Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

23-03-2019
У центрі Сміли чоловік погрожував пістолетом (фото)

Сміла продовжує перетворюватись на «бандитський Петергбург». Щойно у самому центрі міста, на вул.Чорновола, на базарній площі, один перехожий почав погрожувати пістолетом іншому чоловікові.

Читати далі...

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Вельбівець приїхав торгуватись і переконувати, щоб Сміла взяла борги (наживо)

2018 11 21 зустрич

 

Сьогодні після зустрічі з мітингувальниками на КП, новопризначений голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець поїхав у міську раду на зустріч із міським головою, депутатами та виконкомом.
Основна мета розмови — підписання договору з Нафтогазом. Тому що Смілі дали строк до 25 листопада, інакше потім рахуватимуть газ за тарифом, що в чотири рази вищий звичайного!!!

 

scroll back to top

Коментарі  

Виборець
+2 #8 Виборець 22.11.2018, 17:39
Чому на цій нараді не було директорів шкіл та завідуючих дитячих садочків? Діти мерзнуть. Чи ці "пані" думають тільки про себе і кажуть, що дітям не холодно і вони гріються рухливими іграми.
Цитата
Ігарь
+4 #7 Ігарь 21.11.2018, 16:43
Знову балаган, знову кидання какашками, крики, істєріка, отак і приймають вони рішення про тариф 96, ні 65 та ні 54 !
Та сядьте та послухайте спеців, вперлися в той інвест як барани. Ті 22 ляма боргу енергоінвеста не вирішать проблему , самі себе заганяють в яму.
Чи депутати думають що зараз газ безплано дали? Знову нафтогаз виставить рахунок космічний, а ви собачтесь і далі.
Тільки врівноважене рішення і чіткий план погашення боргів врятують ситуацію , з чіткими цифрами а то ніхто навіть не знає сумму боргів, оце підхід.
Тут нахрапом не вийде, треба сідати і працювати, але ж кому?
Послухайте начальника жкг він діло каже і сама зацікавлена посадова особа.
І досить вже скіглити, чому бідні? Бо дурні.
Цитата
Марина
+7 #6 Марина 21.11.2018, 16:42
Квіти-дуже важливо!Свято яке!
Цитата
Іван
+6 #5 Іван 21.11.2018, 16:40
Та гроші повинні віддати ті, хто вкрав, ще й відповісти за крадіжку, а не вішать на смілян двійну платіжку. "Браво" починає новопризначений голова Черкаської ОДА!!! Ганьба!!!
Цитата
Николай
+2 #4 Николай 21.11.2018, 14:42
Дивуюсь, чому "смiлянин" не в депутатах?
Цитата
Смілянин
+16 #3 Смілянин 21.11.2018, 13:07
Боже, які тупі в нас депутати, ім про Фому а вони про Ярему, з таким підходом до вирішення проблем будемо платити за опалення 200 гривень а не 54. Конструктив вніс лише Чередніченко, решта лише бла- бла-бла.
Без інвеста набрали 11 млн боргу! Та ім хоч чорта лисого всеодно потонуть в боргах, ще один приклад водгео, зарплата медикам...
Люди Смілою правлять дебіли!
Терміново перевибори !
Цитата
Григорій
+8 #2 Григорій 21.11.2018, 12:31
А чого так мало заступників з собою притащив? Їм займатись нема чим? Чи "цар" без челяді не їздять?) Гарний початок роботи, притащить за собою пів адміністрації!
Цитата
Олексій
+1 #1 Олексій 21.11.2018, 12:20
В 10! 10 разів вищий!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
7 смілянських гімнастів здобули призові місця

23 березня 2019, 14:10

2019 03 23 gimnastuka

Відбувся Відкритий чемпіонат області з спортивної гімнастики. Смілу на них представляла збірна команда дитячо – юнацької спортивної школи «ОЛІМП» .


Цікаво
Види кросівок і їх назви

23 березня 2019, 15:31

2019 03 21 krosivku

Кросівки - різновид взуття знайомий кожному. Однак, всупереч популярності цього взуття, мало хто знає, чим одні кросівки відрізняються від інших, з чого вони виробляються і на що взагалі звертати увагу при їх купівлі.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».