Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

8 березняNEW

 

Стрічка новин

21 лютого 2019, 18:31

Суспільство

Передачу «Право на владу» на «1+1» присвятили проблемам Сміли

2018 11 16 право

 

Вчора ввечері на каналі «1+1» була дуже цікава передача «Право на владу», присвячена проблемі теплопостачання у Смілі.
Там знову говорили про діяльність ТОВ «Сміла Енергоінвест». Можна вкотре переконатись, що влада закриває очі на проблему злочинної заборгованості цього товариства. Владці просто заговорюють цю проблему, а не вирішують її.
Викликає повагу прямолінійність міського голови Олексія Цибка, який намагався донести всім правду про ситуацію у Смілі.

 

scroll back to top

Коментарі  

Євген
-1 #5 Євген 16.11.2018, 21:56
Мер молодець, але потрібно вчитись меру і депутатам у мера Трускавця, як вони все місто перевили на індивідуальне опалення.
Цитата
Смілянин
-2 #4 Смілянин 16.11.2018, 18:56
Як стати народним героєм ? Цибко наш мер!!!
Ви що серьозно?
Люди включіть мізки!!!
Доки не підпишуть договір, газ іде за двійною ціною, як несанціонований відбір, вгадайте хто за нього сплатить? Тут вибір між двух зол.
А літом будете волати чого дороги не робляться та зарплати бюджетникам не платять.
Цитата
Іван
+10 #3 Іван 16.11.2018, 16:43
Молодець мер! Хай би ці шахраї заплатили борг за смілян, якщо в них є хоч що-небудь людське!!!
Цитата
Іван
+1 #2 Іван 16.11.2018, 16:39
Певно миші зʼїли ці гроші?
Цитата
Христина
+12 #1 Христина 16.11.2018, 11:48
Правильно зробив, йому втрачати вже нічого. А цей Зубко, благополучна морда, намагатиметься й далі викручувати місту руки...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Зимова 1

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

 

Про болючі спогади і сумні реалії 

 

 

Юлія Фомічова

фомичова

 

Про материнський погляд на реальність освітянських реформ

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про проблеми з фінансуванням пільгових ліків та інсуліну 

 

ON 245 245 URО

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Торік комбінат «Дніпро» отримав надходжень більше 9 мільйонів гривень

08 лютого 2019, 12:30

2019 02 08 дніпро

Смілянський комбінат Держрезерву «Дніпро» за 2018 рік отримав надходжень на загальну суму майже 9,2 млн грн. Такий результат у 1,7 разів перевищив планові очікувані показники, визначені на початку минулого року.


Суспільство
У Смілянських лісах облаштовано 50 підгодівельних майданчиків

21 лютого 2019, 17:26

2019 02 21 годівниці

Смілянські лісівники продовжують підгодовувати диких тварин. Адже в лісах досі чимало снігу, тож диким звірам добувати їжу під снігом непросто.


Цікаво
Зійшли одразу три сонця

21 лютого 2019, 18:31

2019 02 21 німби111

Вражаюче природне явище спостерігали зранку жителі північних провінцій Китаю: замість одного Сонця над землею засяяли три "німби", повідомляє Голос Америки.


Афіша
В Смілі презентуватимуть навчання у Польщі

24 січня 2019, 17:22

2019 01 24 польш16 лютого Українсько-польський центр освіти "UniverPL" запрошує Смілянські родини в яких підростають абітурієнти на презентацію навчання у Польщі