Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Передачу «Право на владу» на «1+1» присвятили проблемам Сміли

2018 11 16 право

 

Вчора ввечері на каналі «1+1» була дуже цікава передача «Право на владу», присвячена проблемі теплопостачання у Смілі.
Там знову говорили про діяльність ТОВ «Сміла Енергоінвест». Можна вкотре переконатись, що влада закриває очі на проблему злочинної заборгованості цього товариства. Владці просто заговорюють цю проблему, а не вирішують її.
Викликає повагу прямолінійність міського голови Олексія Цибка, який намагався донести всім правду про ситуацію у Смілі.

 

scroll back to top

Коментарі  

Євген
-1 #5 Євген 16.11.2018, 21:56
Мер молодець, але потрібно вчитись меру і депутатам у мера Трускавця, як вони все місто перевили на індивідуальне опалення.
Цитата
Смілянин
-2 #4 Смілянин 16.11.2018, 18:56
Як стати народним героєм ? Цибко наш мер!!!
Ви що серьозно?
Люди включіть мізки!!!
Доки не підпишуть договір, газ іде за двійною ціною, як несанціонований відбір, вгадайте хто за нього сплатить? Тут вибір між двух зол.
А літом будете волати чого дороги не робляться та зарплати бюджетникам не платять.
Цитата
Іван
+10 #3 Іван 16.11.2018, 16:43
Молодець мер! Хай би ці шахраї заплатили борг за смілян, якщо в них є хоч що-небудь людське!!!
Цитата
Іван
+1 #2 Іван 16.11.2018, 16:39
Певно миші зʼїли ці гроші?
Цитата
Христина
+12 #1 Христина 16.11.2018, 11:48
Правильно зробив, йому втрачати вже нічого. А цей Зубко, благополучна морда, намагатиметься й далі викручувати місту руки...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Зробіть такі прикраси для ялинки разом зі своїми малюками⠀⠀⠀⠀

08 грудня 2018, 15:53

2018 12 08 играшкиЦя суміш називається «холодна порцеляна» і з неї дуже зручно виготовляти прикраси на ялинку


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.