Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

23-03-2019
У центрі Сміли чоловік погрожував пістолетом (фото)

Сміла продовжує перетворюватись на «бандитський Петергбург». Щойно у самому центрі міста, на вул.Чорновола, на базарній площі, один перехожий почав погрожувати пістолетом іншому чоловікові.

Читати далі...

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Смілянські міські перевізники хочуть підвищити вартість проїзду до 9 грн

2018 11 28 проїзд

 

Сьогодні у Будинку рад мало відбутися засідання конкурсного комітету з пасажирських перевезень. Справа в тому, що у міських перевізників закінчується термін договору на перевезення, офіційно вони мають працювати до 26 грудня.
Проте засідання не відбулося. Причина – не зібрався кворум учасників конкурсного комітету. Але смілянські перевізники вже встигли повідомити про свої наміри узаконити самовільно підняту ціну на проїзд у 5 грн або навіть підвищити вартість проїзду до 8, 9 чи 10 грн.
Лякає те, що Смілу може чекати ще й велика «транспортна» проблема. До 26 грудня потрібно пролонгувати або перепідписати договір із перевізниками. А це не така швидка справа. За процедурою спочатку має бути засідання конкурсного комітету, потім обговорення з громадою, повідомлення у ЗМІ, далі засідання транспортної комісії і винесення її рішення для затвердження на виконкомі… Чи встигнуть смілянські чиновники все це зробити до 26 грудня? Інакше смілянам доведеться ходити пішки.
До того ж, раніше на нарадах говорили про наміри залучити до конкурсу на перевезення нових підприємців. Але по факту нових облич немає. Тож владі доведеться шукати компроміс із нинішніми перевізниками.

scroll back to top

Коментарі  

ірина
0 #8 ірина 01.12.2018, 15:31
Смілі потрібне розвинуте комунальне підприємство -перевізник,ці хапуги Плюти неконтрольовані безпредельщики,зняли 37 маршрут,бо їм так захотілося і заставити міська рада несила ,не вигідно,а компенсацію за пільгові перевезення отримує,чи інших немає перевізників,наприклад Черкаських
Цитата
Віталій
-1 #7 Віталій 29.11.2018, 12:50
А звідки інформація про 9 гривень???
Це дуже схоже на брехню!
Хто бачив подані (якщо вони були) розрахунки?
Хто заважає міській владі створити комунальне підприємство-перевізник? (це ж треба створювати, а не балаболити)
Нехай влада прийме (нарахує) тариф 1 гривню, і відшкодовує збитки перевізникам.
Чому не знайшли нових перевізників? (це ж шукати треба, а не балаболити)
Нехай місцева влада не підписує договори! Тільки в Черкасах є тролейбусний парк (комунальний), а в Смілі слободяники будуть містян розвозити! (він же обіцяє привести нових перевізників)
Цитата
Наталія
+8 #6 Наталія 29.11.2018, 07:45
Не підписувати з нинішніми перевізниками договір по їх ціні. Сьогодні вони хочуть 9 завтра їм захочеться 50. Не підписувати! Так, смілянам добиратися буде важко, але, люди, потерпіть. Це всього на день-два, бо куди піде Плюта зі своїми шарабайками? Де він буде ще заробляти такі гроші? Не перевізник має встановлювати правила, а громада, за рахунок якої він отримує доходи. Смілянської, прокиньтеся, досить вже бути байдужими!
Цитата
Олексій
0 #5 Олексій 28.11.2018, 23:48
А цього разу хто наши "керманичим" заважає все зробити по людськи? Знову казочки про "бариг" розповідати будуть?
Цитата
Енергоінвестітор
+6 #4 Енергоінвестітор 28.11.2018, 19:53
Перевізники, не бійтеся, підвищуйте до 10. Ніхто протестувати не буде - це 100%, і не дивіться на гнівні пости і кількість лайків. Їх доїть ще і доїть...
Цитата
Леонід
+11 #3 Леонід 28.11.2018, 17:01
Скоти зажрані, а не перевізники!
Цитата
Геннадій
+23 #2 Геннадій 28.11.2018, 15:54
Все правильно, взагалі потрібно встановити плату за проїзд від 20 грн. (Сміла багатюще місто може собі дозволити), з стоянкою автобуса на кожній зупинці по 5 хв. і в центрі міста не менше 30 хв. (а куди нам поспішати шановні правда?), а пенсіонери хай ходять пішки по нашим "облаштованим" тротуарам (особливо в зимк), це корисно для здоров'я. Шановні схаменіться, ви вбиваєте місто!!!!
Цитата
Ігарь
+22 #1 Ігарь 28.11.2018, 14:44
Ну і клоуни, користуються монополією в місті, якість послуг нульова, возять як скот, будемо пішки ходить.
Сміла- місто для людей!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
7 смілянських гімнастів здобули призові місця

23 березня 2019, 14:10

2019 03 23 gimnastuka

Відбувся Відкритий чемпіонат області з спортивної гімнастики. Смілу на них представляла збірна команда дитячо – юнацької спортивної школи «ОЛІМП» .


Цікаво
Види кросівок і їх назви

23 березня 2019, 15:31

2019 03 21 krosivku

Кросівки - різновид взуття знайомий кожному. Однак, всупереч популярності цього взуття, мало хто знає, чим одні кросівки відрізняються від інших, з чого вони виробляються і на що взагалі звертати увагу при їх купівлі.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».