Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

У Ротмістрівській лікарні залишать лабораторію, стоматологічний та рентгенкабінети

2018 11 19 ликарня

 

У Ротмістрівській лікарні, котра є структурним підрозділом центральної районної лікарні імені Софії Бобринської, відбулися збори трудового колективу. Мова йшла про подальшу долю цього медичного закладу.
Про це повідомляють у районній раді.
Оскільки, наголошують, приміщення лікарні розташоване на території Ротмістрівської ОТГ, то воно мало бути передане на баланс сільської ради. Проте громада відмовилась брати заклад на утримання.
Як розповідає Зоя Зирянова, головний лікар ЦРЛ імені Софії Бобринської, із сільського бюджету виділили кошти лише на енергоносії, не оплативши навіть медичні послуги, які надавались жителям об’єднаної громади.
За її словами, наразі йде процес формування районного бюджету на 2019 рік, де мають бути враховані усі витрати на утримання об’єктів комунальної власності. Районний бюджет має обмежені можливості для фінансування спільних інтересів населених пунктів району. Тож і постала необхідність оптимізувати структуру районної лікарні задля підвищення її конкурентоспроможності у наданні спеціалізованої допомоги другого рівня.
Голова районної ради Володимир Грошев, який теж був присутній на зібранні, зауважив, що раніше Ротмістрівська лікарня фінансувалася з районного бюджету. Проте тепер її утримання відтягує занадто великі кошти, які з більшою користю будуть використані на розвиток і функціонування центральної районної лікарні.
Водночас Зоя Зирянова запропонувала скласти новий штатний розклад ЦРЛ і довести його до відома працівників підрозділу. Хто з ротмістрівських медиків прийме рішення про зайняття посад, з 1 січня їх чекатимуть у колективі лікарні.
Також прийнято пропозицію про функціонування на території Ротмістрівки лабораторії, стоматологічного та ренгенкабінетів.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Зробіть такі прикраси для ялинки разом зі своїми малюками⠀⠀⠀⠀

08 грудня 2018, 15:53

2018 12 08 играшкиЦя суміш називається «холодна порцеляна» і з неї дуже зручно виготовляти прикраси на ялинку


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.