Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Смілянські міські перевізники хочуть підвищити вартість проїзду до 9 грн

2018 11 28 проїзд

 

Сьогодні у Будинку рад мало відбутися засідання конкурсного комітету з пасажирських перевезень. Справа в тому, що у міських перевізників закінчується термін договору на перевезення, офіційно вони мають працювати до 26 грудня.
Проте засідання не відбулося. Причина – не зібрався кворум учасників конкурсного комітету. Але смілянські перевізники вже встигли повідомити про свої наміри узаконити самовільно підняту ціну на проїзд у 5 грн або навіть підвищити вартість проїзду до 8, 9 чи 10 грн.
Лякає те, що Смілу може чекати ще й велика «транспортна» проблема. До 26 грудня потрібно пролонгувати або перепідписати договір із перевізниками. А це не така швидка справа. За процедурою спочатку має бути засідання конкурсного комітету, потім обговорення з громадою, повідомлення у ЗМІ, далі засідання транспортної комісії і винесення її рішення для затвердження на виконкомі… Чи встигнуть смілянські чиновники все це зробити до 26 грудня? Інакше смілянам доведеться ходити пішки.
До того ж, раніше на нарадах говорили про наміри залучити до конкурсу на перевезення нових підприємців. Але по факту нових облич немає. Тож владі доведеться шукати компроміс із нинішніми перевізниками.

scroll back to top

Коментарі  

ірина
0 #8 ірина 01.12.2018, 15:31
Смілі потрібне розвинуте комунальне підприємство -перевізник,ці хапуги Плюти неконтрольовані безпредельщики,зняли 37 маршрут,бо їм так захотілося і заставити міська рада несила ,не вигідно,а компенсацію за пільгові перевезення отримує,чи інших немає перевізників,наприклад Черкаських
Цитата
Віталій
-1 #7 Віталій 29.11.2018, 12:50
А звідки інформація про 9 гривень???
Це дуже схоже на брехню!
Хто бачив подані (якщо вони були) розрахунки?
Хто заважає міській владі створити комунальне підприємство-перевізник? (це ж треба створювати, а не балаболити)
Нехай влада прийме (нарахує) тариф 1 гривню, і відшкодовує збитки перевізникам.
Чому не знайшли нових перевізників? (це ж шукати треба, а не балаболити)
Нехай місцева влада не підписує договори! Тільки в Черкасах є тролейбусний парк (комунальний), а в Смілі слободяники будуть містян розвозити! (він же обіцяє привести нових перевізників)
Цитата
Наталія
+8 #6 Наталія 29.11.2018, 07:45
Не підписувати з нинішніми перевізниками договір по їх ціні. Сьогодні вони хочуть 9 завтра їм захочеться 50. Не підписувати! Так, смілянам добиратися буде важко, але, люди, потерпіть. Це всього на день-два, бо куди піде Плюта зі своїми шарабайками? Де він буде ще заробляти такі гроші? Не перевізник має встановлювати правила, а громада, за рахунок якої він отримує доходи. Смілянської, прокиньтеся, досить вже бути байдужими!
Цитата
Олексій
0 #5 Олексій 28.11.2018, 23:48
А цього разу хто наши "керманичим" заважає все зробити по людськи? Знову казочки про "бариг" розповідати будуть?
Цитата
Енергоінвестітор
+6 #4 Енергоінвестітор 28.11.2018, 19:53
Перевізники, не бійтеся, підвищуйте до 10. Ніхто протестувати не буде - це 100%, і не дивіться на гнівні пости і кількість лайків. Їх доїть ще і доїть...
Цитата
Леонід
+11 #3 Леонід 28.11.2018, 17:01
Скоти зажрані, а не перевізники!
Цитата
Геннадій
+23 #2 Геннадій 28.11.2018, 15:54
Все правильно, взагалі потрібно встановити плату за проїзд від 20 грн. (Сміла багатюще місто може собі дозволити), з стоянкою автобуса на кожній зупинці по 5 хв. і в центрі міста не менше 30 хв. (а куди нам поспішати шановні правда?), а пенсіонери хай ходять пішки по нашим "облаштованим" тротуарам (особливо в зимк), це корисно для здоров'я. Шановні схаменіться, ви вбиваєте місто!!!!
Цитата
Ігарь
+22 #1 Ігарь 28.11.2018, 14:44
Ну і клоуни, користуються монополією в місті, якість послуг нульова, возять як скот, будемо пішки ходить.
Сміла- місто для людей!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Андрій Журіда

Журида

 

Про те, чому Сміла не повинна брати на себе чужі борги

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4 

 

Про нинішню і колишню владу

 

Сергій Чередніченко

Чередніченко2

 

Про борги КП «Смілакомун теплоенерго»

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії планують розглянути більше тридцяти питань(наживо)

21 січня 2019, 16:14

2019 01 21 стрим

Основний привід зібрання: затвердження схеми теплопостачання міста. 


Економіка
Стартує робота над Стратегією розвитку області на 2021-2027 роки

23 січня 2019, 10:20

2019 01 21 Стратегия

Розпочинається підготовка Стратегії розвитку Черкаської області до 2027 року, за якою житиме найближчі роки.


Суспільство
У минулому році найчастіше одружувались у Балаклеї, Березняках та Костянтинівці

23 січня 2019, 17:27

2019 01 22 одруження2

У 2018 році у Смілянському районі побралося 210 пар.


Цікаво
Легендарна пальма, якій більше 200 років, розквітає чотири десятиліття поспіль

23 січня 2019, 18:32

2019 01 23 пальма

У київському ботанічному саду імені Фоміна розцвіла пальма Ливистона - найстаріше дерево в колекції ботсаду.


Афіша
На День Соборності організують ланцюг єдності та розгорнуть 100-метровий прапор

21 січня 2019, 14:38

2019 01 21 Соборність

Міські заходи з нагоди Дня Соборності України