Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Голова обласного відділення Асоціації міст України, черкаський міський голова Анатолій Бондаренко висловив підтримку смілянській громаді та її очільнику

2018 11 22 БондаренкоБондаренко висловив підтримку смілянській громаді та її очільнику.
Про це йдеться у відповідному зверненні, розміщеному на сайті Черкаської міської ради.
«Черкаське регіональне відділення Асоціації міст України стурбоване тим, що окремі представники центральної та обласної влади винним у ситуації навколо теплопостачання у місті Сміла «призначили» Олексія Цибка, смілянського міського голову.
Ми висловлюємо щиру підтримку Олексію Олександровичу у його боротьбі за прозорість у сфері теплозабезпечення містян.
Як відомо, ТОВ «Сміла Енергоінвест», що надавало послуги з теплопостачання, впродовж багатьох років розкрадало кошти, які надходили на його рахунки, шляхом створення додаткових рахунків, в порушення постанови Кабінету Міністрів України від 18.06.2018 № 217 «Про затвердження Порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з постачальником природного газу, на якого покладено спеціальні обов’язки». Це призвело до виведення грошових коштів, сплачених фізичними та юридичними особами за постачання тепла, на власні потреби керівників ТОВ «Сміла Енергоінвест», замість проведення обов’язкових розрахунків за використаний газ, що у свою чергу призвело до утворення величезної суми боргу (понад 86 млн.грн.). Цю ситуацію могли контролювати лише ТОВ «Сміла Енергоінвест» та представники НАК «Нафтогаз України», оскільки останні бачили несплату коштів, однак жодних заходів при цьому не вживали.
Таким чином смілянська громада стала заручником договірних відносин між ТОВ «Сміла Енергоінвест» та НАК «Нафтогаз України».
Після виведення ТОВ «Сміла Енергоінвест» із схеми привласнення коштів, з’явилася нова проблема – посередник у постачанні газу ТОВ «Укргазімпекс». Ця організація намагалася стягнути з КП «Смілакомуненерго» майже 40 млн.грн., з яких 2,4 млн.грн. – основний борг за використаний природний газ, решта – штрафні санкції і пені. І в цій ситуації НАК «Нафтогаз України» відмовилася укласти прямі договори на постачання природного газу.
То ж в чому провина Олексія Цибка, який з часу свого поновлення на посаді у березні 2018 року (після обрання у жовтні 2015 року лише 4 місяці пропрацював на посаді міського голови) наполегливо порушував проблему теплозабезпечення міста на всіх рівнях влади, в усіх можливих компетентних інстанціях та намагався достукатися до центрів прийняття рішень?
Сьогодні громада міста не бере на себе зобов’язання ще раз заплатити за колись використаний газ, бо надані послуги з теплопостачання ТОВ «Сміла Енергоінвест» вже були у свій час сплачені – це позиція мера і громади, яким не байдужий завтрашній день, які дбають про розвиток міста, а не ситуативне вирішення проблеми.
Нещодавно Голова Асоціації міст України, київський міський голова Віталій Кличко запропонував Президенту України та Прем’єр-міністру України чіткий план дій для вирішення проблеми теплопостачання, яку відчувають багато українських міст та зазначив, що Асоціація міст України не вбачає вини міських голів у такому становищі, яке склалося у містах у сфері теплозабезпечення.
Черкаське регіональне відділення Асоціації міст України повністю поділяє позицію голови АМУ Віталія Кличка, а також сподівається на вплив вищих органів влади держави щодо врегулювання ситуації у місті Сміла з урахуванням інтересів смілянської громади, недопущення соціальної напруги та забезпечення сталого проходження опалювального сезону», – говориться у зверненні.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Синоптики закликають до весняних робіт на городах і полях

24 березня 2019, 14:18

2019 03 24 gorod

Березень продовжує дивувати мінливістю - то раптовим теплом до 18°, то нічними морозами до 5°.


Цікаво
Як врятуватися від «передвиборчого загострення»

24 березня 2019, 15:20

2019 03 23 zagostrena

Найближчі тижні будемо ще не раз спостерігати прояви передвиборчого загострення. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».