Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Міський голова пообіцяв, що до вечора Сміла буде з теплом

2018 11 16 опалення1

 

"Запущені три дитячих садки, три лікарні, 6 шкіл, 25 будинків. 60% вже підключені і 40-45% залишаються непідключеними. До вечора абсолютно все підключать, люди працювали всю ніч", – повідомив Цибко в ефірі 112 каналу. І запевнив, що до вечора всі котельні будуть працювати.

 

scroll back to top

Коментарі  

Николай
0 #8 Николай 19.11.2018, 07:33
Люди, я вам сочувствую, что вы сделали со своей страной? Что ждете дальше?
Цитата
Орор
0 #7 Орор 18.11.2018, 05:59
Опор
Цитата
Bond
0 #6 Bond 17.11.2018, 14:51
води в теплотрасі навіть немає. яке тепло? будем ставить "буржуйки" в квартирах). обо повторимо Коліївщину
Цитата
Людмила
0 #5 Людмила 17.11.2018, 12:36
17.11.2018, 12:35 РПЗ, тепла немає
Цитата
Олексій
-1 #4 Олексій 17.11.2018, 12:19
Цибко - пташка горда, не пнеш не полетить.

Як президен дав копняка так і заворушився, вже тепло обіцяє, що він може обіцяти якщо нічорта не робив два роки.

От самі посудять, вода - проблеми, дороги - проблеми, сміття - проблеми. Так що і тут Президен чи премєр мають втручатися?

А нагадати вам "ганок" в бібліотеці? Скільки він там коштував?
Цитата
Олег
0 #3 Олег 17.11.2018, 06:14
17.11.18 6:00 По вулицi Героїв Небесної Сотні як не було опалення так и немае!
Цитата
Bond
0 #2 Bond 16.11.2018, 23:53
16/11/2018 23:52 тепла немає. Стовпів хватить на всіх брехунів?
Цитата
Олена
+3 #1 Олена 16.11.2018, 17:19
16.11.18 Зараз 17:15 В нашому будинку тепла немає
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Зробіть такі прикраси для ялинки разом зі своїми малюками⠀⠀⠀⠀

08 грудня 2018, 15:53

2018 12 08 играшкиЦя суміш називається «холодна порцеляна» і з неї дуже зручно виготовляти прикраси на ялинку


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.