінливістю - то раптовим теплом до 18°, то нічними морозами до 5°.


Цікаво
Як врятуватися від «передвиборчого загострення»

24 березня 2019, 15:20

2019 03 23 zagostrena

Найближчі тижні будемо ще не раз спостерігати прояви передвиборчого загострення. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».