Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Вельбівець приїхав торгуватись і переконувати, щоб Сміла взяла борги (наживо)

2018 11 21 зустрич

 

Сьогодні після зустрічі з мітингувальниками на КП, новопризначений голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець поїхав у міську раду на зустріч із міським головою, депутатами та виконкомом.
Основна мета розмови — підписання договору з Нафтогазом. Тому що Смілі дали строк до 25 листопада, інакше потім рахуватимуть газ за тарифом, що в чотири рази вищий звичайного!!!

 

scroll back to top

Коментарі  

Виборець
+2 #8 Виборець 22.11.2018, 17:39
Чому на цій нараді не було директорів шкіл та завідуючих дитячих садочків? Діти мерзнуть. Чи ці "пані" думають тільки про себе і кажуть, що дітям не холодно і вони гріються рухливими іграми.
Цитата
Ігарь
+4 #7 Ігарь 21.11.2018, 16:43
Знову балаган, знову кидання какашками, крики, істєріка, отак і приймають вони рішення про тариф 96, ні 65 та ні 54 !
Та сядьте та послухайте спеців, вперлися в той інвест як барани. Ті 22 ляма боргу енергоінвеста не вирішать проблему , самі себе заганяють в яму.
Чи депутати думають що зараз газ безплано дали? Знову нафтогаз виставить рахунок космічний, а ви собачтесь і далі.
Тільки врівноважене рішення і чіткий план погашення боргів врятують ситуацію , з чіткими цифрами а то ніхто навіть не знає сумму боргів, оце підхід.
Тут нахрапом не вийде, треба сідати і працювати, але ж кому?
Послухайте начальника жкг він діло каже і сама зацікавлена посадова особа.
І досить вже скіглити, чому бідні? Бо дурні.
Цитата
Марина
+7 #6 Марина 21.11.2018, 16:42
Квіти-дуже важливо!Свято яке!
Цитата
Іван
+6 #5 Іван 21.11.2018, 16:40
Та гроші повинні віддати ті, хто вкрав, ще й відповісти за крадіжку, а не вішать на смілян двійну платіжку. "Браво" починає новопризначений голова Черкаської ОДА!!! Ганьба!!!
Цитата
Николай
+2 #4 Николай 21.11.2018, 14:42
Дивуюсь, чому "смiлянин" не в депутатах?
Цитата
Смілянин
+16 #3 Смілянин 21.11.2018, 13:07
Боже, які тупі в нас депутати, ім про Фому а вони про Ярему, з таким підходом до вирішення проблем будемо платити за опалення 200 гривень а не 54. Конструктив вніс лише Чередніченко, решта лише бла- бла-бла.
Без інвеста набрали 11 млн боргу! Та ім хоч чорта лисого всеодно потонуть в боргах, ще один приклад водгео, зарплата медикам...
Люди Смілою правлять дебіли!
Терміново перевибори !
Цитата
Григорій
+8 #2 Григорій 21.11.2018, 12:31
А чого так мало заступників з собою притащив? Їм займатись нема чим? Чи "цар" без челяді не їздять?) Гарний початок роботи, притащить за собою пів адміністрації!
Цитата
Олексій
+1 #1 Олексій 21.11.2018, 12:20
В 10! 10 разів вищий!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Андрій Журіда

Журида

 

Про те, чому Сміла не повинна брати на себе чужі борги

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4 

 

Про нинішню і колишню владу

 

Сергій Чередніченко

Чередніченко2

 

Про борги КП «Смілакомун теплоенерго»

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії планують розглянути більше тридцяти питань(наживо)

21 січня 2019, 16:14

2019 01 21 стрим

Основний привід зібрання: затвердження схеми теплопостачання міста. 


Економіка
Стартує робота над Стратегією розвитку області на 2021-2027 роки

23 січня 2019, 10:20

2019 01 21 Стратегия

Розпочинається підготовка Стратегії розвитку Черкаської області до 2027 року, за якою житиме найближчі роки.


Суспільство
У минулому році найчастіше одружувались у Балаклеї, Березняках та Костянтинівці

23 січня 2019, 17:27

2019 01 22 одруження2

У 2018 році у Смілянському районі побралося 210 пар.


Цікаво
Легендарна пальма, якій більше 200 років, розквітає чотири десятиліття поспіль

23 січня 2019, 18:32

2019 01 23 пальма

У київському ботанічному саду імені Фоміна розцвіла пальма Ливистона - найстаріше дерево в колекції ботсаду.


Афіша
На День Соборності організують ланцюг єдності та розгорнуть 100-метровий прапор

21 січня 2019, 14:38

2019 01 21 Соборність

Міські заходи з нагоди Дня Соборності України